0 oy
232 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Şöyle anlatayım eşim bir kurumda calisiyor vardiyalı ve arkadaşının telefonundabir akrabasina bakmış kızın sevgilisi de benim uzaktan akrabam oluyo .dedim ki çocuk hapse girmiş dedim. Oda haberim var  arkadaşın tiktokundan esraya baktım ordan gördüm dedi. Bende sen başka telefondan niye o o kıza baktın dedim akrabam oluyo ya dedi. Cokkk uzaktan akrabası normalde aklıne bile gelmemesi gereken biri ben tavır yapınca şimdi abartan ben gibi oldum siz olsanız ne yapardiniz

3 Cevaplar

0 oy
(679 puan) tarafından
Ne alaka ne diye girip bakma gereksinimi duymuş ve arkadasından neyını merak etmiş akraba olsun olmasın isterse halasının kızı amcasının kızı ne alaka yaaaa
(48 puan) tarafından
Yani aklina gelmesi mümkün  değil  baktığı arkadaşı  eküriside değil
(679 puan) tarafından
Altında Baska bsey var canım yoksa durduk yere olmaz heleki baskasının TL inden uzaktan biri saçma yani akılla yatacak bir yanı yok
(48 puan) tarafından
Bencede
-Reklam-
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Kendi kendini ele nasilda vermis esraya bakan baska kadinlara da bakiyo mudur acaba seni doldurmak istemem ama dikkat et esine 
(3,609 puan) tarafından
Hem akrabaysa akraba neden bakiyo ki evli barkli adam baska kizlara
(48 puan) tarafından
Yani arkadaşı  filan olsa sıkıntı yapmam zaten ama aklına gelmemesi mümkün olmayan bir konu şimdi de açıklaması şu banane ilin kızından diyor
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Ne haddine ki nerden aklina esmiş de bakmış,  vallaha burnundan getiririm , sen ne alaka durduk yere açıp da bakiyon , baktın eline ne geçti, seni ne irgalıyor bu konuda 
(48 puan) tarafından
Terk de eder misin

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 553 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 2,076 göst.
26 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 509 göst.
12 Kasım 2021 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu