+1 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (369 puan) tarafından

Kizlar bugun aslinda nikahimizin oldugu gun yani 8/8

12/8 =dugunumuzun oldugu tahri bunu cok merak ediyorum eger nikah evlilik yildonumu oluyorsa bugun bizimkisi ama dugun yapilan gun oluyosa 4 gun var 

sizce hangi gun evlilik yil donumu oluyor 8-)

sizin vereceginiz fikirler dogrutusunda bugunse ozaman surprizimi bugun yapcam yok dugun gunu derseniz dugun yapilan tahride yapcam

Hersene nikah gunumuzu baz alarak kutlama yaptik esimle bu sene bu konuyla ilgili bi yorum gordum kafama takildi

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Nikah gününe göre kutlanır 
(369 puan) tarafından
Bu zamana kadar hep oyle kutladik dedigim gibi oyle bi yorum gorunce acaba kutlamamizi bugune kadar yanlis mi yaptik dedim
tarafından
Yoo doğru olan o şekilde
(369 puan) tarafından
Vallah ikiside mantikli biz her sene ikisinide gununde kutluyoruz bu senede oyle olacak insallah
-Reklam-
0 oy
(1,520 puan) tarafından

Ikisi de olur bence yaa, benim nikah hem dogum gunum hem oglumun dogum gunu hem nikah tarihi , hepsi arada kayniyor gidiyor vallaha :D

Bu arada uyariyi veren arkadaş neden vermis merak ettim aciklarsa sevinirim bende

(369 puan) tarafından
Aynen oyle bizimkiside oyle dogum gunum nikah gunu dugun tahrihi 3'u birarda :):)
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Vallahi canım benim nikahla düğün Arasında 2 ay fark var �kisini de kutluyoruz ya kutlamaktan da kastım mutlu yıl dönümleri bitti bu kadar
(369 puan) tarafından
Oyle dusunme neden bitsin herzaman hersene mutlu huzurlu saglikla kutlayin insallah
0 oy
tarafından
Düğün gününü kutluyoruz biz. 
(369 puan) tarafından
Daha nice kutlayacaginiz yillariniz olsun insallah
0 oy
tarafından
Valla ben düğüne göre kutlarım çünkü o gün özel olan gündü benim için hersey o gün o  gece oldu  cunku
(369 puan) tarafından
Aslinda en mantiklisi o bencede
Aslinda bu ay cok kutlamamiz oldugu icin 3'u birarada oluyor benin dogum gunum nikah tahrihi dugub tahri falan
0 oy
(11,166 puan) tarafından

Nikah gününe göre sırf bu yüzden nikahını doğum günümde kiydirdim  :D

(369 puan) tarafından
Hahahaaa benimde dogum gunu ayin 1'nde 8nde nikah 12 dugun nasil uydurmusum demi arada nefes alsin dedim bi kac gun aralikli kutlasin hepsini :):):)
(11,166 puan) tarafından
Bi kac gun arayla hediye istersen bi zaman sonra adam vurarak seni ben sırf hediyeyle uğraşmasın diye tek güne düşürdüm  :)
(369 puan) tarafından
Hahahaha alsin senede 3 defa zaten cokmu :):):):):)
0 oy
tarafından
Evlilik diyince neden düğün gelir ki akıla. Düğün yapmadığında evlenmiş olmuyor musun? Ben düğü yapmadım evli sayılmıyor muyum? Bu durumda. 
(369 puan) tarafından
Yok kiz neden oyle dusundun
Her evlenen dugunmu yapiyor yapanlar icin iki tahri kullaniliyor tabiki benim icinde en onemlisi resmi nikahdir
tarafından
Ne biliyim kız. Bazı insanlarda öyle muhabbet var. Geçen sene kuzenim sırf düğünleri 1 ay sonra olucak diye eşiyle yan yana gelemedi hiç bir yerde. Evlenmemişler daha diye. Evlenmek sadece onca kalabalığı bir araya toplayıp onları doyurmak diye düşünen büyük bir kısım var.
0 oy
tarafından
Düğün günü ben düğün bitiminden kutlarım 
(369 puan) tarafından
Onuda ayri kutluyoruz biz :)
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Valla bacım biz temmuzda nikah kıydık ağustosta düğün yaptık işimize hangisi gelirse onu kutluyoruz 
(369 puan) tarafından
Vallah en guzeli biz nikah gunu nikahi dugun gunu dugunu kutluyoruz ikiside cok onemli hayatini birlestirdigin iki gun o gunler
0 oy
(3,556 puan) tarafından
Nikahta düğünde oldu çünkü bende bu ikilemde kalmak istemedim ama bence nikah gunu evlilik yıldönümü resmi olarak o zaman karı koca oluyorsun 
(369 puan) tarafından
Hersene oyle kutluyoruz ama tabiki dugun oldugu tahrihide kutluyoruz
Ama bugune kadar en ozel gun bizim icin nikah olan tahri oldu cunku o gun hayatini birlestiriyosun aslinda o gun evli sayiliyosun dugun gunu sembolize herkes mutlu anina sahitlik yapiyor egleniyorlar en onemlisi nikah gunu benim tahminin
0 oy
(625 puan) tarafından
Konuyu okuyacaktım baktım uyarı verilmiş ama neden yani? Bu gereksiz uyarı verenlere ceza falan yok mu? Ne alaka bu konuya uyarı anlamadım
(369 puan) tarafından
Vallah bende sasirdim ama yapacak bisry yok bence uyariyi veren bekar biri zoruna gitti :):):):):)
(625 puan) tarafından
Kıskanç manyaklar:))
(369 puan) tarafından
:):):):)
0 oy
(369 puan) tarafından
UyaRi veren arkadas her kimse 

Bekarmisin ?

Zorunami gitti posta denk gelmek 

Hayirdir ?
0 oy
(3,365 puan) tarafından
Biz dugun gunu kutluyoruz canım ayni evde yaşamaya o gun basladık diye ;)
(369 puan) tarafından
Daha nice kutlayacaginiz yillariniz olsun insallah canim
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Dugune göre kutlarım 
0 oy
tarafından
Nikah doğum günümde yaptık onda zaten alıyor hediye düğünü kutluyorum ben 
0 oy
(12,811 puan) tarafından
Bence baba evinden çıkıp eşinle yaşamaya başladığın zaman düğün tarihi olduğu için düğündür ama biz pandemide evlendik nikah oldu gelin alma oldu biz eşimle yaşamaya başladık bir ay sonra düğün oldu o yüzden biz kararlastırıp nikah günümüz bizim bir aile oluş tarihimizdir dedik nikaha göre kutluyoruz 
0 oy
tarafından
Biz düğün gününe göre kutluyoruz :))
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Bu soruyu anneme sormuştum evleneceğimiz zaman. Düğün günü demişti banada düğün günü olmasi mantıklı geldi.☺️
(369 puan) tarafından
Hahaha evlenenlerin yada evlenecek olanlarin aklindaki bu soru varmis demekki yalniz degilim :)
(6,717 puan) tarafından
tabi canım insan merak ediyor hangisi yıldönümü olacak diye :)
0 oy
(286 puan) tarafından
Nikah günü evlilik yıldönümü dür bence canım biz nikah günü kutluyoruz 
0 oy
(5,235 puan) tarafından
08/08/2018 bizimde nikah tarihimiz❤
(369 puan) tarafından
Aaa ayni aya denk gelmis bizimki 2017

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nefes09729 (369 puan) tarafından soruldu