0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
:((( abimin çaliştigi yerde herkes corona olmuş 1hafta öncede bizler abimin yanindaydik kizimi sevdi bende öptüm sonra telefon geldi Çok üzüldü bizde korktuk şuan abim de af edersiniz ishal ve baş agri si var bizde bişey yok şimdilik ve çaliştigi yerde hala çalişmaya devam ediyor oteli kapatmamişlar adam adimiz çikar otelin adi yani ondan kapatmiyormuş şere. Fsiz nasıl insanlar var abim de gidip konuşacak odasina kimse gitmiyor şimdi lik acaba belirtisi ishal baş agri si yaparmi of çok üzüldüm lütfen dua edin abim e :(((( Allah rizasi için 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence hemen test yaptırsın canım otelide şikayet edin bence kapatması lazım
tarafından
Haber aldigi gibi gitmiş temiz çikmiş ama şuan da baş agri si ve ishal var sonradan çikarmi bu belirti
tarafından
Bilemiyorum canım ama orda çalışmaya devam ederse kapabilir yani
-Reklam-
0 oy
(13,612 puan) tarafından

Ay ilknurrrr :(

Lütfen sizde abinde test yaptirin

tarafından
Test de bişey çikmadi ama yine gidip yaptiracak canım :((
0 oy
tarafından
Kaynım ve eltim geçirdi ishal öksürük baş ağrisi halsizlik ateş ve sürekli uyku hali 
tarafından
Ateş öksürük yok şaun :((
tarafından
İnşallah olmaz canım korkmayın zaten doktorlarda söylüyor virüs mutasyon geçirdi gençlerin çoğu ayakta geçiriyor ama testinizi yapın kronik hastalık yoksa zaten eve gönderip ilaç veriyorlar
0 oy
(196 puan) tarafından
Canim bu mevsimde ishal salgını oluyor eltim ben oglum eltimin oglu kaynanam köyde annem herkes ishal 4 gune geciyor insaAllah corona degildir ishal salginidir.
tarafından
İnşallah öyledir inşallah :(
(196 puan) tarafından
Korkma insaAllah oyledir bu saydıklarım kisiler hic birimiz yan yana degiliz ve hepimiz ishaliz ben oglumu hastaneye goturdum ishal yuzudnen pandemi bolumune sevk ettiler direkt doktora dedim biz evden dışarı cikmiyoruz esim kendine dikkat eder cocukla cok ugradmaz calistigi icin dedim sonra doktor direkt dedi zaten amtes öksürük yok sizi niye buraya getirdiler diye dedi agustos giriisnde hersene ishal salgink olur dedi bol su icsin abim 1tatli kasigi seker 1 tatli kasigi tuz ve yarim limon 1 su bardagina suyla karistirsin insaAllah ishalini keser ve vucutun dengesini duzenler bas agrisinda geceer ishalde keser insaAllah.
0 oy
(10,197 puan) tarafından
Evet canım ikisi de belirtileri olarak var 
tarafından
Off :(((
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Evet kuzumbelirtiler de onlar var çok üzüldüm ama belki normal bi durumdur ama çok acil oranın kapanması lazım nere ise şikayet edin bitmicek bu korona şu sorunlu sorumsuz insanlar yüzünden ya 
tarafından
155imi arayayım canım
0 oy
(62 puan) tarafından
Baş ağrısı 

Vücutta agri 

Halsizlik 

Koku ve tat alamama

Ishal

Kusma

Öksürük 
0 oy
tarafından
Bnm esimn is yerindede cikti  esim mecbur gidiyor 
tarafından
Aynen oda mecbur
0 oy
(7,910 puan) tarafından
Benim kayinperde 3 gündür hastanede onun ateşi çıkıyordu halsizlik istah kaybı eklem ağrıları vardı temografisi covit 19 la uyumlu dediler ama daha diyer test çıkmadı bizde karantinadayiz bizede dua edin :(
tarafından
Allahım şifa versin inşallah canım ❤️
(7,910 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Büyük kul hakkına giriliyor sende bnu artik bliosn sende günaha girme şikayet edilsin abin nasıl evden çıkar ise gider koronayken yazıklar olsun
tarafından
İşçi mecbur para kazanmak zorunda kaaptmiyorlar napsinlar bu insanlar bilmiyrom şikayet edicem
(4,962 puan) tarafından
Canım herkes para kazanmak zorunda zaten de.. bu farklı bı durum  devlet zorunlu istiraat veriyor bu sırada zaten parasını alacak şuan adını şanını bilsem ben aricam şikayet edicem tahammül yok.. düşünsene otele gitmek zorundasin temiz diye guveniyosun ama durum bu ne büyük hak

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 155 göst.
8 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Kumsal1 (3,452 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 116 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Rabia.12374 (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 318 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (750 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (153 puan) tarafından soruldu

377,932 soru

11,311,852 cevap

34,744 kullanıcı