0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından
Kızlar birşey soracağım size bebeğim 5 gün sonra 11 aylık olacak normalde algıları çok açık bi çocuk ismine falanda bakıyordu ta bayrama kadar 

Bayramın 1.günü eşimin annesi arabada birden çocuğun üstüne bağırınca korktu ağladı ama ondan sonra bi sıkıntı yoktu akşamına kızımı anneme bıraktım uyanınca çocuğun bakışlarının donuk ve tuhaf olduğunu söyledi ertesi günde zaten hastalandı ateşlendi iki üç gündür ateşli hasta halsiz ve ismine bakan bebeğim ismine bakmıyor acaba hastalıktan mı korktuğu üçin mi algıları yine iyi bay bay alkış gel gel yapıyor kendi kendi babıldanıyor ama ben tedirgin oldum sürekli ismiyle sesleniyorum birazda bunalttım bi kaç gündür dönmeyince üstüne gittim sanırım

6 Cevaplar

+1 oy
(48,601 puan) tarafından
korkulugunu cikarttirin canim okutun 
(108 puan) tarafından
O nasıl oluyor nasıl çıkıyor kuzum
(48,601 puan) tarafından
bizim burda okuyan teyzeler var
(108 puan) tarafından
İlk defa duydum bi annemlere sorayım belki bilgileri vardır böyle bir şeyden
-Reklam-
0 oy
(108 puan) tarafından
????????????????
0 oy
(764 puan) tarafından
Çocuk hasta kendine dermanı yoktur üstelik 11 aylık bakmayabilir sadece ismine bakmamasınve yabbrlierinln bağırması bunu göstermez çocuklarla oynuyorsa tepkileri büyük değilse size gelip sarılıyorsa filan birşey yok 
(764 puan) tarafından
Yok kız benim de yeni ann ann diyor baba yı çok önceden söylüyordu ama zaten endişe etme kendi kendine bişeyler anlatmıyor mu
(1,485 puan) tarafından
Su içmek istese bardağı fln gösteriyo yemek yemek istese çekmeceden ekmek yada sofrayı alir:)) bişeyleri yapma dediğim zamn cizz der akıllı bi çocuk konusmuyo ama
(764 puan) tarafından
Benim oğlumda damacana başına gider ordan ister ııı ııı diye :D mama der açıkdığında biberon isterse memm memm diyor
(1,485 puan) tarafından
Bekliyim biraz daha olmazsa bi uzmana gostereyim tsk ederim cnm bilgi icin
(764 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(3,063 puan) tarafından
Hastalıktan olabilir doktora götürdünüz mü ne dedi
(108 puan) tarafından
Üst solunum yolları enfeksiyon birazdan kulaklarında ve boğazında kızarıklık var ateş düşürücü be antibiyotik kullanıyorum
(3,063 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım dermanı yoktur ki zaten ne kadarlık canları var Allah şifa versin bir an önce inşallah
0 oy
tarafından
Benim oğlan da mayısın 18. de 11 aylık olacak işine gelince bakıyo canı isterse evham yapmışsın hastalıkta huyu değiştirmiştir son iftarda hasta oldu ateşlendi bizde antibiyotik kullandık hircinlasti bu arada düzelir annesi 
(108 puan) tarafından
Evet babasına bakıyor şuan almila gel diyor gidiyor hemen ben çok seslendim bana inat etti sanırım
tarafından
İşte canları isterse kim işine gelirse kim istediklerini verirse :)
(108 puan) tarafından
Aynen öyle canım işte insan ister istemez tedirgin oluyor :)
0 oy
(472 puan) tarafından
Hasta ondandır . Sürekli isimle çağırma . Bı ara ara ver . Çağırınca bişey demezsen yada sevdiği biseyi göstermezsen . Sonra bakmıyorlar . Zaten bişey demiyo niye bakayım gibisinden . 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 82 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (871 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
11 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
1 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cnnt_xxcvgn (115 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 170 göst.

378,864 soru

11,339,962 cevap

34,804 kullanıcı

...