0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Bebeğim.4 aylık ayakta sallamayla anca uyuyor alıştı maalesef gazlı bebek mecbur alıştırdık sallamak ıyi değil biliyorum deminde bi yazı okudum vicdanım hiç rahat deil beynine zarar vermek gibi :((( aglayasim geliyor zarar verirsem cocuguma başka nasıl uyucak bu çocuk annemdeyim ne beşik var ne salıncak evde kaldı hepsi 15 saatlik mesafe çok sıkıldı içim 

10 Cevaplar

0 oy
(446 puan) tarafından

Bişey olmazzzz korkma. Neler neler yazar.benim oğlumda yeni 6 ayini bitirdi ilk aydan itibaren sallıyorum. Doktor uyutta nasıl uyursa uyusun diyodu. Hiç uyumuyor dediğimde ..... 

İnanma doktora sor. Rahatlarsin. 

-Reklam-
0 oy
(443 puan) tarafından

Bu kadar dert etme cnm bnimkide oyle gazi coktu alisti oyle ama dusun annemler bizi oyle buyutmus bi skntimiz yok cok sukur

0 oy
(176 puan) tarafından

Dert ettiğin şeye bak ya uzman Dr lar nediyor biliyor musun bebeğiniz uyurken sağlarsanız çok zeki olur mus özellikle ayakta 

0 oy
tarafından

canm güldüm valla annelik cok degisik yavas salla ama ben 4 senedr sallyrm 3 aydr kendi uyuyo daha:)

0 oy
(1,722 puan) tarafından

Bizde yeğenimi sallıyoz bazen uyumuyo şiddetini artırıyıruz bile maşallah bi sıkıntı yok. Kndi kndini korkutma

0 oy
(165 puan) tarafından

Instagramda baldan anne diye bir sayfa var. Uyku eğitimi veriyor. Bir göz at istersen 

0 oy
(154 puan) tarafından

Bişey olmaz korkma hepimiz öyle büyüdük canım

0 oy
tarafından
Yastıkla sallayarak zarar vermezsiniz  ki oda nerden çıktı sadece alışır  bırakması zor olur okadar 
0 oy
(2,931 puan) tarafından

O hasar kafasını vücudundan bagimsz salladiginda oluyo sanirim hani baya siddetli sallaniyo da kafasi saga sola hirpalaniyo ya öyle boyun kaslarina zarar veriyo oyle sallamak beyin kanamasi bile yapiyo hafif sallarsan boynuna basina dikkat edersen bisey olmaz inşallah

0 oy
(9,283 puan) tarafından

Canım bıseyı ogrenıyosunuz da yarım öğrenıyosunuz.bebegı eger sıddetlı sallarsan bebekte hasar olabılır.Normal ritimde sallanan çocuga Allahın izniyle hiç bişey olmaz.rahat tutun kendinizi.

İlgili bir soru bulunamadı

397,272 soru

11,881,871 cevap

36,003 kullanıcı

...