0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
Kızlar az önce de post açmıştım ama eklemeyi unutmuşum. Mesela eşimde bende insanlara iyilik yapmayı çok severiz damağımızda basan olunca güzelce halledip hayatımızdan çıkarırız ama. Örneğin biri bize gelcek arabası yok aaa biz hemen geliriz aliriz bilmem ne yada işte gelin oturalim gelin kalalım veya birine para lazım hemen çıkarır veririz çok güler yuzluyuz bu yaptığımız aslinda doğru değil demi

4 Cevaplar

0 oy
(2,248 puan) tarafından
Cevap sende bacim, böyle olmaktan hoşnut değilsin, sorguluyorsun, kendini kullanılmış gibi bile hissediyorsun belkide. Benim annem bizi öyle yetiştirdi bence sebebi toplumda kabul görme sevilme istegi
(2,248 puan) tarafından
Ben azalttim, darısı sizin başınıza
-Reklam-
0 oy
(3,188 puan) tarafından
Yani insanlar sizi zamanla kullanmaya başlar 
0 oy
tarafından
Benim de eşim aynı böyle. Ben de tam tersi. Acıma duygum yok, insiyatifim yok. Gelmek isteyen bir şekilde gelir geldiği gibi de dönmesini bilir.. Eşim gece 12.30 gibi evde oluyor. Geçen cumartesi günü eşimin iş arkadaşının teyzesi ameliyat olmuş. Adam bizim buraya yarım saat uzaklıkta eşime beni güneşliye bırakır mısın demiş. Gece olduğu içinde trafik yok yarım saat kırkbeş dakikaya gidip geldi. Hiç hoşlanmam milletin getir götürünü yapmaktan. Ben nasıl kendi işimi kendim hallediyorsam gideceğim yere planlı gidiyorsam ve gittiğim gibi dönmesini biliyorsam diğer insanlarda yapabilir. O yüzden eşimle konuşmadım. Konuşmaya çalıştığında da sinirliyim konuşma diyip yanımdan uzaklaştırıyorum. 
0 oy
tarafından
Bu kişi eşim oluyor düzeltmeye çalışıyorum bakalım biraz gelişme var fazlası iyi değil zamanla kullanilirsiniz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 78 göst.
0 oy
16 cevap 230 göst.
0 oy
2 cevap 68 göst.
0 oy
4 cevap 63 göst.

382,916 soru

11,461,963 cevap

35,052 kullanıcı