0 oy
146 göst.
Aile kategorisinde (852 puan) tarafından
Kızlar dün adet olmam lazımdi ama adet olmadım spiral ile korunuyordum spiral çıkartım rahatsızlık duydum dün akşam gebelik testi yaptın negatif çıktı yanılma payı var mıdır bugünde  çok sırt agriyir ztn adetlerim duzensizdi 

2 Cevaplar

0 oy
(4,016 puan) tarafından
Olabilir cnm çünkü ben hamile olduğum  halde test negatifti kanda anlaşıldı 
(852 puan) tarafından
Of ya ins değildir istemiyorum ama afferdersiniz eşim bosalmado sadece zevk suyu dan korkuyorum
(4,016 puan) tarafından
Bir kan ver cnm için  rahat etsin
(852 puan) tarafından
Bakalım canım adet olmasam kan veririm birde spiral yeni açtım diyorum belki onun düzensizliği
-Reklam-
0 oy
tarafından
İçini karartmak istemem ama olabilirsiniz erken gebelik testi yaptım negatif çıktı kaset test yaptim 6 gün sonra pozitif çıktı 
(852 puan) tarafından
Öyle rabim işi ama bilmiyorum ya ins değilimdir istemiyorum eşimle sorunluyuz eşim anlayissiz  mesela afferdersin biraz zevk alınca prezatif takiyir o şekilde korunuyorum
tarafından
Öyle olma ihtimali çok ama çok yüksek keşke dikkat etse bazı erkekleri anlamıyorum benim eşim bu konuda çok şükür anlayışıdır ben isteyene kadar ikinci çocuğa karar vermedi çünkü bakacak acını çekecek sensin Gülüm dedi ama eksi yönleri  de var tabikide dört dörtlük değildir Allah muhabbeti bizi artırsın inslalah düzelecek bişeydir benim de çok sıkıntılarım oldu çok şükür Rabbime 5 yıla düzeldi herşey şimdi ben daha az daha öz konuşuyorum eşime karşı gelmiyorum eşimde beni anlıyor
(852 puan) tarafından
Ne güzel rabim kimsenin evine huzursuzluk vermesin bilmiyorum eşim çok değişik insan  ne desem anlayışlı değil hani oda korunuyor o şekilde oda istemiyor ama olsada sevinir işte abla ben hayatımı yaşamak istiyorum biraz kızım 18 aylık hani. 4 yaşından sonra istiyorum ins düzelir hani işide yok oda sorun maddi durumum pek iyi değil yinede çok şükür
tarafından
Allah yardımcın olsun bacım
(852 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 187 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Esraa02 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
0 oy
11 cevap 206 göst.