0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (873 puan) tarafından
Offfff ablası kapsulu cekmece den cıkarıp verms bende elinde ekmek var sanıyorum bir baktm kapsul ısırmıs o toz bolumunu ama eline agzıma sıvısı bulasmıs hemn 114 ardım salıocagına gtrsem mudahele ederler mi diye yok dedı acile geldm dırek rotgen cekıldı bogazına cıgerlerı ne temiz dedı eve gondsrdı bırsey olursa gel dedı yenı eve geldm kızlar sukur ama sizde de boyle olunca kan ve ıdrar alması gerekmıyormuydu basına gelen yazarmı lutfen suan aldm kavonoza katıp kaldırdm lutfen sizde dıkkatlı olun bır anda oldu kimsede yoktu kostum gıttım :(((

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay çok geçmiş olsun bazıları yedi bişey olur mu diyor ya helal olsun 
(873 puan) tarafından
2 yasında kızım ve 11 aylık bebem var ıkısnı nasıl aldım gıttım Allah bilr yetıstım hastenye sukur ama temız dedı Kan alması ıdarda alması gerekmyrmu gece bırsey olursa korkyrm gunduz bakıyorum kontrol edyrm ama korktm yaa
-Reklam-
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Benimki de asperox yalamışti. Sıkıntı yaşamadık canım. Bişey olmaz merak etme. Röntgen saçma geldi bana 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun bide duyarlı davranıp götürmussun en azından yinede başka bir hastaneye daha git derim çok güçlü kimyasallar çünkü 
(873 puan) tarafından
Sımdı uyutm ama uyurken boyle eli ayagını tıtreme gıbı oluyr normlade uyuduğunda eli kolu oynamaz tıtrrem gıbı boyle anlatabildim mi bılmyrm rotgen cekılır mı yanı bu durumda
tarafından
Keşke uyutmasaydin canım bence yinede sen başka biyere daha gotur
(1,733 puan) tarafından
Röntgen çekilmesi normal bizim de başımıza geldi çok geçmiş olsun
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Ben küçükken çamaşır suyu içmiştim bir yudum korkudan annemede söyleyemedim bişey olmamıştı ama biz her koşula dayanıklı çocuklardık şimdi hiçbir çocuk bunu yaşamasın Allah korusun.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 112 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bernakra (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
11 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
1 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cnnt_xxcvgn (115 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 172 göst.

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...