0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (3,376 puan) tarafından
Kizlar sisme havuz aldik dün sisirtti esim benim hic havuzum olmadi o yuzden bilmiyorum ılık suyla mi doldurmam lazım yoksa direk cesmeden mi doldurayim birde sudan cikinca banyo yaptirmam gerekiyor mu kuzenlerime sorsam simdi kirk yil benimle dalga gecerler o yuzden sordum buraya kusura bakmayin

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çeşmeden doldur güneşle o su ılık olur zaten 
(3,376 puan) tarafından
Tamam canım peki banyo yaptirmamiz lazım mi sonra
tarafından
Yaptırırsın canım istersen su temiz olduğu için kirlenmez terler belki çocuk iyi olur yıkar yatırırsın
(3,376 puan) tarafından
Tesekkurler canim
-Reklam-
0 oy
(2,347 puan) tarafından
Ben bazen direk banyoya sokuyorum yıkıyorum havuzdan sonra bazen yorulup uyyor direk. Suyu da ılık akıtıyorum çeşmeden o şekilde dolduruyorum 
(3,376 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım cevapladıgın icin
0 oy
(810 puan) tarafından

Eşim geçenlerde terasımızdaki çeşmeden doldurdu biz de ilk kez kullandık oğlum çok sevdi. Şemsiye de koyduk çok güzel oldu benim bile giresim geldi :D çıkınca direk bornozuna sardım üstünü giydirdim. Duş aldırmadım ben :)

(3,376 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım cevapladigin icin
(810 puan) tarafından
Rica ederim canım benim
0 oy
(7,410 puan) tarafından

Ben ılitip şu koyuyorum çünkü banyoda oluyor havuz dışarda hiç yapmadıkcanim. Oyuzden fayanstan soğuk gelir diye ilik şu koyuyorum. Sen disari koyacaksan guneste ilir zaten ozaman girerler.Ondan çıkınca Bi şu döküyorum. Sonuçta çocuklar suda iseyebilir:) banyo da yaptırabilirsin, temizse şu dokupte çıkartabilirsin.

(3,376 puan) tarafından
Tesekkür ederim canım cevapladıgın icin
0 oy
(7,912 puan) tarafından
Ben ılık su doldururdum direk çeşmeden doldurmazdim 
(3,376 puan) tarafından
Biraz ılıtıcak gibiyim bende alıskın degil hasta olur birde :)
0 oy
tarafından
Çeşmeden ılık su dolduruyoruz 
(3,376 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Linç yemek istemiyorum ama ben oğlumu hazir suyla yikiyorum havuzunuda hazir suyla dolduruyorum  denize gittigimiz zaman en fazla 10 dakika sokup cikariyorum sonra tekrar sokuyorum cunku egzamasi var cildi çok hassas. Çesme sulari kokuyo resmen o yuzden hazir su kullaniyorum ben
(3,376 puan) tarafından
Linclenicek bir sey yok ki egzaması varmis canım anne olarak sana gore en dogrusunu yaparsın :) gecmis olsun canım
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Bahcede ılık suyumuz yok soguk cesme suyu ile sabahtan dolduruyoruz oglen saatlerunde ısınıyor biraz ama yeteri kadar isinmamişsa evden bir kac kova da sicak su indiririz. Eger saçı kuru ise banyo yaptırmam islatmışsa yaptırırım. 
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Ben direk ılıktan biraz daha sıcak suyla dolduruyorum havuzu çünkü o su ılımak yerine zaman geçtikçe daha da soğuyor.  2 senedir kullanıyoruz havuzu biz oğlum çok seviyor. Direk çeşmeden sıcak suyla dolduruyorum balkonda. Oynadıkça su soğuyor.  Çıkarıyorum oğlumu orda üzerinden temiz su döküp sonra giydiriyorum tamam 
(3,376 puan) tarafından
Ilık kattim canm bende simdi ciktik sudan aksam ustu biraz daha oynar bir de havuzun temizligini nasil yapiyorsunuz
(3,822 puan) tarafından
Canım zaten kirlenmiyor ki ben suyla çalkalıyorum kaldırıyorum.  Oyun oynamadan önce de yine çalkalıyorum su dolduruyorum
0 oy
(935 puan) tarafından
Ben çeşmeden ılık su kullanıyorum. Hava ne kadar sıcak olursa olsun üşür ya, cesaret edemem soğuk suya 
(3,376 puan) tarafından
Oyle yaptim canım bende biraz oynadı ciktik simdi sudan
0 oy
tarafından
Ben ılık su dolduruyorum, çeşmeden direk soğuk su doldurmuyorum hasta olur diye. Sonrasında da duş aldırıyorum
0 oy
(409 puan) tarafından
Ilık su koyuyoruz, su soğudunda ve eli buruştuğunda çıkartıyoruz. Çıkartırken tepesinden temiz ılık su döküyoruz her zaman banyo yaptırmıyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 186 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 319 göst.
0 oy
17 cevap 386 göst.
+1 oy
10 cevap 197 göst.
9 Haziran 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (483 puan) tarafından soruldu

378,872 soru