0 oy
2,041 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar napcam bn şimdi az önce gördüm pislik kocamda yatio şuan görümce kaynana burda yoksa bi güzel kavga ederdim napayım bı akıl verin ağlamak bağırmak istiyorum yapamiorum çok uzgunum şuan 3 yılık evliyiz iki çocuğumuz var mutluyuzda ama neden baktiki

Bı not da ekleyin eşim kızın peşinden kosmus ama kız yüz vermemiş

24 Cevaplar

+2 oy
(7,441 puan) tarafından
Hiç kıskanç bir insan değilim ama geniş bir insan hiç değilim nasıl normalmiş gibi aman baksın boşver diyebiliyorlar ya eski sevgilisi sonuçta demekki merak ediyir ki bakıyor bu normal birşey değil 
-Reklam-
+1 oy
(508 puan) tarafından
Bnde hesabını dor ama çokta uzatılacak bisey değil bisey duymustur bakmıştır boşver merak işte akli onda  olacak değil ya seni seviyor ki senin yaninda
+1 oy
(992 puan) tarafından
Boşanmayacaksan yüz göz olma
(250 puan) tarafından
Bu sebepten boşanılırmı canım ya allah korusun
tarafından
Abartmaaaa
(992 puan) tarafından
Hayır dedigimi anlamadınız  arsizliga vurur yarın herşeyi açık açık yapmaya başlar kim bakmıyor çoğu kişi bakiyor
+1 oy
(2,479 puan) tarafından
Ya biz kadınlar cok hassasız belki lafı geçti merak ettiği için baktı aklına hemen aşk meşk gelmesin bende bazen eski arkadaşlarıma bakıyorum
+1 oy
(649 puan) tarafından
Bakması nornal değil merak ediyor demektir çünkü. Sorabilirsin neden baktığını belki mantıklı bir açıklaması olur ona göre ne yapacağına karar verirsin
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ekran goruntusu alip kendine atsaydin misafirlerij gidince gosterirdin bu ne demek diye
tarafından
Pazartesi aksaminimi beklicem :/
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Aman boşver baksn benimkinide eski sevgili arams 3sene once kendi söyledi konu kapandı ama esm benden korkar 
tarafından
Senin durum farklı cnm o aramış bizimki öle deil bnm pislik bakmis
(1,475 puan) tarafından
Farkli olurmu cnm yaa gitse giderdi bizmkide benim haberin olmazdi sen yine gormusn bizmki bna soylemese haberim olmazdi
(1,426 puan) tarafından
Sence bu normal bi durummu evli bide çocuğu var eski sevgilisine bakıyor ilginic bunu sen yapmış olsaydın seni kapının önüne koyardı ne demek bu diye kabul edilmesi bi durum değil benim için en azından öyle
tarafından
Bna göre normal değil uyansın hesap sorcam eve gidincede saydircam
(1,475 puan) tarafından
Oy gülüm oy 3tne evlamz var 6yillik evliyiz bide benim 2ci evliligm eşim bekardı evlendk kaçtım esme kürt 2aylik bebegmz var bna eşim öyle bir teklifte bulnduki  3gun ruh gbi gezdm evde 3yil once ama simdi alıştık biribirmze taniyoruz biribirmzi  ofkeyle kalkan zararla oturur sen sakin ol
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Dün bir eskilerden konu açıldı dedim böyle biri vardı diye Instagram dan açıp eski sevgilimi gösterdim güldü geçti :) sende güzel bir dille sor bağırmak çağırmak yerine anlarsın zaten yalan söyleyip söylemediğini 
(7,098 puan) tarafından
Oyle bisiy olsa bizim evde savas cikar herhalll :D
0 oy
tarafından
Kizi engelle onun hesabindsn
0 oy
tarafından
Direk hesabı sil şifresi biliyorsan eşinle ortaksa sil sana gelir de söylerse aklındaki başkası çocuğunun yüzüne nasıl bakıyor
0 oy
(502 puan) tarafından
Benimki de 1 senelik evliyken bakmisti ben evde yokken pc den bakmis saftirik Facebook'tan bi de facebooku falan da yok yani kocamin. Kizin adini sanini bilmiyordum yani zamanında biriyle görüştüğünü biliyordum ama. İsteydi bi guzel aradim agzima geleni saydim gelme eve geberticem seni dedim. Biraz hakaret de ettim. Eve cicek falan yolladi notlar falan affettim mi hayir. Aradan 2,5 sene gecti su an dalga geçiyorum ahahah tipe bak sana level atlatmisim falan diye. Ama hala cok sinirliyimm. Ve bi sir vereyim o bakinca hirslandim ben de eskilere baktim yani ben de yaptim aynisini hirsla
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Ben olsam onu ekran görüntüsü alır eşine wp dan yazardım bununla hesaplaşcaz diye sonrada susar beklerdim 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Ekran görüntüsü al sende aynisi yap o sana sorduğunda göster nasıl bi duygu anladın mı de
0 oy
tarafından
Ya sonuçta mesaj atmamış aramamış neden herşeyi kötü düşünüyorsunuz ki ağlayacak bağıracak ortada bi durum yok ben olsam eğer eşimin telefonunda herşeyi biliyorsam ve ona güveniyorsam güler geçerim 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Tamam o an cok ainirlenir inaan ama bence buyutulecek bir durum değil, insanoglu meraklidir, belki bakmistir o evlendimi acaba, cocuklari oldu mu diye...hesabini sor ama cok buyutme derim. Sonucta seninle evli onunla değil. 
0 oy
(774 puan) tarafından
Aman baksın boşver diyeni okudum ya bu ne genişlik hayır konuş tabi ki bişey duysa da aklı kalmayan kurcalamaz kavga et demiyorum ama bu durumu bı daha yaşamak istemedigini anlat 
0 oy
(2,211 puan) tarafından

"Bu mal napiyor acaba " demiş olabilir :) sadece anlık merak diye düşünüyorum, 

tarafından
Olsun yinede hesabını soracam
(2,211 puan) tarafından
Sor tabiki..
0 oy
(259 puan) tarafından
Ya oluyo öyle meraklar bende bazen sinir oldugum eski sevgilime bakarım ama sevdiğimden değil yani meraktan. Bunu abartmaya gereek yok bence bı daha yaparsa abartabilirsin 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ben olsam suratımı asardım asla yüz vermezdim kaynanamgil gidince bi güzel kavga ederdim böyle şeylere tahammülüm yok benim
0 oy
tarafından
Bence sor niye baktın noldu diyr

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 659 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Premsess (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,003 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde Ela94 (976 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 542 göst.