0 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Merhaba kızlar 

Geldik haftasonuna.Şu haftasonları gelsin istemiyorum.Kizlar bizim tarlamız var,ve eşimin sürmesi falan gerekiyor.illa orda kalmamızı istiyor her haftasonu.Kayinvalidem de orda.Onunla canım sıkılıyor açıkçası.Gülmüyo,konusmuyo,hep hasta ne yanında rahat oturup kalkabiliyorum,ne yatabiliyorum.Oğlum yeni yeni yürüyo ve dağıtmayı seviyo sürekli toplamama rağmen laf söylüyor yok dam gibi oldu inek eksik de falan.Esime elli kere söyledim gitmek istemiyorum diye zorluyor.Trip atıyor yani huzursuzluk çıkarmak istemiyorum ama gitmek de istemiyorum.Siz olsanız gitmek istermisiniz?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizimde ayni sekilde ama kaynanami cok seviyorum oda beni seviyo oglum biseyleri dagitsa bile kalsin bana topla demez o yuzden esime hep ben gidelin diyorum ama senin yerinde olsam hasta numarasi yapıp gitmem
(123 puan) tarafından
Istediğin kadar numara yap anlamaz
-Reklam-
0 oy
(120,009 puan) tarafından
Yok bacim rahat etmiyceksem gitmem
(123 puan) tarafından
Gelde bunu kocama anlat anlamıyor
0 oy
(2,293 puan) tarafından
Aynı benim eşim hemen gitmeyince tripleniyo karışan yok bana orda rahata ediyorum ama sadece esimle beraber vakit geçirmek için gitmek istemiyorum ama ile gidek deyincede gidiyorum mecbur kalbi kirilmasin diye boşver canım iki gün zaten git bari ewin huzuru bozulmasin bence ben olsam öle yapardim 
(123 puan) tarafından
Huzur kaçmasın diye gidiyorum zaten bende el mecbur
(850 puan) tarafından
Senin huzurun kaçıyor ama, sen sustıkça da devam edecek eşin her istediğini yaptırmaya...
0 oy
tarafından
Hasta ol halsiz kal hatta bide bayil istersen feriha ajajjaha belki ozaman goturmez :)
(123 puan) tarafından
Benimki öyle numaralara kanmaz tarlayı görünce kendine gelirsin der afshshsn
tarafından
Hay tarlasinda ciksin emi
(123 puan) tarafından
Yorumun beni güldürdü Allah da seni güldürsün bu arada profil foton efsane avshkdkd
tarafından
Ahahha saol bebem :)
0 oy
tarafından
Bende gittiğim yerlere çocuğumu düşünerek karar veriyorum çünkü çocuk bu dağıtır kirletir biri bı laf soylese acayip moralim bozulur. Annem böyle benim de. Daha bişey demedi ama potansiyel var onda söylese alırım çocuğu giderim herhalde. Kızım zavallı kaynanamın evinde kirletmedik hali kirmadik kavanoz bırakmadı kadın sesini çıkarmadı hoşuna bile gidiyordu gülüyorlardi. Dediğin gibi olsaydı çok bozulurdum ama senin elin mahkum eşinin bunu düşünmesi gerekiyordu.
(123 puan) tarafından
Benim eşim pek öyle derin ince düşünmüyor işte
0 oy
(6,202 puan) tarafından
İstemiyorsan otur evinde istedigi kadar trip atsin
(123 puan) tarafından
Öyle de evde huzur olmuyor bir orta yolu bulamadık
0 oy
tarafından
Keşke sadece hafta sonu kaynanama gelsem ama  malesefki her ALLAH ın günü burdayım çünkü onlarla yaşıyorum evi ayırmakta anca hayallerimde olur off off
(123 puan) tarafından
Biliyorum oda çok zor ama Rabbim dualarını bir gün kabul ediyor bol bol dua et ümidini kaybetme olur inşallah
tarafından
İnşallah ya canım ama insan çabalamasa ALLAH  şap diye ev vermez insana. Eşimde çabalamıyor kendiliğinden ev gelsin istiyor

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,310 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 304 göst.
+3 oy
24 cevap 956 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 846 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehra asude (179 puan) tarafından soruldu

384,746 soru

11,508,797 cevap

35,166 kullanıcı

...