0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (4,314 puan) tarafından
Kızlar selam. İkinci üniversite kayıtları ne zaman ve nasıl biliyor musunuz? Çocuktan sonra evde otururken sıkıldım. Biraz takılayım diyorum. Araştırdım ama pek birşey bulamadım. Belki bilen vardı. 

10 Cevaplar

+4 oy
(1,022 puan) tarafından
Canım ikinci üniversiteyi okuman gerek yok ilki terbiye vermemiş ikincisi i verecek 
(4,314 puan) tarafından
Üniversite terbiye vermez zaten hanımefendi. Sanıyorum ki gitmediğiniz için bilmiyorsunuz. Eğer ki diğer postumda havai fişek patlatanlara görgüsüz dediğim için zahmet edip buraya gelip yazdıysanız, hiç zahmet buyurmasaydınız çünkü evet görgüsüzlük. Umarım yaşadığımız şey sizin de başınıza gelir. Böyle bir durumda siz susup alkış tutarsınız umarım. Çocuğunuz çığlık çığlığa korku içinde ağlıyorken. Tartışmayı bu posta taşımayın lütfen. Selametle
-Reklam-
0 oy
(40 puan) tarafından
üniversiteden üniversiteye değişiyor. sitelerinde yazıyor.
(4,314 puan) tarafından
Atatürk ve Anadolu'da var sanırım zaten sadece. Anadolu'nun sitesine baktım göremedim. Nereden bulabilirim demedim zaten.
(2,704 puan) tarafından
İstanbul üniversitesi de var
0 oy
(34 puan) tarafından
21 Ağustos ile 16 Ekim arası canım 
(4,314 puan) tarafından
Anadolu üni için mi canım bu? Bir de önden bi online kayıt falan istiyorlar mı acaba?
0 oy
tarafından
Şu an kayıtlar sürüyor hala. Aöften yapabilirsin direk
(4,314 puan) tarafından
Aaa tamam canım. Olmadı bi aöfü arayayım
0 oy
(1,961 puan) tarafından
Istanbul Üniversitesi auzef var. Ben kayıt yapmıştım ama devam etmedim. Sınavsız ikinci üniversite hakkı veriyor.
0 oy
(4,189 puan) tarafından
Ben direk gidip burodan kayit formu alip doldurmustum sanki. Netten de basvuru yaomismiydim hatirlamiyorum . Teeee 2008 yilinda
(4,314 puan) tarafından
Hooop yaşlar ortaya çıkıyor :D :D 90 doğumlu musun :D
(4,189 puan) tarafından
Daha da fenasi 88 :))
0 oy
(553 puan) tarafından
İstanbul ve Ankara üniversitesinin de açıköğretim bölümleri var bence sırf can sıkıntısına ikinci üniversite olarak kayıt yaptırmak istiyorum daha karar veremedim 
(1,504 puan) tarafından
Ben çocuk gelişimi düşünüyorum canim bi post acacam yarin toplasalim 2. Üni başvuracak olanlar bilgi alışverişi yapalim
(553 puan) tarafından
Valla iyi olur
0 oy
(2,108 puan) tarafından
Hangi bölüm düşünüyorsunuz 
(4,314 puan) tarafından
İnanın karar vermedim :D ama böyle dekorasyon peyzaj tarzı birşey olursa iyi olur diye düşünüyorum :D
0 oy
(143 puan) tarafından
Bende istiyorum diyetisyen bölümü ama oda aciktan yok 
(4,314 puan) tarafından
Çoook güzel bölüm ya keşke olsa. önce kendimizin diyetisyeni oluruz hem :D
(143 puan) tarafından
Valla öyle çok heveslendim baktım da bulamadım başka bölümler de var tabi sen hangi bölüm düşünüyorsun
(4,314 puan) tarafından
Daha inceleyemedim ama varsa peyzaj dekorasyon gibi birşeyler olabilir. Çok seviyorum öyle şeyleri :))
(143 puan) tarafından
O da güzel dekorasyon bölümü vardır belki yada peyzaj okumak güzeldir her zaman zaman öyle de geçiyor böylede zaten
0 oy
(8,948 puan) tarafından
Açık öğretim bürosundan yapmistim ben kaydımi. Ama tarihler ne zaman bilmiyorum canım 
(8,948 puan) tarafından
Rica ederim canım. Daha önce aldığın dersler de varsa muaf oluyosun kolay oluyor ikinci üniversite
(4,314 puan) tarafından
Aaa bunu bilmiyordum ama benim için pek mümkün değil sanırım. Alakasız bi bölüm seçeceğim çünkü :D
(8,948 puan) tarafından
Ne okudun ne seçeceksin. Benimki de çok alakasız bölümdü ama birkaç tane dersten muaf olmuştum. En basit ingilizce bütün bölümlerde var onu geçmiş sayılirsin işte. Bir ders bir derstir sjsjjs
(4,314 puan) tarafından
Veterinerlik fakültesi okudum. Böyle peyzaj dekorasyon falan tarzı birşey istiyorum. Varsa tabi :D yoksa genel kültür için tarih de olabilir
(8,948 puan) tarafından
Valla ben beş sene önce filan okudum ayrıntıları çok hatırlamıyorum. İnşallah vardır istediğin bölüm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 22 göst.
27 Şubat 2024 Kültür-Sanat kategorisinde ...... (646 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mutsuzanne (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 208 göst.
13 Eylül 2021 Kültür-Sanat kategorisinde ffatmass (2,493 puan) tarafından soruldu

380,204 soru

11,382,399 cevap

34,881 kullanıcı

...