0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde (195 puan) tarafından
Bi ev baktik 160 bin e bi arsamiz var satip alacaz Allah izin verirse arsamda hayalimdeki evi istiyordum ama imkansız hersey çok pahali o yüzden mistakil bir ev almaya karar verdik merkezden uzak oldugu icin bu fiyata ve bahceli idare bir ev yani kafam cok karisik hic yoktan bir evimiz olsun istiyoruzz ama  hayırlısı sizce kizlar 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
160 bine ev buldun hic soru sorma hemen alin :D burda dönüp bakmayacagin evler 300 binden basliyo kiradan kurtulayim da isterse 1 goz odam olsun ben razi olurdum yani ama sen bilirsin tabi ilerde icini istedigin gibi yaptirabilirsin
(195 puan) tarafından
Aynen oyle canim hic yoktan bilelim ki bir evimiz var
tarafından
Aynen canm
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
160 bin nerde bu ev almaycaksan ben alayim
(195 puan) tarafından
Biliyordum böyle bir cevap geleceğini :) canim biz karar verdik aliyoruz ama ev 13 senelik var yani plani da istedigim gibi degil kafa karışıklığı o yüzden
(7,654 puan) tarafından
Bence uygun nerede diye sordum ama?
Plânı istedigin gibi degilse icine 40 50 bin masraf edebilirsin
(195 puan) tarafından
Yok o kadar degilde 15 bin ister istedigim ev olana kadar
0 oy
(3,456 puan) tarafından
Hiç değilse alın kiracı koyun biz yapamayız diyorsanız getirisi olur
(195 puan) tarafından
Aynen dimi 3 kayinim var elbet bu evden çıka cam hic yoktan biliyim ki bir evim var
0 oy
tarafından
Bizde aynı durumdayız ama bizim ev merkez de sadece küçük 260 TL isyorlar
(195 puan) tarafından
Bizim merkezden uzak mahalle arasi 3+1 bahceli
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Evler uçmuş vaziyette suan hayırlısı olsun insallah ama hemen ev alınmıyor hemendrme satilmiyor bilgin olsun 
(195 puan) tarafından
Aynen ama almamiz lazim arsama ev yapmam imkansiz insaat malzemeleri uçmuş ve
Oldugu  konumu hic sevmiyoruz
0 oy
(5,162 puan) tarafından
Biz oturduğumuz daireyi  iki sene önce 165 bine aldık kredi ödüyoruz hala ama iki senede evler uçmuş 300 400bin diolar iyi ki almışız bida alamazdık diyoruz fırsatınızvarken alın yoksa dahada zorlaşıo hersey
(195 puan) tarafından
Aynen haklisin canim icinde oturmasamda guvencem olur kiraya verip kirada kalirim
0 oy
tarafından

Ablam 780 bine aldı :D Sen bence çok düşünme bu devirde

(195 puan) tarafından
Haklisin valla en uygun ev 200 den asagi degil
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Hiç yoktan ev önemli elbette ama ömür boyu orada oturmayı planlıyorsanız hayallerine yakın birşey düşün derim. 
(195 puan) tarafından
Canim hayallerim olursa en az 6 seneyi bulur ama suan arsami arabayi satip alabilirim bu evi  birde 3 kaynim var evlendiginde cikmam lazim bu evden
(13,203 puan) tarafından
Özel sebepleri bilemem canım hayırlısı neyse olsun sizin için
0 oy
(818 puan) tarafından
Fiyati uygun cnm en fazla biraz masraf yaparsin duzeltirsin bi insanin evinin olmasi cok önemli Allah bizede nasip etsin insallh 
(195 puan) tarafından
Insallah Allah isteyen herkese nasip etsin ben kaynanamla altli ustlu oturuyorum biktim artik burdan hic yok evim olur dami bahcesi herseyiyle benim olur
(195 puan) tarafından
JInsallah Allah isteyen herkese nasip etsin ben kaynanamla altli ustlu oturuyorum biktim artik burdan hic yok evim olur dami bahcesi herseyiyle benim olur hayirlisi artik
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Zamana yayıp biraz daha para biriktirip başka bir ev alamazsın canım çünkü zaman içinde ev fiyatları da artar ama burayı alırsın.Zaman içinde istediğin gibi yaptırır durursun
0 oy
tarafından

Çok iyi bence hem bahçeli 3+1 bu fiyata kaçmaz adamlar 25-30 yıllık daireleri 300 den aşağı vermiyor en kötü 

Müteahhit kızı olarak söylüyorum hiç kaçırmayın hatta almazsanız biz alalım iletişim bilgileri bırakın da :D

(195 puan) tarafından
Yok canim aliyoruz haklisin aynen dediğin gibi arsamiz satıldığı gibi alacaz insallah
tarafından
Hayırlı uğurlu olsun o zaman çok doğru bir karar güle güle oturun inşallah :)
(195 puan) tarafından
Sagol canim amin
0 oy
(546 puan) tarafından
Hangi sehirde olduguna bagli
(195 puan) tarafından
Adana canim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 195 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy