0 oy
261 göst.
Aile kategorisinde (121 puan) tarafından
Kızlar 3 yolluk evliyim 3 ay önce doğum yaptım bir oğlum var eşim ile aşk ile bakardık birbirimize doğum yaptıktan sonra aramızda açıklık oldu sürekli bunalıyorum bıktım mutlu değilim diyip duruyor arkadaşlarının snaplerine özeniyor sürekli yüzmeye gidiyor arkadaşlarıyla takılıyor içiyor geziyor yani her şeyine tamam dedim bugün işe gitmemek için gitti 3 gün rapor aldı arkadaşlarıyla yüzmeye gitti ağzıma geleni dedim yeter artık dayanamıyorum 3 aylık oğlum var bana sürekli sen nasıl annesin diyor çocuğuma k.b oğlum böyle annen olduğu için diyor boşanalım dedi nereye kadar böyle devam edecek dedi bende tamam dedim yarın dava açalım dedi siz olsanız ne yapardınız 

9 Cevaplar

+2 oy
(8,934 puan) tarafından
Bana o lafı diyecek adam henüz yaşamıyor yarını beklemez avukatı yatagindan kaldırır davayı o dakika açarim ben kimsenin kuklası oyuncağı değilim cehenneme kadar yolu var 
-Reklam-
+2 oy
(1,402 puan) tarafından
O mu doğurdu çocuğu doğru söyle resmen lohusa psikolojisi bu 
+1 oy
(8,602 puan) tarafından
Belliki eşiniz ne koca ne de baba olmayı becerebilmiş ve ailesini arkadaşlarına tercih etmiş böyle bir baba ile çocuğumu ziyan etmem boşanırım 
(121 puan) tarafından
Napcam canım ailem destek olmaz daha çok köstek olurlar beni hiç tutmuyorlar eziyorlar bir benek ile ne yapacağım nasıl bakarım biraz akıl verir misin
tarafından
Ceylan özelden yazdım kuzum ❤️❤️
tarafından
Özelden niye yazıyorsun koy ortaya yazıyı;)
0 oy
(3,939 puan) tarafından
Töbeeeeer ortada fol yok yumurta yok kendine dert edinmiş. Sanki o doğurdu.. Allah yardımcın olsun. Ama bana altında başka bir sebep varmış gibi geldi
(121 puan) tarafından
Bana da öyle geliyor ya çok dışarı çıkıyor hepsi evli arkadaşları beni aldatma boşanalım dedim gerek yok böyle şeylere dedim öyle birşey yok diyordu o zamanlar
0 oy
tarafından
Bahane arıyor zaten bitirmiş gibi
(121 puan) tarafından
Biterse pişman dahi olsa biten biter napalım
tarafından
Olacağın önüne geçilmiyor maalesef herkez koca olamıyor baba olamıyor. Zorlasanda olmuyor
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Davanı aç bekliyorum de evinde otur oda arkadaşlarının yanına gitsin adam hala bekar hayatı yaşamak istiyor yok öyle bir dünya 
(121 puan) tarafından
Hep böyleydi evlendik evleneli hep yakındı benden sürekli evimizden yakınıyor bende yakınıyor kibar ol biraz diyor utanıyorum senden inşa. İçine çıkmaktan diyor ben öyle evdeyim hiç ağzım açılmıyor
(4,988 puan) tarafından
Ağzın açılmadığı için bunları yapıyor ya işte
Böylesi adamların ağzına s.ıcacaksinki yaranasin
0 oy
(695 puan) tarafından
Nedense başkasını bulmuş gibime geldi bosanacaksan da eşşek gibi bakacak sana evden fln çıkma o gitsin çok sevdiği arkadaslarının yanına 
(121 puan) tarafından
Bana da öyle geliyor
0 oy
(13,899 puan) tarafından
Sende şartını söyle çocuğun sen ve bebeğinin ve evin ihtiyacalrini gidersin öyle bosansin gitsin ne hali varsa görsün 
(121 puan) tarafından
Yok çocuğu alacakmış ben gidecek misim çocuğa bakacak biri elbet çıkarmış
(13,899 puan) tarafından
Birini bulmuş kendine ama sala.k bir adam çünkü kimse kimsenin çocuguna bakamaz sendende sen istemediğin sürece kimse cocugunu alamaz
0 oy
(2,192 puan) tarafından
Manyak midir nedir adama bak hasta ruhlu ya. Çocuğu yaparken iyiydi böyle fırıldak gibi donecektiysen ne b.kuma evlendin omurgasız herif diye sorarlar adama 
(121 puan) tarafından
Evlendiği zamanda ağlayacaktı zaten

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 282 göst.
26 Şubat 2022 Aile kategorisinde Lokumumm (40 puan) tarafından soruldu

382,862 soru

11,460,995 cevap

35,048 kullanıcı

...