+1 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından

Daha 1 hafta oluyor taktirali. Normal spiral taktırmak istemedim ilk doğumumdan sonra taktirmistim aşırı bir ağrı ve kanama yapmıştı çok anlaşamadık kendisi ile cikarttirdim şimdi ise doğumumdan yaklaşık 7 ay geçti öyle taktırdım. 

İnternette bı çok şey okuyorum kilo yapıyor vs sizce aslı var mı?

5 Cevaplar

0 oy
(77 puan) tarafından
Hormonlu taktirdim ilk doğumumdan sonra .. ilk bir kaç ay adet miktarı ve gününde artış olmuştu daha sonra üşüttüğüm zaman ve bazen ilişki sırasında ağrılar oldu zamanla oda geçti.. kilo alımı yahut başka bi sorun yaşamadım 
(5,323 puan) tarafından
Bana göre de biri boğazını tutamiyor vay iğne oldum kilo aldım vay spiral takindim kilo aldım gibi şeyler söylüyor gibi geliyor o yüzden merak ettim
(77 puan) tarafından
İnsanlar kendi sorunlarıyla yüzleşmek yerine bazı şeylerin arkasına sığınmayı severler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben normal taktrdim çok kötü etki yaptı bu üç yıldır takili hep leke kan gelirdi iltap kasık ağrısı bacak vajina ağrısı cikrcam yarin
(5,323 puan) tarafından
Normali hiç iyi değil ya 2 ay dayanamadım cikartttirdim
tarafından
Vala kmse dayanamiyor ama çoğu kişide bişey hisetmiyor arkadaşim dyordu hiç bir sorun yaşamıyorum dye
(5,323 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(5,323 puan) tarafından
??              
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Hap kullan bence ben kullanıyorum çok güzel korunmak zorunda da değilsin doğru ve her gün aynı saat dk da alırsan hamile kalma riski yoka yakin
(2,572 puan) tarafından
Ben microgynon almıştım ama emzirmeye uygun değilmiş bide hormonları çok bozar fln diyolar.O yüzden bende hormonlu spiral düşünüyorum
(5,323 puan) tarafından
Hap işi sıkıntı ben çok unuturum bı de sürekli ona para vermek yerine bu daha garanti geldi bana
0 oy
(8,914 puan) tarafından
Ben de 7 ay oldu doğum yapalı ama çok korkuyorum ya spiralden. O ağrıyı yaşamak istemiyorum ama bir kaza da olsun istemiyorum. Şu üç aylık ignelere filan bakıyorum. Napicam bilmiyorum. Eşime yaklaşasim gelmiyo korkudan 
(5,323 puan) tarafından
Korkulacak birşey değil inan. İki kere spiral taktırdım. Birinde adettim digerinde değildim. Bu taktirdigimda adet idim. Çok kolay takıldı
(8,914 puan) tarafından
Ben de sordum ebeye.. kanamanin en yoğun olduğu zaman gel kolay olsun dedi. Ama alttan muayenede bile çok kasıyorum kendimi nasıl taktırırim bilmiyorum
(5,323 puan) tarafından
İlk doğumum berbat geçti. 2 . Doğumu sırf bunun için özelde yaptım çok rahattı. Taktiramayacak olsam ben taktiramazdim. O an kafanı dağıt bunun tas çatlasın 5 dk süreceğini kendine şöyle yeter
(8,914 puan) tarafından
İkisini de normal mi yaptın doğumu
(5,323 puan) tarafından
Evet ikiside normal

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 1,853 göst.
4 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eymesira (121 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 148 göst.
0 oy
2 cevap 109 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Havva45 (257 puan) tarafından soruldu

379,716 soru

11,366,848 cevap

34,849 kullanıcı

...