0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde (56 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
üpeli mi güzel sade mi sizce?Model muhtemelen böyle olacak ama küpede kararsız kaldım sizce takmalı mıyım, bir de düğünle kına bir olacak bindallının tacını takacagim bu kraliçe tacı gibi olanı çıkarıp. Onda da hoş durur mu küpe bilemedim ya fikir verin kizceler

15 Cevaplar

+3 oy
(7,177 puan) tarafından
Küpe kadının zıynetıdır göstermesı haramdır o yüzden ben tesettüre yakıştıramıyorum  . Hatta tesettürü basitleştirdiğini düşünüyorum.
(56 puan) tarafından
Haklisin. Ona kalırsa takilan bilezikler takilar hatta gelin baslarindaki tac da ziynettir. Hatta süslü bir duvak. Savunuyor muyum tabiki hayir. Tesettür sadeliktir ama ne yazikki ozel gunlerde bunlara dikkat edemiyoruz maalesef Allah affetsin
(7,177 puan) tarafından
Ben ediyorum canım rabbim nefsimize hakım olabilmeyı nasıp etsin her anlamda
(4,934 puan) tarafından
Ben şahsım adına konuşayım evet ben dikkat ettim hicbir ziynetim gozukmeden gelin oldum. Bunu isteyen başarır, İslam güzelliktir.
(1,250 puan) tarafından
Sana hak verdimde şimdi bu tarzda sen tesettür gorebiliyomusun :)))
(2,562 puan) tarafından
İyide zaten bu modelde tesettür degil
-Reklam-
+2 oy
(6,164 puan) tarafından
Başını tesettürlü olupta böyle boynun boğazın açık yaptıracaksan hiç yaptırma kuzum linç olarak algılama ama öyle ya hiç yaptırma aç saçlarını yada tesettüre eziyet etme ona uygun yaptır.
(56 puan) tarafından
Gelinliğim boynumu kapatiyor yoksa bone tarzi asla yaptirmazdim sadece cene altim gozukuyor o da çoğu gelin başında oyletoluyor ve diğer türlü dolamali sözümde öyle yaptırdım inanin robot oluyorsunuz boynunuzu ceviremiyorsunuz
(6,164 puan) tarafından
Ben dolama yaptırıp boyun kısmını da kapattirmistim düğünde hem çok beğenilmiş ti hemde bana göre rahattı bunalmamıstım yani. Sen bilirsin yine de tabiki hayırlı uğurlu olsun şimdiden
(56 puan) tarafından
Teşekkür ederimm:)
(1,119 puan) tarafından
Gelinlik boynu zaten kapatıyor benimde kapatmıştı böyle model yapcaksan küpeli olması gerekiyor canım
+1 oy
(7,402 puan) tarafından
Böyle boynu boğazı açık  modelleri tesettür diye yapıyorlar ya şaşıyorum.:/ sen beğendiysen de boynunu kapatmanın tavsiye ederim canım. Kupede hiç hoş durmuyor inan
0 oy
(3,180 puan) tarafından
Küpeli bence canıkim
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Nisanliyken takılan küpe takılabilir . Ama böyle olur mu bilemedim . Bu kıza yakışmış aynaya bak kendine yakıştırirsan tak gitsin 
0 oy
(12,897 puan) tarafından
Küpeli güzel durmuş 
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Küpe ben sevmiyorum sacma gelıyor 
0 oy
(1,543 puan) tarafından
Sadelik tabiki
0 oy
(1,289 puan) tarafından
Küpesiz daha kibar duruyor bence
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Sade daha guzel 
0 oy
(892 puan) tarafından
1 numara çok zarif 2 numara biraz kaba geldi 
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Bence küpe li güzel 
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Küpeli daha çok beğendim
0 oy
(557 puan) tarafından
Ben küpeli tercih ederdim daha çok yakışıyor küpesiz biraz sade duruyo yani küpe tamamlıyor bence 
0 oy
tarafından
Bence sade olan 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 833 göst.
0 oy
14 cevap 417 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 629 göst.
0 oy