0 oy
143 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,893 puan) tarafından
Benim bıdık daha yeni yeni çorba yemeye başladı 1 yaşında bu arada önceden sevmedi yemedi ben de zorlanmadım şimdi kendi isteğiyle yiyor. Yayla çorbası, domatesli şehriye çorbası, kıymalı yoğurt çorbası, yoğurtlu şehriye çorbası, ayran çorbası, patatesli havuçlu sebze çorbası bir de mercimek çorbası yedi şimdiye kadar. Bildiğiniz beğendiğiniz başka çorbalar var mı böyle bebeklerinizin severek iştahla yediği ?

11 Cevaplar

0 oy
(10,048 puan) tarafından
Tarhana corbasi oglum cok sever. Sarimsakli et sulu tereyagli yaparim. Brokoli enginar kereviz sutlu kabak corbasi
(1,893 puan) tarafından
Benimki tarhana içmiyor taneli çorba olmazsa doymuyor sebze çorbasına bile robottan geçirdikten sonra biraz pirinç atıyorum tane olmazsa içmiyor
-Reklam-
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Her şeyin çorbasını yap yesin. Çorba büyük nimet :))
(1,893 puan) tarafından
Valla öyle yapıyorum özellikle de taneli çorba seviyor sulu sevmiyor
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Tavuklu tel sehriye corbası guzel icerdi benim oglum da , ozellikle kisin havuç felan da koyardim vitamin deposu olurdu , simdi icmiyor artik bikti hepsin den :(
(1,893 puan) tarafından
Tavuk çorbasını benimki de çok seviyor ama hava aşırı sıcak olduğu için onu yapmıyorum şimdi
0 oy
(710 puan) tarafından
Bizde mantar, tavuk,tarhana ve yoğurt çorbası sevilir. Oğlum da sever 
(1,893 puan) tarafından
Benimki taneli seviyor illa içinde ya pirinç ya şehriye ya patates ya kıyma bir şey olacak
0 oy
(11,309 puan) tarafından
Etli un çorbası tavuk çorbası pirinç çorbası bunlar var aklıma gelen canim 
(1,893 puan) tarafından
Pirinç seviyor her gün olsa yok demez
(11,309 puan) tarafından
Pirinç arttığında öyle değerlendirebilirsiniz canım tereyağı varsa domates rendele içine biraz salça olursa tavuk suyu falan ekleyebilirsin yoksa sadece de olur bunlar lezzetlendirir corbayi
0 oy
tarafından
Cennet Çorbası (videolu) https://www.nefisyemektarifleri.com/cennet-corbasi/ 

Tarhana çorbası

Köfteli yoğurtlu çorba 

Yapıyorum 

Ama en çok domates çorbası ve mercimek seviyorlar 
(1,893 puan) tarafından
Domates hiç sevmedi ya neden anlamadım
0 oy
(2,309 puan) tarafından
Tarhana,  un çorbası bunları da sever benim kızım. İşkembe bile içer gerçi o ayrı:))
(1,893 puan) tarafından
Onlar taneli olmadığı için yemitor illa taneli çorba içer benim küçük bey
(2,309 puan) tarafından
Tabi her çocuk farklı bunların içine ben kuzu kıymasıda atıyorum istersen öyle yap
0 oy
tarafından
Domates çorbası da yapabilirsin
(1,893 puan) tarafından
Onu sevmedi yemedi ya taneli çorba seviyor
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Ogluma arpa ve tel sehriye corbasi yapiyorum yayla corbasi, yogurt corbasi ezogelin bazen yer , havuc kabak yemegi de kucuk kucuk dograyinca yer
(1,032 puan) tarafından
Tavuk corbasi bir de
(1,893 puan) tarafından
Aynı benimki de bunları çok seviyor taneli çorba yiyor sadece dupduru olursa yemiyor
(1,032 puan) tarafından
Evet doyurucu oluyor taneliler , benim oglumda tarhana ve mercimek sevmiyor nedense birde zeytinyagli tereyagli corbalari seviyor icine yavuk suyu et suyu koydugumda fazla yemiyor
0 oy
tarafından
Tep sehriyeli tarhana corbasi :) cok leziz .hele azicik tavuk suyu katilinca
0 oy
tarafından
Sebze çorbası kızım çok seviyor evde kendim yapıyorum havuç, kabak, patates, irmik birde tarhanayı çok seviyor onuda civil ve e bebekten alıyorum 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 141 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 306 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 301 göst.