0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (761 puan) tarafından
Yav bir insan niye nankör olur anlamadım.  Saat 6 da kızımı aldım parka gittim beni saat 7.30 aradı . yatak döşek yatıyorum eve gel yemek yok babanlar gelecek fln diye. Bende rahatsızlandım diyince telâşlanıp eve geldim. Sen gel ac karnınına çık dışarı açlıktan tansiyonun düşsün eve gel. Neyse o panikle geldim. Babamın gelmesine yarim saat var ve ne yemek yapsam şaştım.  O gün yemek yaptım sofrayı kurdum bulaşık yıkadım.  Buzdolabı bozuldu eskiyi çıkardık onu bosalttim yeniyi temizledim yerleştirdim.  Eskiyi sildim. Ertesi günde gitmedim yukarı sabah süt almaya gittiğim zaman ağzında sakız gayet dinç gördüm. 

Komsum aradı gel kapıda oturalım diye. Kaynanamda Bekliyor bekliyor saat 7 de pazara gidiyor. Daha ucuza alırım diye.  

Neyse kapıda bizi gördü siz nasıl insansiniz boyle hasta mi bakılır dedi. Bende dedim sen onu da yapmıyorsun.  Gorumcem de kapıda oturuyordu baban geldi mi dedi geldi birşeyler hazırladı yiyor dedi. Siz ne ise yarar sınız böyle kaynata herkese lazım. Sesi çıkmıyor dedi. Komşumun yanında benimde iyice sinirim bozuldu.  Senin sesin çıkıyor da ne oluyor yerin mi oluyor dedi bozuldu iyice cıktı yukarı. 

Sanki mecburum madem kocanı düşünüyorsun erken git işlerini erken hallet kocana bak yanlış miyim..? 

Nolur gelin elden ele bir boğalım ben iyice boguldum çünkü .

Eşime söyledim eşimde durduk yere niye can sıkıyor ki dedi kaç gündür zaten yukarıdayız dedi. Bugün gitmiyoruz dedi. Ben de zaten gitmiyecektim sen istesende dedim..sustu

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Oyyy nehir oyyy ne çektin şu kaynanandan bee ☺☺ dur gelip yardım edeyim sana :D

(761 puan) tarafından
Valla öyle ihtiyacım var ki yardıma gelsen ne iyi olur işimiz bitince sana börek çörek te yaparim:):)
tarafından
Puhahahaaaaa bak börek çörek için yok demem hemen adres ver bacım ☺☺
-Reklam-
0 oy
(984 puan) tarafından
Nankörlük başka bir şey değil. Eline de alışmış. Ben de bunu anlamıyorum. Bazılarına yanlış gelebilir ama. Misal biz eşimize işte yemek falan hazırlamasak laf ederler kocan o senin yap diye. Ama kendi kocalarına gelince gelinden bekle. Tamam o da baba ama aynı evde değilsiniz. Alt üstlü mü oturuyorsunuz onu anlamadım ama bana ne kocasının yiyeceği yemekten kendi gezecek tozacak ben kocasına hizmet edicem
(761 puan) tarafından
Alt üst oturuyoruz çiçeğim bende aynı fikirdeyim
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ben gıcık oluyorum az bir hasta oldumu ilgi bekleyenlere 
(761 puan) tarafından
Bir gün yapmışım gayette ayaktasın daha ne bekliyorsun ben evde ağrıdan geberirkem kapi mi bile acmadi
0 oy
tarafından
Hepiniz toplanıp bir otobüs tutun kaynanalri tatile gönderiyoruz diye Suriye sınırına bırakın bari aklıma başka çözüm gelmedi
(761 puan) tarafından
Daha uzağa olmaz mi suriye yakın sayılır kıtaların birine sürgün edek uzay boşluğu da olur
tarafından
Mazot pahalı bacım degmezler
0 oy
tarafından
Konum at bebeğim geliyorum 
0 oy
(165 puan) tarafından
Alışmış kudurmustan beterdir derler. Eli ayağı yok sanki çene calacagina gitsin kocasına yemek yapsın lafa gelince masallah 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Hep derim bir cinnet herşeyi halleder.bir kere bir Barım Barım bagiracaksin gözü karartıp cildirttin beni diye.patir patır soylucen yüzüne .bak bakalım bir daha görünce laf soyluyebiliyor.mu
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Senin kaynana beni bile darlıyor. Sen iyi sabrediyorsun. 
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Hemen gelim bacisi tenhada sıkıştıralim :D

0 oy
(2,743 puan) tarafından
Bencede boğ  senin kocana ben niye bakayim yahu  elin ayagin tutuyo verme kiz taviz ben kapimi kapattimmi asagi bile inmem valla kendilerini  bi halt saniyolar kaynana olunca 

Gelinim  ben  köle  degilim  de

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 118 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (764 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 195 göst.
30 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 515 göst.
0 oy
15 cevap 335 göst.
28 Ocak 2024 Aile kategorisinde Myangell (570 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...