+1 oy
1,157 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
Kanında enfeksiyon çıkmış tekrar antibiyotik başlanmış.

Anne sütünü 8 ml vermisler tolere edememis karnı yeşil olunca beslenmesini durdurup serumunu açmışlar.

Kalbinde genis bir delik varmış.

Kanı düşükmüş. Kan takviyesi verecekler.

Oksijeni düşmüş o nedenle oksijen destegini çıkarmayı denememisler bile. Gercekten de bayağı düşüktü. 96 olması gerekirken ben ordayken 63 lere düştü. :(

27 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Allahim acil şifalar versin acısını göstermesin inşallah canım Allahin izniyle iyi olacak
(274 puan) tarafından
Amin inşallah canım ona bir şey olacak diye çok korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin ya diren çınar ege bu kadar dayandın hadi miniğimiz❤️
(274 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Allah şifa versin, inşallah en kısa sürede toparlayıp çıkarsınız hastaneden
(274 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Çok güçlü annesi oooo arada olur oylee  Benim oğlum 35 haftalık doğdu oda kuvezde kaldı 9 gün her gün bı sorun çıkıyordu gözyaşlarına dönüyordum hastaneden şimdi yanı başımda çok şükür geçecek inşallah bu günlerde dualarımız yavrunla ve seninle ❤️
(274 puan) tarafından
Bugün 20. günümüz isterse 220 gün olsun yine beklerim ama tek her sey yolunda gitse ona bir sey olmasa. Darısı başımıza inşallah. Geçsin gitsin bu zor günler geride kalsın yerini güzel mutlu günler alsın her umudumun ardından çöküş yasamaktan çok yoruldum :(
0 oy
(7,515 puan) tarafından

Cok buyuk aci cektimiz rabbim ferahliga kavustursun ya gercekten uzucu bir durum:'(

(274 puan) tarafından
Amin canım çok yıprandık inşallah feraha kavuşuruz
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Rabbim hakkında hayırli ise merhamet etsin kardeşim sanada güç kuvvet versin 
(274 puan) tarafından
Amin canım inşallah sağ olasın
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Ya şafi hurmetine rabbim.ailesine bagislasin dermanini şifasini versin tez vakitte 
(274 puan) tarafından
Amin canım sag olasın inşallah
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Allahm yüzünü güldürsun inşallah ogluşun evine gelsin sağlıkla hayırlısıyla canim 
(274 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(34 puan) tarafından
RABBİM sağ saglim o hastaneden çıkarmayı nasip etsin Mucize bir bebek o herseyin üstesinden gelecek Allahın izni ile bol bol dua et Kötü düşünme iyi düşün bak beben iyi olacak kuzum 
(274 puan) tarafından
Ayyy ne kadar minikmis minigimin de minigi. Kac haftalıktı ki o kadar küçük doğmuş? Herhangi bir sağlık sorunu var mı peki?
Orası öyle tabi canım. Allah isterse olmayacak yok.
(34 puan) tarafından
20 +1 di 30 haftaya kadar gözetim altında idi birde onun kalbinde delik vardı onların hepsi düzelmiş ve doktorlar sakat kalma ihtimali olur demişler tabi annesi herseyine razıyım dedi ama Allah ya ne sakat oldu ne birsey okula gidecek kuzucuk
(274 puan) tarafından
20 haftalikken dogma ihtimali bende de vardı. Konseyde Prof ile görüşmüştüm yasarsa kuveze aliriz dedi tam kabul edecekken servise cikarildigimda uzman ve asistan doktorlar dogum diye bir seyin bu haftada mümkün olmadigini 23 24 hafta altinin dogum kabul edilmeyeceğini ancak düşük yapabilecegimi söylediler. Hal böyle olunca kabul etmedim. 3 hafta daha bekleyip yine konseyde baska bir prof ile gorusunce dogumumuz gerceklesti.
6 yıl önce 20 haftada doğumu ve kuvezde bakımı kabul ettiren o anneye sevgilerimi ilet lütfen. O hekimlerden de Allah razı olsun 6 yil önce iyi kabul etmisler. Insallah benim minigim de onun gibi sag salim sapasaglam gelecek evine büyüyüp onun gibi okuluna gidecek darısı başımıza inşallah. Kalpte delik Çınar Ege'de de var umarım düzelir.
(34 puan) tarafından
Kalpteki delik düzelen bisey çoğu bebek için anne karnında söylüyorlar ankara tayir burak hastanesinde doğum yapmıştı komşum psikoloğa filan gitti bu durumdan sonra birde o kadar zorluğun üstüne eşinden ayrıldı şimdi kizi ile güzel bir hayat sürüyor yani bazen hayat gösteriyor Kurban olduğum Allah Düzeltiyor senin yapacağın sabır etmek tevekkül etmek dua etmek bunlar ilerde neler çektik deyip şükür etmek anmak olacak sadece
(274 puan) tarafından
Insallah bizimki de düzelir. Zekai Tahir Burak kadın dogum eskiden çok çok meşhurmus artık kadin dogum olarak hizmet vermiyor kadin dogumu kapatildi. Sen de mi Ankaradasin canim?
Hastanede yatis surecinde ben de psikolog talebinde bulundum çünkü çok sancılı bir surecti benim icin ilk bebegim dusuk bu ikinci ve her hareketini hissettigim yavrumu düşürtmek istediler hayatın riskte dediler tamam dedigim pes ettigim zamanlar oldu o zaman da yapilacak baska tetkikler girdi araya ve ertelendi bir sekilde böyle böyle duygularım karman çorman olmustu. 2 kez psikolog geldi. Süreci anlattim cogu kez dinleyip bazen de konustular kendimi daha rahat hissediyordum konusma sonrasında. Eşiyle başka sebeplerden mi ayrıldı bu surecin zorlugunun etkisi oldu mu? Çünkü böyle premature ebeveynleri bir süre geçtikten sonra iyice gerilip sonucunda boşanmaya kadar gidebiliyormus. Sabrım tevekkülüm daim çok şükür ama insanız anneyiz yürek anlamıyor kaybetmekten korkuyor. İnşallah ilerde şükürle anacagimiz günler olarak kalır bu günlerimiz.
0 oy
tarafından
Allah şifa versin 
(274 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Allahım o kuzuma melekleriyle yardım etsin. Aldığı her nefes ona şifa olarak geri dönsün inşAllah.
(274 puan) tarafından
Aminnnn inşallah canım sağ ol
0 oy
(12,943 puan) tarafından
Rabbim sana bağışlasın 
(274 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Ya minnacık midesi var onun kaldiramamistir tabi minik melegim<3 uzulme annesi yarın daha iyi olacak Allah'ın izniyle. O bizim minik savasçımız biseycik olmaz 

