0 oy
440 göst.
Aile kategorisinde (106 puan) tarafından
Valla kızlar siz siz olun aklı olan kayınvalide ile oturmaz çok fazla herşeye karışıyorlar çünkü vallahi ben çok bunalıyorum bazen kayınvalide ne kadar iyi olursa olsun inanın birarada olmuyor yani olmuyor 

20 Cevaplar

+4 oy
(5,715 puan) tarafından
Hayır canım siz siz olun öksüz yetim biri ile evlenin. Ayrıda olsan birlik te olsan o burunları her şeye giriyor maalesef 
(5,715 puan) tarafından
Napalım kızzz ağlasak ne fayda hani diyorlar ya akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime deli olayım onlar benim kahrımı çeksin ben artık o kafada yım
(4,548 puan) tarafından
Bende birşey diyince lafını verip çekiliyorum onlara dert olsun :)) ilk hamileliğimde her işlerini yaptım ikincide akillandim diğer elti misafir gibi gelip gidiyordu bende öyle yapıyorum artık :))
(5,715 puan) tarafından
Eemmaaaannnn en iyisi boş ver

Dünya boştır loo :-)
tarafından
Çok haklısın analari tepemde onun karışması bir yana teeeeee Mardin'de oturan görümce arayıp burnunu sokmayı başarıyor ☺️ yeten her yerden yetiyor
(5,715 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
+1 oy
(665 puan) tarafından
Bende anlayamjyorum nasil bir aşk nasıl bir sevgi ki bu kadar gözü kör ediyor ve kabul ediyor insan birlik oturmayi sonuçta aklı başında olan herkes bunun mümkün olmayacağını bilir bir zamaj sonra skinti çıkacağını nasıl bir perde iniyorsa artık insanın gözüne 
(2,479 puan) tarafından
Sadece aşk sevgi değil. İyi düşünce, herkesi kendi gibi iyi bilme. Ama insan bilseki iyi olunca karşındaki otomatik iyi olmuyor
0 oy
(2,297 puan) tarafından
8 yıllık oturan benn.... gel bana sor kiz artk sinirleniyorsun sonra akıllanıyor ..
0 oy
(352 puan) tarafından

Bir kümeste iki horoz ötmez.

Ev, ev üstüne olmaz. Yani boşa dememiş büyüklerimiz bu sözleri. Bundan sebep ne benim aileme ne onun ailesine yakın değiliz. Ne kadar uzak o kadar huzur. :)

(Kayınvalidem den razıyım. Kadının hiç bir kotulugunu görmedim. Aksine yardımı çoktur. )

