0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (375 puan) tarafından
Hanımlar Allah nasip ederse temelden bi eve girdik  yapılıyor 3+1 geçen eşimle gidip baktık kaba inşaat tabi ama ev o kadar küçük ve kullanışsız geldi ki anlatamam hiç içime sinmedi birde yanında 4+1 ler var oraya bayildim ama adam 1 trilyon istiyor üstüne arabayı satalım diyor esim arabayida vermek istemiyorum bidaha alamayız çünkü i çocuklarda var araba lazım oluyor eşimde ev 1 kere alınıyor ama diyor aklımız çok karışık siz olsanız ne yapardınız 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
K.bkmada eşim bana bunu dese ben bir dakika durmam ev daha iyi arabayai başka şekilde hallederim ben :))
(375 puan) tarafından
Başka şekilde de çok zor bacım araba ikinci el alçak bile para kalmıyor
(1,186 puan) tarafından
Yani cnm ozmam arabayı satmaya niyetin yksa kararım belli bosuna  post acmıssın
(375 puan) tarafından
Kararsızım diye açtım boşa koysan dolmuyor
-Reklam-
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Ev tabiki çok daha önemli  eğer 3+1 kullanışsız ise bir de temelden girmek riskli ya bu işlere teslim edilmez sorun vs olur diye bitmiş daire en güzeli
(375 puan) tarafından
Cok araştırdık müteahhidi evrak felan imzaladık  inşallah bi aksilik olmaz
(7,444 puan) tarafından
Bilmiyorum riske atamazdım ben ama 3+1 neden kullanışsız geldi kendi evin ona göre herşeyi yaparsın düzenlersin aslında
(375 puan) tarafından
Odaların kenarlarında kolon çıkıntılı cok
(7,444 puan) tarafından
Ona göre yaparsın herşeyini herşeyin bir çözümü var
0 oy
(864 puan) tarafından
Ben olsam 1 göz oda olsn benm olsn derdim ama rahatlk da önemli içine sineni yap ama arabasız kalmakda zor 
(375 puan) tarafından
Öylede çok kullanissizz
(2,105 puan) tarafından
Valla 1 göz olsun benim olsun diyoruz ama 3+1 evde oturuyorum kümes gibi yani adı 3 +1 olsun diye aralara duvar koymuşlar resmen yaa küçük ev resmen imtihan yani
(375 puan) tarafından
Aynen odalarına  ortasında kolonlar var odalar daralmış eşyaları almıyor
(2,105 puan) tarafından
Yani arabayı gözden çıkarın bence ev daha önemli benim için. Arabada olmayınca çok zor ama acil bi durumda bi tanıdıktan araba isteniliyo ama evi kimden nasıl isticeksin öyle düşünün bence
(375 puan) tarafından
Aynen çok doğru
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Araba da alınmaz bu devirde ama canım ben arabayı sattirmam şahsen geçen eltim diyordu 150 miydi yanlış hatırlamıyorsam toros var ya çok eski arabalar en ucuz onlar varmis
(375 puan) tarafından
Aynen bizde alamayız bidaha çok zor
(11,166 puan) tarafından
Evi bilmiyorum canım ama 3+1 ideal bence
(375 puan) tarafından
Bizim içinde çok ideal geldi ama kolon çıkıntıları cok odaları daraltmiş oda çok.kullanissizz
0 oy
(148 puan) tarafından
ben hamileyken ev almaya niyetlendik, tabi bizim de tek varlık arabayı sattık üstüne de kredi çektik hem de doğumum yaklaşmışken. Neyse, evimizi aldık tasındık ama dogum ve sonraki sureçte su an bebeğim 4 aylık, arabasız perişan oluyoruz çoğu zaman. Arabada model düşürüp begendiginiz evi alabilirseniz alın bana kalırsa 
(375 puan) tarafından
Komple elden çıkarmamız lazım yoksa yetmiyor ikinci el bile alamıyoruz
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bnce ev herzman alamazsn arabayı sat bu zamnda 1 trilyon 100 milyar gbı ilerde pişman olma araba herzamn alablrsn eline bi 100 milyar geçse ble ayağını yerden kesecek araba alablrsn bnce evi alın 
(375 puan) tarafından
Aynen öyle paranın hiç değeri kalmadi
0 oy
(2,457 puan) tarafından
3+1 e razı ol bacım arabayı kolay kolay alamazsınız eve de anladığım kadarıyla taksitle felan giriyorsunuz onun da borcu olacak çok zorlar
(375 puan) tarafından
Aynen öyle onun da taklidi olacak bidaha arabada hayal bize
0 oy
(166 puan) tarafından
Ev neden kullaissi, geldi sana canim m2 mi kücük odalarmi çap neyi war
(375 puan) tarafından
Odalar küçük birde kolon çıkıntılı çok oda odaları dahada daralmış balkonlar çok.kucuk
0 oy
tarafından
Vallah bu devirde araba almakta çok zor bence satmayın
0 oy
(726 puan) tarafından
Eşimle evlenmeden önce 1+1 eve temelden girmişti banyoyla mutfağı eşit yapacaklardı boyut olarak eşim banyoyu küçültüp mutfağı büyüttürmüş sonra evlenene kadar kiraya verdi taksitini o şekilde azalttı biraz sonra 2+1 e geçtik onun borcunu kapattık. Yani siz de müdahale edebilirsiniz bide temelden çok belli olmuyor bence. Zaten ev fiyatları aldı başını gidiyor belki yarın bir gün satar daha büyüğüne geçersiniz 
(375 puan) tarafından
Bilemiyorum  nasip  Rabbim herkesin gönlüne göre versin
0 oy
(246 puan) tarafından
Biz de aynısını düşünüyoruz araba satsak alamayiz diyoruz.biraz birikim lazım ev almak için.hic cesaret edemiyoruz.arabasiz hayat da çok zor.
(375 puan) tarafından
Ama suda var araba lazım ama Geçen hesapladık hiç binmesen bile araba durduğu yerde aylık 2000tl  masrafı var kaskosu vergisi cart curt
0 oy
tarafından
Eşime sordum şimdi evin bitimini bekleyip evi bitince satmak hem evin hem arabanın fiyatı artar dedi 
(375 puan) tarafından
Onuda düşünmüyor değiliz esim birde öyle diyor ama bu arada alacağımız 4 1 evinde fiyati artacak aradaki makas gene aynı olacak
0 oy
(2,972 puan) tarafından
4+1 1 trilyona nerde çok çok uygun bizim orda evler 3.5 dan başlıyor 
(375 puan) tarafından
Ne 1 trilyonu bacım 3+1 in üstüne istiyor toplamda  3.5 a geliyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 147 göst.
7 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 618 göst.
23 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde AlpereNur (17 puan) tarafından soruldu