0 oy
2,560 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kucukken nasilsa lazere gidicem diye hep jiletlendim lazerimde 8. seansta yarim kaldi. Bende gideyim agda olayim dedim. Göbek, tüm bacak ve ozel bölge (popo dahil). Öldüm öldüm dirildim sirtimdan nasil sular akti :/ birde bu bölgelere 100 lira aldilar. Yasadigim yer küçük biyer oldugundan dolayi herkes kazikci :@ sizce fiyat normal mi? Bu arada göbeğe para almadim dedi. Nasil bir uckagitciliktir bu

25 Cevaplar

+1 oy
(17 puan) tarafından
Nasıl gdııdosunuz agda ya yaa :))yanı ınsan esıne bıle zor acıo afedersınız. Bı baska bırıne nasıl gosterıosunuz. Bıde haram esındem baska bırınız gormesı kadın bıle olsa. Evde kendınız yapın agdalar var ondan alın yapın
(17 puan) tarafından
Insanlık haliiii. Hasta bakıcı gelıp temızleyecek :)))
(244 puan) tarafından
Havuza gitmiyorum. Gitsemde bikini giyemem.
Dogum esnasinda gaz çıkarmak veya çişini yapmak ile, bu durumun ne alakasi var? Ben oraya takildimda.
tarafından
Yukari cikip yorumumu gekrar okuyun oyle birsey demismiyim bakalim?
(3,149 puan) tarafından
2 tane sezeryan doğum yaptım eşim ikisindede hazırdı ama ben hiç musade etmedim ayna sağolsun olduğu kadar dr da sonuçta hamile oldugunu biliyor kili var mı yok mu diye bakmıyor hastasın onun gözünde tek derdi seni kurtarmak
(17 puan) tarafından
Aynen katılıyorum.. elım ayagım tutyor hamdolsun. Temızlıgımı kımseye yaptırmam.. Hem avret yerını hıc gormemıs ve asla sag elını dokunmamıs sahabeler var.. demekkı onemlı bı konu.. yanı senın kıme yaptırdıgın veya kendın mı yaptıgın kımseyı ılgılendırmez. Burdakı mesele musluman kardeslerımızı uyarmak adınadır..  bu konu tartısmaya acık bır konu degl. ASLA degıll
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla bnim ablam bir tek yüze gitti bunu iki katını ödedi bnce de çok uyguna yapmış 
tarafından
Ya samsunda falan tum vucut 40 lira diye yaziyordu camlarda pahali geldi bana
tarafından
Kız yok 40 TL ye lazer mi olur lazer önemli bir şey sonuçta derine verilen ışın herkes yapmamalı eğitimli olmalı öyle ucuz yerlere zatn gitme fayda göremezsin birde sen yaptır temiz yerde verdiğin fiyat çok uygun
tarafından
Lazer degil agda :D ben lazerde tum vücut ayak parmaklarim bile icinde 200e gidiyordum ama kendi kuaförüm diye oyle uygun yapti bana
tarafından
Hi tmm :D olabülür öylede saçma geldi bana bir bacak 30 TL kız şaşırdım 40 TL ye boşver temiz yerde gittiğin takılma hiç Bn bayram öncesi gittim yüz ve ağdaya  detaylı değildi 95 ödedim
(725 puan) tarafından
Lazer mi 40 lira kesin cihazi iyi değildir yoksa en az 100 düt
0 oy
(427 puan) tarafından
Bence normal canim fiyati 
0 oy
(581 puan) tarafından
Canim ben göbek hariç o parayı veriyorum gayet normal. Aci hissiyatin zayıf sanirim yada ilk defa olduğu için oyle acimıştır 14 yaşından beri gidiyorum
tarafından
Evet kas aldirirken bile gozlerim yasarir :/ nasil bagirdim herkes bana güldü:D
(581 puan) tarafından
Gülsünler canim emin ol onlarda ilk basta sen gibiydiler. Bi kaç aydan sonra hic aci hissetmiyosun
tarafından
:D epilasyonda bile 4 seans ütüleme sistemine gittim cok yakiyordu -18 klimanin altinda terliyordum.sonra buz lazere gittim rahatlik varmis dedim. Bilmiyorum ya canim hassas :/ birde siskoluktan genitale yakin olan bacaklarim birbirine surte surte tahris oldu o tahris bolgesi fena yakti :(
(581 puan) tarafından
Bepanthol kullan canim çok iyi geliyor
0 oy
(553 puan) tarafından
Pahalı canım . Ben komple adaya 50 TL veriyorum koltuk alti- genital bölge- bacak hepsi
(553 puan) tarafından
Bide canının acimasi normal ilk defa yaptırdığın içindir. Ben 9 senedir yaptırıyorum genital bölge bazen açıyor o kadar..
(507 puan) tarafından
Cnn bizim buradada 50 yapıyorlardı ama şimdi yukselmus
(90 puan) tarafından
Canim tum bacak, özel bölge ve koltuk alti hepsi 35 lira burada
tarafından
Neresi orasi :D
(90 puan) tarafından
Adana kuzum  :)
0 oy
tarafından
8. Seansta lazeele azalmadi mi . Bende lazere gidiyordum 4 seans gittim 4 seans kalmıştı.  Bir iki hafta sonra devam ederim
tarafından
Aslinda hic cikmiyordu artik ama hamilelikte cikmaya basladi. Mesela alt karin bolgemde kasigimda bile tuylenme oldu sasirdim. Bosuna gitmis gibi bisey oldum
tarafından
Hi tamam o hamilelikteki hormonlardan oldu o zaman .
0 oy
tarafından
Çok fazla ya burda tüm vücut 70 tl 

