0 oy
521 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Daha önce evde kendim yapıyordum ağda mı ilk defa genital için gittim bu nasıl bir acı Kızlar yaa birde çok utandım 

18 Cevaplar

0 oy
(242 puan) tarafından
Hayatta başkanına yaptıramam:(
tarafından
Valla mecburdum
-Reklam-
0 oy
(3,180 puan) tarafından
Gitmeseydin o zamn kız utandıysan
tarafından
Ee gittim mecburum
0 oy
(15,823 puan) tarafından
☺️☺️☺️Kız evde 2 dk ISS hem utanmazdinda o kadar 
tarafından
Hamileyim yapamıyorum
(173 puan) tarafından
Hamilelikte acı kat kat artıyor canım evde kendin alması çok zor
(15,823 puan) tarafından
Ben aldım canım ☺️benim acı esigim düşük değil ondandır belkideee cart cart iki dk daaa
(173 puan) tarafından
Jiletten agdaya geçtiğimiz içinde belki öyle oluyor bilmiyorum ki
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Ahhh benim on dört yaşında ki kızım katlanıyor o acıya jilete vursun istemedim en başından beri ağda yapıyorum ama içim acıyor jiletin sonu yok hem çoğaltıyor istedim ki hiç bulaştırmasın gerçekten kadın olmak zor en azından özel bölgede olmasaydı o illet.
(1,250 puan) tarafından
Lazere neden gondermiyosun kızını tabi gene acı çeker ama bir müddet sonra tamamen kurtulur agdayla aynı fiyata geliyo zaten
(7,545 puan) tarafından
Canım lazer yaşı on sekiz
(7,545 puan) tarafından
Hiç jilet vurmadık defnecim
(1,250 puan) tarafından
Sacmaymis ailesi onayladıktan sonra ne olcak ki anlamadım
(7,545 puan) tarafından
Hormonların oturması o yaşı buluyormuş  saçma değil yani sağlıklı olan bu
0 oy
(361 puan) tarafından
Kaç haftalık hamilesin, eşinden rica etsen yardım etmez miydi 
tarafından
Ederde eşimden böyle bişey istemem ya
(361 puan) tarafından
Bana kuaföre gitmek mantıklı gelmiyor başkasına yok ya ben yapamazdım hele ki hamile iken. Hamileliğimde karnım çok sivri idi hayatta göremezdim. Ayna karşısına geçip zar zor yani eşimden destek aldım son zamanlarda 2 defa sağ olsun. Ve hep ağda yapan biriyim. Ağda ilk yapılışta acayip acıtıyor ama düzenli bir şekilde yapınca vücut alışıyor ona. Bana dediler jilet kullan falan. Ağda ile Hem seyreltmişim hem de incelmiş jilet ile batıramazdım hayatta. 3 yıldır ağda yapıyorum çok rahat oluyor
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Kiz ben kendime bile yapamiyorum agdayi acisi ölüm gibi geliyo baskasina yaptirsam direkt komaya girerim asiri hassasim :) dogum yaptiktan sonra lazere gidicem biktim artik
(173 puan) tarafından
Ben kendime yapmayı denedim çekim cekmiyim diye diye oturup ağladım. Kuaförde iki dakikada alıyorlar hızlı hızlı en iyisi kuaför valla
0 oy
(6,850 puan) tarafından
İyi açmışsın kız ben hayatta yapamam bende önceden kendim evde yapiyodum genital ve koltuk altı sadece bacaklarımda yok zaten 1 buçuk 2 saat sürüyordu hamileyken ilk zamanlar zararlı dediler yapmadım sonra da karnım bi anda büyüdü yapamadım jilet kullandım he doğumdan sonra da unuttum mu hassaslastim mi bilmiyorum bi kere yaptım canımdan can gitti daha da yapmadım hileye devam ediyorum 
0 oy
(3,364 puan) tarafından
Bende agda yapiyordum hamile kaldim agdaya dayanamadim jiletle aliyorum agda acisina gözüm kesmiyor simdi kac senedir jiletle aliyorm
0 oy
tarafından
Ben 2 kere yaptırdım hayatım boyunca ama aşırı utandım. 

Bende Venüs jilet ile alıyorum ağda kendim denemedim 
0 oy
(5,575 puan) tarafından
Yok kız tekniğini bilen hiç acıtmıyor 5 dk da bitiyor 
0 oy
(415 puan) tarafından
Hiç yaptırmadım o cesaretim yok:) 
0 oy
(119,153 puan) tarafından
Kiz agdayi tek kadinlar yaptirmiyoki yuzune gogsune tum vicud agdaya giden erkeklerdr var 
0 oy
tarafından
Ben hamileyken gittim agdaya evet acıyor ama o kadar abartılacak bisey değildi bence
0 oy
tarafından
Ben hayatım boyunca hep ağda yaptım, hamileyken göbekten yapamayınca ağdaya gittim ilk kez bence daha az acıyor agdacinin yaptığı :) 10 dk de bitirdi, ben 40 dk uğraşıyorum:D :D
0 oy
(410 puan) tarafından

Biraz önce kendime yaptım rahatladım :)

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım sürekli yapmadiysan acır ağrır biz alıştık annem hep öyle alistirdi küçüklükten acı hissetmiyoruz 
0 oy
tarafından
Ben evde de yaparım kuaföre de giderim evde yaptığından az acıması lazım sanırım tecrübesiz biri yapmış çok yukardan çekerse ciddi tahriş ve acı oluyor
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Kimden utandın acaba sana o işlemi yapandan mi seni yaratandan mi
tarafından
Yaratan ne alaka ablaaaa

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 2,572 göst.
10 Haziran 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 252 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,669 puan) tarafından soruldu