0 oy
309 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,733 puan) tarafından

Deri altı implantını Merak eden arkadaşlar vardır diye yazıyorum .eczaneden kendiniz alıyorsunuz doktor takıyor . Önce lokal anestezi uyguluyorlar sonra paketteki aparattala derinin altına girip hafıf genişletip takıyorlar 5 dk sürüyor . 3 gün su değmeyecek eğer kızarıklık şişme olursa gel dedi . Şimdiye kadar ki en yüksek koruma yöntemi bu dedi yan etkisi yok belki hafif kilo yapar dedi .3 yıl koruyor dedi . 3 yılın sonunda çıkarttıracaksın dedi . Toplamda 3500 tl tuttu

image

image

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bunlar da hormonları bozuyor diye biliyorum. 3 aylık iğneden ne farki var . ? 
(1,733 puan) tarafından
3 ayda bir iğne vurulmamak . Hormonal bi sorun yaratmıyor dedi doktor
tarafından
Okumuştum yorumları kimisi düzensiz adet olmuş kimisi de hiç olmamış
-Reklam-
0 oy
(97 puan) tarafından
Özel doktordami taktirdiniz 
(1,733 puan) tarafından
Medikal parkta taktırdım canım
(7 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Siz mi alıp taktırdıniz yoksa ordan mi temin ediliryor
(1,733 puan) tarafından
Ben eczaneden aldım onlar taktı canım
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Sigara kullananlara takmiyorlarmiş doğru mu
(1,733 puan) tarafından
Ben sigara kullanıyorum doktor öyle bişey demedi
(14,030 puan) tarafından
Sağol canım geçmiş olsun
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ay çok ucuz benim doğum kontrol hapım 260 TL olmuş 12 ayda  3120 TL ama şu var ben hap olayını çok sevdim  çubuğa güvenim olmaz doğru takılması da önemli 
(1,733 puan) tarafından
Doktor baya başarılı buradaki canım bakalım zaman gösterir sonucu bende merak ediyorum
(1,763 puan) tarafından
Hap da pahalı ama dediğim gibi ben işimi riske atamam ikinci çocuk no nooo nooo :)
0 oy
tarafından
Hade hayırlı uğurlu olsun canım ☺
(1,733 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kız spiral daha iyimis ben anestezi falan çekemiyorum spiral taktirmistim gittim bugün çıkardım 
0 oy
(5,950 puan) tarafından
Bunu taktırmak için belli bir zaman var mı peki sordunuz mu, lohusalığın bitmesini beklemek mi lazım 
0 oy
(10,886 puan) tarafından
Acıdı mi birşey hissettin mi hep merak etmisimdir.bir de bunun 10 senelik olanı varmış diye duymuştum.bende düzenli hormon kullanmam lazım o yüzden kontrol hapı kullanıyorum .bırakınca ağrılı ve düzensiz regli ve aşırı vücut sivilcelenmesinden dolayı.qcaba bana da olur mu bu 
0 oy
(15,198 puan) tarafından
Takılırken ne kadar acıyor dostum. Büyüklüğü ne kadar. Kolunu hareket ettirince içinde hissedilir mi acaba. Çok merak ediyorum. Ben de istiyorum taktırmak ama emin değilim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 118 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde Zumrut (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 296 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,729 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Damlacn (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 251 göst.
8 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Turk kahvesii (261 puan) tarafından soruldu

379,706 soru

11,366,516 cevap

34,846 kullanıcı

...