0 oy
155 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (3,452 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlaaaarrrr ay böyle soranlara şaşırıyodum şimdi başıma geldi ahahahahhaha :))) ilk defa kendim bişeyler hazirlicam yarın akşam eşimin arkadaşı ve eşi geliyo çaya, yanına peynirli ve sade poğaça, makarna salatası ,  elmalı kurabiye  ve tuzlu kurabiye yapcam, makarna salatası çok yaptım ama poğaça ve elmalı kurabiye hiç yapmadım ilk defa yapıcam. Menü nasıl sizce ? Elimde fazla elma var yenmiyor onu kurabiye yerine başka ne şekilde kullanabilirim ? Menü için başka öneriniz varsa onlara da açığım :) teşekkürlerrrr 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Elmalı kurabiye yap elmalı turta yerine poğaça da nefis yemek tariflerinden bak canım bence menü yeterli☺
(3,452 puan) tarafından
Ayyy zaten elmalı kurabiye:) ben yanlış yazmışım :) teşekkür ederim
tarafından
Elmalı kekte çok güzel oluyor ☺
(3,452 puan) tarafından
Evet biri daha yazmış atcak tarif bakicam :)
-Reklam-
0 oy
(811 puan) tarafından
Elmalı kek yapabilirsin canım. Bulut kek yapıyorum ben tarifini istersen atabilirim enfes oluyor.
(811 puan) tarafından
Linkini paylaştım canım :) Ben içine tarçın ve ceviz içi veya fındık parçaları da koyuyorum enfes oluyor :)
(3,452 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok güzele benziyo kesin yapcam :))))
(811 puan) tarafından
Yaptın mı canım sonucu merak ettim :)
(3,452 puan) tarafından
Ya ahahaha yaptım ve olmadı :)) yaptığım üç şeyi tutturamadım ilk defa yaptıklarımı:)) Allah'tan bi tanesi olmuştu, onlarda baklava getirdi de bişeyler yedik :))
(811 puan) tarafından
Aslında çok kolay bi tarifti ama ilk kez yaptığın için olmamış olabilir canım :) Denemeye devam et bence daha güzelini yaparsın sen :)
0 oy
(2,700 puan) tarafından
Elmalı kurabiye yapabilirim çok severim
(3,452 puan) tarafından
Ben zaten elmalı kurabiye demek istedim yanlış yazmışım turta diye :)
0 oy
tarafından
Poğaça akşam menüsüne olmuyor sanki ya tok geliyorlar ya tatlı ve elmalı kurabiye yapabilirsiniz yada browni tarzı ıslak kek vs 
(3,452 puan) tarafından
Evet aslında doğru dedin bende nolur nolmaz diye hep tok giderim
tarafından
Bende tok gidenlerdenim o yüzden pek birşey yemem ama akşam çayı ile tatlı iyi gider
(3,452 puan) tarafından
Tatlıyı da onlar alcak :)
tarafından
Hiç uğraşma o zaman bir kek bir kurabiye yeter çerez vs de oluyor illaki daha ne olsun afiyetle yiyin şimdiden ☺
(3,452 puan) tarafından
Allah razı olsun teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Kek de  yap      
(3,452 puan) tarafından
Evet teşekkür ederim :)
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Canım hepsi hamur olmuş poğaça makarna turta hepsi hamur. Ben hep dengelemeye çalışırım mesela kakaolu kek yaptıysam tuzlu kurabiye yaparım yanına muhallebili bi tatlı yaparım
(3,452 puan) tarafından
Tuzlu kurabiye de yapcam onu unuttum  yazmayı :)
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Bence poğaça yerine bir tatli olabilir mesela Kıbrıs tatlisi hem sütlü hem şerbetli çok güzel oluyor benimde Perşembe misafirim var onu yapicam inşallah onun dışında menu güzel sadece poğaça yerine tatli
(3,452 puan) tarafından
Canım ben poğaça bile ilk defa yapcam, Kıbrıs tatlısı çok zor gibi gözüm korktu ondan :)
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Menün çok güzel 

Rica ederim :woot:

(3,452 puan) tarafından
Hahah tekrar teşekkür ederim :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 344 göst.
29 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 496 göst.
17 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Ozgemm (772 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde DefneMina (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 169 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Kizinaasikbiranne (66 puan) tarafından soruldu

379,280 soru

11,352,779 cevap

34,825 kullanıcı

...