0 oy
244 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Kizlar 2 yasina girecek oğlum var ama çalişmak istiyorum annem babam yok   yani kiz kardeşim var onunda 1 yasinda oğlu var bakacak kimse yok kısacası evde çalisip birseyler yaomak istiyorum kendi parami kazanmak istiyorum eşim çalismamai istemiyor yani ona bağli olmamai istiyor bana nasil akil verseniz be yapabilirim 

1 cevap

0 oy
(6,429 puan) tarafından
Kendine sosyal medya kanalı açabilirsin ya da youtber olabilirsin bunlardan da para kazanılıyor ama en az 1 yıl bekleme bişey sonrasında getirisi olur yavaş yavaş. Eylül gibi işe başlayacağım. Çalışmama durumum olsaydı bu şekilde ilerlerdim. 

Pardon ama eşin neden çalışmanı istemiyor belki seni ve çocuğunu düşündüğünden diyordur. 
(169 puan) tarafından
Hayir açiktan okul okumak istiyorum kabul etmiyor
Özel günlere pasta işini çok severim evde de calisan arkadasim var öyle bir iş yapim diyorum istemiyor

Sadece ona bagli kalmami istiyor
(6,429 puan) tarafından
He anladım cahil biri yani. Tatlım üzgünüm böyle geri kafalı insanlar hee defesin önünde bir engel olarak durular. Umarım ona boyun eğmezsin ve azimli olursun. Okumak istyorsan bu senin kararın saygı duymalı asla taviz verme kendinle ilgili.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 390 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 647 göst.
12 Mart 2021 Aile kategorisinde Merve2112 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 545 göst.
18 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 255 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu

381,029 soru

11,407,182 cevap

34,943 kullanıcı