0 oy
132 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Kızlar bebeğim iki aylık memlekete gidicegiz anneme kaynanama Sinop falan sizce kuveti götürmeli miyim nasıl yaparım? Leğen diceksiniz herkesin evinde yok kaynanamda vardır lakin çamaşır suyu ile birseler yapıyorsa o legende içim sinmez siz nasıl yapiyorsunuz

9 Cevaplar

0 oy
(747 puan) tarafından
Senin için rahat olur . Eğer aracın varsa koy
(25 puan) tarafından
Aracım varda inşallah sığar kışlık yicek falan da getircem :( keşke katlanabilir alsaydim
-Reklam-
0 oy
(2,365 puan) tarafından
Bilmem hiç yanımda küvet taşıma fikri geçmedi aklımdan yani dediğin gibi direk leğen olabilir veya gittiğin yerden yeni alıp oraya birakabilirsin
(25 puan) tarafından
Küçük bebekle ordan oraya gitmek de sıkıntı bir kaç yerde kalacağız olmadı dediniz gibi yapmak lazım
0 oy
(684 puan) tarafından
Kucağında yıkayabilirsin uzun mu kalacaksın
(25 puan) tarafından
20 gun
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Kız leğen olmasa yere çamaşırlarını koyar üstünde yıkarsın 

Yavrum örümcek filan duydumda küveti memlekete goturenide ilk sende gördüm yük etme kendine çocuğun eşyaları zaten sana yeter 
(25 puan) tarafından
Doğru aynen kendim hallederim orda birsekilde
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Küvet hiç kullanmadım kucagima bez açardım öyle yıkardım . Bence kocaman hiç gerek yok yük olur .tabi sen bilirsin. 
(25 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun evet ben artık tek de olsa kucağımda bile yıkarım orda kimseye demeden yıkamaj için götüreyim diyordum ama yine bile demem kimseye birşey
0 oy
(4,175 puan) tarafından
Eğer öyle büyük plastiklerdense götürme katlanır olanlarsa yine neyse de büyükler yardımcı olur iki dakika banyoda yıkarsınız hemen canım 
(25 puan) tarafından
Aynen doğru söylüyorsunuz
0 oy
(11,503 puan) tarafından
Kucağında yika canım gir duşa sende mis
(25 puan) tarafından
Onu yapmak çok istiyorum banyo bir tık daha soğuk ya üşür mu diye korkuyorum hep :) süper olur yapabilsem
(11,503 puan) tarafından
Üşümez canım akan suda yikardim ben yanımda kimse yoktu küvette korktum hep çünkü çok hareketli bi bebeğim vardı atlet kilotla girerdim suyun altına kucağıma koyardım öyle çok yıkadım kendi başına oturmayı öğrenene kadar  :)
(25 puan) tarafından
Ay ne kadar güzel mutlaka deneyecegim
(11,503 puan) tarafından
Dene canım öncesini ısıtıcı ile banyoyu isita da bilirsin kışın öyle yapiyordum  :)
0 oy
(15,522 puan) tarafından
Ben goturmedim. Bizimkiler elinde bebisi tuttu. Ben sabunladim. Yıkadım. 2 kişi olduğu zaman rahat yıkanıyor. Bence gerek yok. 
0 oy
(3,844 puan) tarafından
Ben hep hintliler gibi yıkadım. Gerek duymadım ne leğene ne de kuvete. 
(25 puan) tarafından
Onlar nasıl yikiyormus:)
(3,844 puan) tarafından
Yere oturup ayaklarını çocuk sallar şekilde uzatıp bebeği yastıksız yatırıyorsun gövdeyi yıkıyorsun. Daha sonra yüz üstü çevirip sırtını ve kafasını yıkıyorsun. İki ayak arasında bebeğin rahatça nefes alıyor tıkanmıyor zaten. Ben bir belgeselde izlemiştim. Hep öyle yaptım.gayette rahatmış yani

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 90 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Fatmanihan (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
23 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikcikiletaaa (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 410 göst.
20 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervenar (294 puan) tarafından soruldu

382,953 soru

11,463,064 cevap

35,056 kullanıcı

...