0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (5,391 puan) tarafından

image

kizlar bugün spirali çıkardım doktor braz enfeksiyon var dedi fitil yazdı ve ben syledum kansızlık ilacı folik asit ve magnezyum içiyorum dye bunu da yazdı buda magnezyum galiba ama sağlık ocağındaki doktor elindeki kutular bitince daha içme gel bidaha kan ver dye doktor iki uc kere syledi al al dye eşim kactane sağlık ocağına gtmis yokmuş bitane bulmuş siprais etmiş ben zaten magnezyum kullanyorim bide pahalı iptal ederlermi napayım? 

2 Cevaplar

+1 oy
(2,121 puan) tarafından
Son zamanlardan sonra moda oldu buda hazinede para bitti zaar bana elli farklı Dr farklı farklı sebeblerden ötürü bunlardan birini işaretleyip gönderiyor fiyat 300 400 500 çıkıyor ben almazdım ilaçlarda aynı görevi görüyor al bı fitil birseyin kalmaz sağlığı bile ticarete dönmüşler halbuki aynı etkiyi diğer ilaçlarda veriyor ama bitkisel adı altında bindirme yinede sen bilirsin 
tarafından
Eczanelerle anlasiyorlar bu ilaçları işaretleyip gönderiyorlar . Devlet karşılamıyor. Kendi aralarinda hallediyorlar . Kızım doğduğundan beri sürekli damlası kremi vitamini bunları yazdilar. Pahalı olunca almadm
(2,121 puan) tarafından
Aynen canım oyun hepsi
(5,391 puan) tarafından
Bende iptal etwcem eşime dedim 50 TL ustiyese alma gtmis almış nebim vala doktor üç dortkere al al dedi senin demenle ilaçta aynı işlemi goryro
tarafından
Kizz o kadar ilaç boşuna mı var . Vitamin şurupları bir sürü var çocuklar için illa ücretli mi olacak . Alan var alamayan var
-Reklam-
0 oy
(3,570 puan) tarafından
Gidip almazsaniz geri gonderirler herhalde veya almayacaksaniz arayip iptal ettiginizi soyleseniz onlar da gec olmadan siparisi iptal eder
(5,391 puan) tarafından
Ama geç oldu eşim gelene kadar yarın olurmu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 110 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 481 göst.
4 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 810 göst.
30 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif34 (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
11 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde WhiteSwaN (13,087 puan) tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...