0 oy
284 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kaynanamlardaydık bugün buyuk kizim 2 yasinda kucugu 2 aylik falan daha sonra buyuk kizim digerini kiskandigi icin surekli aniden gelip vuruyo vea cocugun yuzunu skyo ama kizincada anlamiyo ne yazikki sonra bugun yine geldi cocugun yuzunu sıktı aniden cizildi yuzu gorumcemin kucagindaydi bende yanindaydim kaynanamda bi anda bagirdi buyuk kizim korktu agladi sonra bize laf etti iste iki kari bi cocugu kollayamadiniz bende sinirlendim bisey olmadi falan dedim kiskanyo anlamiyo oda dedim. Sonra bagirmaya devam etti sanki bana bakamiyomussun gibi konstu bende kalktim ustumu giydim eve geldim. Kendimi tuttum tartismamak icin. Ama o kadar bunaldim ki 2 aydir uykusuzum kizimin kiskancligindan yoruldum zaten ama yinede kizamiyorum onada yorgunum zaten iki dakka kafami dagitmak icin evden ciktim ama daha beter bunaldim. Ben evde mucade veryorum hergun ikisinin arasinda kucuk kizim kucagimda zarar vermesin ona diye gazi olyo mecbur obur kizim benden ilgi bekliyo agliyo durmuyo ne kadar dusundugumu ikisini bi ben bilirim ama soyledigi laf cok zoruma gitti. Zaten ilk kizimdada hep surekli soyle yap boyle yap surekli akil vermeler ses etmiyorum ama cok bunaldim
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Onunla konusmazsan daha cok bunalirsin .

Bir an once konus , rahatsiz oldugunu dile getir eger anlamazsa da mesafeli ol kuzu bu ne boyle .

Bir cocugun 10 tane annesi olmaz .
(40 puan) tarafından
Haklisin ama cok dedim kizlarinada dedim ama yok hala ayni dinlemiyo nede anliyo
tarafından
O zaman gitme kuzu gitme .uzak dur biraz .
(40 puan) tarafından
Oyle yapcam zaten cok pisman oldum evden yeni yeni cikmaya basladim dogum yaptigimdan beri evdeydim dedim biraz acilym ama yok insanlar daha cok bunaltyo beni
-Reklam-
+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Nerde çokluk orda ...... Kuzum otur evinde yada dışarı çıkar çocuğunu dolaşın gelin
(40 puan) tarafından
Haklisin bidahda gitmiycem zaten orda iki kati bunaldim dedim keske gelmeseydim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hadi demesini birak ta ne gune bagriyo sana ne saçma 
(40 puan) tarafından
Cok bunaldim zaten yinede sesimi cikarmadim yoksa buyuk patlama yasiycaktm yani eve geldim agladim
0 oy
tarafından
Bağırıp cagircagina yardımcı olsun
(40 puan) tarafından
Yok canim anca cene
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bnmde bebek 8 günlük. Kızım 4 yaşında. Surkeli öpmek ve kucağına almak istiyor. Halbuki babasi da bnde en çok onla ilgileniyoruz. Bebek uslu çok uğraştırmiyor. Valla büyükler bebekten daha çok yoruyor insanı
(40 puan) tarafından
Kesinlikle inanin iki aydir ne uykum var ne sabahim ne gecem hergun ayakta zor duruyorum evden daha yeni yeni cikyorum ama gel gorki insanlar evde durmaktan daha cok bunaltyo beni onu anladim
(1,297 puan) tarafından
Rahatsız oldugun hiç bı yerde durma. Boşluktan bile durma
(40 puan) tarafından
Bundan sonra oyle olcak galiba en iysi ev
0 oy
(48,973 puan) tarafından
Buyuk olani onlarin oynatmasi lazim ilgi zamani Allah yardimcin olsun canim
(40 puan) tarafından
Amin canim sagol iste bizde boyle imtihan olyoruz
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Canım gitme kafa dağıtmak istiyorsan an benim gibi yap hava güzel mi al çocuklarını dışarda bir kaç tur at sonra evine gir boşver zaten ne yapsam yaranamıyon hem suçlu biziz 
(40 puan) tarafından
O kadar bunaldim ki cok uzaklara gdesm vsr kafam o kdar dolu insan yuzu gormek istedim biraz gorumcelerim iydir sohbet ederiz bazen ama gel gorki kaynanamin agzi hc durmaz
(7,375 puan) tarafından
En iyisi gitmemek canım gitsede laf ediyor gitmesende
(40 puan) tarafından
Ainen oyle

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 262 göst.
10 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ceylannm (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 497 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde BegumY (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 197 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,207 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,124 puan) tarafından soruldu

385,007 soru

11,514,958 cevap

35,174 kullanıcı

...