0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde (796 puan) tarafından
Bugun ust komsumlar dger komsuları gezmeye gtmişti uzak bi yere ama ztn onlarla pek samimiyetim olmadığı için cagrsalarda gtmezdim işte yolda gordum ust komşumla braz samimiyetimiz var onun dediği seyde aslında sni de cagrcaktık snın oglunun ateşi vardı halbuki ateşi yoktu ve bnm Boyle bı beklentmde yok ne kırılrım ne bşiy cagrmak zorunlulukları yok işte her seferinde sni de cagrcaktık yok oglun hasta yok eşin izin vermez dye sni cagrmadım dye soylendı de bnde cagrmak zorunda deılsın mahçup hıssetmene gerek yok oglumun Ateşi de yoktu ndn öyle bısı dedin dedım ıstesem kocamla gderım ztn dgerleryle samimiyetim yok yani acıncak durumdamıyım Allahım ya snir oldum ve msj attım işte Boyle Boyle izah ettim oda küsmüş bundan sonra sadece merhaba merhaba tamm samimi olmam artık diyor bu konuda kim haklı ya kadına bni cagrmak zorunda deılsık nedn her seferinde mahcup hssediyorsun dedim oda yok bn sni kardeşim gbı goruyorum bilmm ne tuhafıma gtti 

10 Cevaplar

+1 oy
(6,954 puan) tarafından
Bence gayet medeni bir şekilde kendini ifade etmişsin tebrikler. 
(796 puan) tarafından
Deil mi kafama takıldı milletin yanında yok cocugunun ateşi varmış dye bnde sustum eve geçince mesj attım
-Reklam-
0 oy
(727 puan) tarafından
Görünce utanıp sana açıklama yapmak zorunda hissetmiş . Onun yerine keşke benim adıma karar vermeseydin deseydin daha iyiydi boşver 
(796 puan) tarafından
Bnde utanmana gerek yok dedim işte
0 oy
(796 puan) tarafından
Ay kzlar bi motive edin bn yanlış bşy mi ddim
0 oy
tarafından
Paşa gönlü bilir 
(796 puan) tarafından
Bde sanki kotu laf dyen bnm gbi aman vala umrum dışı
0 oy
(12,904 puan) tarafından
Galiba em iyisi kimseyle muhatap olmamak gibi geliyor parktan dairelerim de istisnalar hariç iyiler çıkıyor tabi 
(796 puan) tarafından
En iyisi ya yeni taşındım buraya ve kmse samimi gelmiyor bı ıkı defa ıkı komsuma gttim hal tavrlarını begenmedm cogu defa eve de cagrdım ama samimi gelmediler bnde artık gdip gelmiyorum
(12,904 puan) tarafından
Bende öyle görüştüm bir teyze var herkese gidip gelmek istiyor
Ark oğlu doğmuştu benim de kızım 13 aylık ona diyor oğlan büyüse de sevsek onu benim kızım orada uzaktan seviyor o gün dedim bugün son kendime asansör de vs görürsem selam selam
Oğlum doğdu bebek görmeye geleceklerdi kabul etmedim :)
(796 puan) tarafından
Hny ne münasebet akraban mı anne baban mı of cok var Boyle gezgin :)))
0 oy
(573 puan) tarafından
Böyle samimiyetsiz insanlarla gorusmemek en iyisi..bahaneye ihtiyaç duymana gerek yok demissin alınacak bı sey yok bunda 
(796 puan) tarafından
Eşimin köylüleri bde ya Allahım delirdim ya aksam aksam snki snin babanın kzımıyım mahçupluk hssedip bnm adıma karar veriyorsun
0 oy
tarafından
Muhattap bile olmam valla 
(796 puan) tarafından
Bundan sonra olmam
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Aslında bişwy dememişsin ama anlamadım neye kızmış
(796 puan) tarafından
Bnde anlamadım ki bnde kusecek bsy yok ndn bnm oğlumun ateşi oldugunu dedım yoktu ateşi
0 oy
(173 puan) tarafından
Aman ne sinir oluyorsun anlaşılan seni istemiyorlar istenmeyen yere de gidecek biri değilsin anladığım kadarıyla eskidenmiş o komşuluklar kimseden bir beklentim olmasın kapat kapını keyfine bak 
(796 puan) tarafından
Ya gercekten yani cagrsalarda gtmem asla cunku sevmediğim bi ortam sanki bni cağırın dye gözlerının içine bakıyırmusum da te Allah m
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Sen gayette normal bisey söylemişsin keyfi bilir onunda

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 152 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Talihsizgelin06 (15 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 531 göst.
0 oy
8 cevap 177 göst.
0 oy