(274 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(246 puan) tarafından
Allahım sen bağışla sen dayanma gücü ver Rabbim dayan güzel kuzum Allahım acısını göstermesin bağışlasın annesine babasına amin amin amin
(274 puan) tarafından
Aminnnn aminn inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(684 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bebisin neyi var ben bilmiyorum konuyu da Allah'ım yardım etsin o küçük bedenine inşallah 
(1,861 puan) tarafından
Erken doğum küvezde eski gönderilerine bakarsanız detayını görürsünüz
(274 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım amin Allah razı olsun. 23+3 doğdu.
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Rabbim büyüktür canım üzülme, her gecenin bir sabahı vardır diyelim ve ümidimizi yitirmeyelim insallah. Ya Rab, minik Çınar Ege'ye tez elden şifa ver Amin Amin Amin
(274 puan) tarafından
Kurban olduğum çetin bir imtihana tabi tutuyor beni bitmiyor sınavım tam umudum yeserdiginde tekrar dibe batıyorum Rabbim korktugumuz yere uğratmasın inşallah. Amin canım Allah razı olsun.
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Allahim sag salim saglikla size bagişlasın insallah.
(274 puan) tarafından
Amin canım inşallah sag ol
0 oy
(1,861 puan) tarafından
İnşallah bunları da atlatır canım Rabbim güç versin ikinizede. Evimizdeyiz diye burda foto atarsın inşallah 
(274 puan) tarafından
Amin inşallah canım. O günleri görmek nasip olur inşallah.
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Allahım şifa versın, toparlayacak inşallah 
(274 puan) tarafından
Aminnn inşallah Allah razı olsun
0 oy
(410 puan) tarafından

Allah'ım bütün yavrularimiza acil şifalar versin başta da çınar ege bebeğimize Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin kimseye evlat acısı yaşatmasın :(

(274 puan) tarafından
Aminnn aminnn inşallah hickimseye yaşatmasın o acıyı 2 aylik bebegimi düşük yaptığımda aylarca unutamadim simdi de yitirmekten korkuyorum icim titriyor
(410 puan) tarafından
Bol bol dua et Allah korusun iyi düşün ki sütün kesilmesin bebeğini çok ihtiyacı var senin sütüne diyecek bişey bulamıyorum düşüncesi bile çok uzuyo insanı
(274 puan) tarafından
Dua ediyorum canım ama imtihan işte bitmiyor. Süt vermiyorlar zaten şu an ama yine de sağıyorum tabi. Sagarken bile içim acıyor üzülüyorum. Bu sagdigim sütü icebilecek mi diye düşünmek cok acı.
(410 puan) tarafından
Allah büyüktür....

İlgili sorular

+4 oy
16 cevap 549 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 361 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (274 puan) tarafından soruldu
+4 oy
23 cevap 725 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (274 puan) tarafından soruldu