Öncesinde ağda yapmak lazm 

Ayrıca lazerle hiç halt olmuyor tekrar çıkıyor hormonlar degidiyo cnki
tarafından
Aynen. Hic cikmayan bolgemde bile hamilelikte çıktı :/
tarafından
Doğumdan sonra dökülür
tarafından
Insallah dökülür
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Canım nerde oturuyorsun bilmiyorum ama biraz pahalı geldi sanki. Kendim de kuaförüm bütün bacak 35 e alıyorum bikini 25e 
tarafından
Ordu Aybastı diye dagin basi biyerde:/ bencede pahali
(1,114 puan) tarafından
Ben evlenirken komple ağda yaptirmistim kendim uğraşmak istemedim komple sırt karın kol bacak koltuk altı bikini hariç sadece 90 lira vermiştim şimdi olsa olsa en fazla 120 alır
0 oy
(65 puan) tarafından
Ağda icin çok almis bence genital koltuk alti ve tüm bacak 50 lira benim kuaforumde ki göbeğe rica ettiğim zaman o da para almıyor 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Valla bana 100 lira değil 1000 lira verseler kimseye yapamam ağda yani bana çok gelmedi parasi
0 oy
tarafından
Lazer geçirmiyor mu canım ben de buz lazere gitmek istiyorum oğlum biraz büyüsün diye bekliyorum fiyatlar nasıl bi yer buldum ama gitmeye yakın konuşacağım merak ettim fiyatları etkilerini
tarafından
Buz lazeri komple fiyat olarak anlaşmadım ben ama her seans icin tum vücut (parmağındaki killar dahil) 200 tl verdim 15 seansta tertemiz oluyor. Utulemede 12 aylik kampanyalar oluyor 1600e falan ama 4 bine yapan bile var arastirman lazim canim
tarafından
Komple gecirsin de fiyata raziyim bıktım artık çünkü çocukta var sürekli uğraşmak yoruyor
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Kuzum kızma ama kadin kadına bile haramken dus alırken haya edip avret yerlerini kapatmak gerekirken niye böyle bisey yapıyorsunuz temiz olmak adinaysa oldugu kadar evde de yapılır
(3,149 puan) tarafından
Kesinlikle bu şekilde yapılır mecburiyetten dr a bilr muayne olurken nasıl kötü oluyorsun bi kıl temizliği için bilmedigin kadınlara en.mahrem yerini açmak bana yalnis geliyor
(17 puan) tarafından
Aynen bana da oyle. Hem utanc hem günah ıkısı bır arada
(3,149 puan) tarafından
Tabiki herkes kendinden meşgul canım ne denir ki
(17 puan) tarafından
Kesınlıkle oyle
tarafından
Evet herkes kendinden sorumlu. Ben lazere gidip komple kurtulmayi denedim hamilelikte yeniden cikti. Jiletleyince ertesi gun daha sert çıkıyor o yuzden bana normal geliyor
0 oy
(186 puan) tarafından

Her seye zam geldi tabi canım  o eksik kalır mı:)

0 oy
(1,397 puan) tarafından
Normal canım daha fazla bile aliyorlar
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bn agda yaptemiorm kolum bacagim tuysuz sukur. Koltuk alti genitali lazer yaptrmistm 5 yil oldu seyrek seyrek cikmaya basladi eldivenle aliorm :) ama galba bnde agdaya gtcem goremiorum artk.
0 oy
(404 puan) tarafından

Her yerin fiyati degisir ama ben samsundayim hamile kalmadan once tum vucut agdaya 20tlye gidiyordum hadi su an en fazla 30 olsun :) bildigin yere gitmekte fayda var

(404 puan) tarafından
1 sene önce 20ydi canim hamile kaldigimdan beri hic gitmedim dogum öncesi gidicem bide 1,2hafta sonra yani samsuna gore pahali ama sen nerde yasiyosun bilmiyorum her yer bir olmuyor mesela kas biyikta burda 15 ama kimi yerler 30 aliyor
tarafından
Ordu Aybastida yasıyorum anne tarafım hep samsunda
(404 puan) tarafından
Orda dahada ucuz olmasi gerekmez mi ya baska secenek fazla yok diye milleti sömürmeye yer arıyorlar oraya gore cok pahali fiyatı
tarafından
Aynen öyle somuruyorlar :/
(404 puan) tarafından
Merkezde çiftlik caddesinde gloria kuafor var sen samsuna geldikce oraya git oraya bir seferligine verdiğin paraya burda 3 ay boyunca agdaya gider gelirsin :))
0 oy
tarafından
Bizim burda tüm vücüt 65 tl bende haftaya gidicem
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Ozel bolge, tum bacak, kol, koltuk altı, kaş bıyık 70 tl benim gittigim yerde

Ve bu pahalanmis hali canim 

Sen resmen kazık yemissin:ermm:

tarafından
Hayir birdaha oraya gidersem ne olayim. Ya ordu merkeze ya da samsuna yaptiricam. Vallahi kazikcilar :@
0 oy
tarafından
gecen kadinin biri komple yaptirdi kollar haricc 150 lira verdii ben hic yaptirmadimdaa
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Ful bacak, ful kol, kol alti, genital, popo vs oldukca genis bolge çalışmış. Bence normal. Bende ankarada lazere fisiyorudm. Suan farkkixsehirdeyim temiz yer bulsam benimde ihtiyacim var. Acisi olsa da o temizlige değiyor, mis gibi oluyorsun :)
tarafından
Gercekten pamuk gibi oldum ama ust bacakta batiklarim kaldi :/ en sevmedigim görüntü o batiklar ayni tavuk bacagina benziyo :D genitalde baya tahris oldu dokunsan bile aciyo gecer ins 2 güne

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 520 göst.
9 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 377 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.