(720 puan) tarafından
Sende mi ay savaşçısı izliyordun:))
(352 puan) tarafından
Ewet. Yoksa sende mi ? :D
(720 puan) tarafından
Evet bayilirdim usagi mamaru aski cok guzeldi
(352 puan) tarafından
Ben defalarca izledim. Hatta tekrardan başlamayı düşünüyorum. İzledikçe mutlu oluyorum.
0 oy
(143 puan) tarafından
6 sene aynı evin içinde burnumdan getirdi beni oğluna kotuleyip hep dövdürttü hep şiddet gördüm kaynımda bana bağırıyordu üzerime yürüyordu aynı evin içinde yaşamak çok zor el kızı olarak görup eziyorlar ben çok kötü şeyler yaşadım buraya yazsam roman olur Allah benim yaşadıklarımı kimseye yaşatmasın 
0 oy
(287 puan) tarafından
3 sene çektim kız ben kaynanayı 19 yaşında gittim evine bi hayrını görmedim tövbeler olsun çok cahildi ama çokta şeytandı
0 oy
(317 puan) tarafından
Aman Allah korusun kız eşim arada der annemle otursaydin 1 2 sene birikim yapar evimizi alır çıkardık diye hep hayır dedim tavrım netti bu konuda aklıma kurban oluyum iyiki istememişim delirtirler adami
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Evlendigimde 18yasindaydim evim ayrıydı ama günlük gidiyodum öyle anlaşmıştık 8ay dayandım sonra herifi bosucaktim bıraktılar yakamı şimdi bir sokak var arada senede on kere filan gidiyorum hele o kayinbabam dan ayrı kaynanamdan ayrı nefret ediyorum edep ahlak utanma hiç nasip etmemiş Allah gelişine rahatlar 
0 oy
tarafından
Aman aman başta bile kabul etmedim iki saat tahammülum yok onlara
(880 puan) tarafından
Bu bennnnnn seytan gorsun yuzunu
0 oy
(3,894 puan) tarafından
Büyük konusmayım ama eşim böyle bişey dayatsa (asla demez) boşanırım bile.çok pasif biri işime gücüme karısamaz karıssa da cevabını alır ama hiç sevmiyorum. 
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Birlikte oturunca elbet zordur da arada 20 saatlik mesafe varken sırf bir cuma günü cumasini mubareklemedim diye ortalığı ayağa kaldırdılar. Tehlikeli olan tehlikesini her yere saçıyor bir sekilde
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Kaynisim candir ama ayni evde olmak istemezdim bana ters yani. istedigimde yatar kalkarim istedigimi yer icerim canim bisey yapmak istemez disardan soylerim kendime gore akrabam gelenim gidenim olur evde don atlet dolasirim kocamla hee yerde istedigimi yaparim vs vs yani :)))) bi odaya tikilmak bi düzenin icine girmek daha evlenip kendi kurdugum ailemin ayırdına varamadan genis aile olmak hic bana gore degil yani

0 oy
(1,490 puan) tarafından
Ayy ne kadar iyi olursa olsun, adamı canından bezdiriyorlar. 1 buçuk sene kaldım da artık yaşamak istemiyorum diyordum. Şükürler olsun evimizi ayırdık. Gerçek yüzleride ortaya çıktı, eşim bile mesafe aldı
0 oy
(1,168 puan) tarafından
Bacım benim kayınvalidemle farklı şehirden bile yetişiyordu oğlumun ilk yaş gününde rezillik çıkarınca eşimde mesafe koydu 1 yıldır kendisiyle hiç görüşmüyoruz
0 oy
(880 puan) tarafından
Melekte olsa aynı catır altında olmzzzz Bn bunu 3 yıl yaşayan biri olarak soylyrm herseyıme o koca burnunu sokmasa olmyr cok şükür kavga ede ede burnundan canından bezdirdim ayrıldık yoksa dıger gelın 10 yılmş bızede dıyrdu ve bnde boyle ne dediyse ne yaptıysa cvp vere vere ezdrmedm dayanamadık sukur cıktım ve mesafa kattım hala da arada burnunu sokar dyrm bak cırkıfleşmim bnm evim burası dyrm susyr artk boyle olck sın ezdrmıcksın
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Kvalidem iyidir bize karışmaz ama yine de ben aynı evi bırak aynı binayı dahi kabul etmedim 
0 oy
(165 puan) tarafından
Aynı binada oturuyoruz ona rağmen zor oluyor birlik oturanlara Allah yardım etsin
0 oy
tarafından
Suanlik bir problemimiz yok ama kayinvalidede iş bitiyor herseye karismayacak insanın geldiği olur senin gittiğin olur  herseyi merak edince tabiki sinir olursun 
0 oy
(93 puan) tarafından
Olmazmi aynı sorun bnde kovuldum küçücük sebepten ..minnet olmaktan nefret ettim ayrı eve cikicam inşaallah..huzur yok durmadan çay kahve yemek bekliyorlar nefret ettim 
0 oy
(470 puan) tarafından
Bizim yanımıza 1 hafta geldi durmaya inan bizi yatırmadı bile birlikte kıskançlıklar yaptı iddialasip durdu benimle bende cok şaşırmıştım yeni evliyim bide 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 172 göst.
26 Mart 2022 Aile kategorisinde clk38 (1,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 254 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde hotiki (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.
1 Ekim 2023 Aile kategorisinde Fatma1112 (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 217 göst.