0 oy
551 göst.
Diğer kategorisinde (7,978 puan) tarafından
Ekim 2022de taktırdım 3 yıllık koruyor ama ben çıkaracağım galiba çok berbat birşey çocuk istediğim için çıkarmayacam iyi olmadığı için 

Ama hamile kalmaktan korkuyorum gerçi cikartirirsam bı çaresine bakacağız ama

Kullanan var mı memnun musunuz 

10 Cevaplar

0 oy
(568 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Spiral taktıran sipiller kötülüyor en iyisi prezervatif mi bilemedim ben uzun süre kullanacağım için böyle birkaç yıllık korunma istiyorum geçen sordum 7000 TL dediler deri altı implantıyı taktırmayı düşündüm ne gibi yan etkiler gördünüz
(4,617 puan) tarafından
hormon saliyor cogu sey o yizden ben ozellikle kacirinirm spiral
hap igne. implant. yani en zararsizi bencede   condom. o da belki alerji yapar iyi marka almassan. ama cvk dusunmuyorsan baska baglat gtsin en guzeli artik kisirim ve rahatim:)
(7,978 puan) tarafından
Durex yada Okey alıyorduk
(568 puan) tarafından
Bir tane çocuğu olanlar baglatmasi saçma geliyr belki ilerde bir daha ister pişman olur
(1,465 puan) tarafından
4 yıldır prezervatif ile korunuyoruz  . Prezervatif ve geri çekilme en iyi yöntem bence ben cesarette edemem spiral deri altı implant yada iğne, ilaca falan
(4,617 puan) tarafından
bi taneyse isterim diosa tabiki. ben gerci bi tane ile de baglatirdim bilseydim . ben 3 ccktan sonra doktorlar bagliyor saniyordum. meger kesin kararliysan 30 u gecince bagliyorlarmis. ikinciye hamile kalinca ogrendim
-Reklam-
0 oy
(6,821 puan) tarafından

Esmosum bari neden kötü oldugunuda aciklasaydin :D

(7,978 puan) tarafından
Tüylenme
Kilo
Sivilce
Adet düzensizliği
Kanama da baya azalma
Bunlar☺️
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Bende başka çocuk istemiyorum iki çocuğum var ama Allah verirse başka verirse kismette varsa başım gözüm üstüne 

Ben spiral taktircam ilk randevu bulayım inşallah kaldırır bünyem 10 yıllık varmış yeterli diye düşünüyorum artık kondom artık geri çekilme ile istiyorum artık korunma 
(1,006 puan) tarafından
Ya olursa ben yanarım kız Allah korusun
(264 puan) tarafından
Spralle bir dünya hamile kalan insan var hatırlatırım
(1,006 puan) tarafından
İşte ablam kaldı çok korkuyorum
(568 puan) tarafından
Kayıp mı kaliyorlar anlamadım canım nasıl kontrole mi gitmiyor
(1,006 puan) tarafından
Kaymış canım fark etmemiş birde annem baktı eski Usul tuveltini yapma gel demiş yanıma bakmış ki sen hamilesin demiş annem doktora gitmiş doktor bakmış 3 aylık hemde
0 oy
(13,878 puan) tarafından
Neden memnun kalmadın şikayetin neydi tavsiye etmiyorum dediğin için soruyorum ( ben ikinci çocuktan sonra düşünüyordum )
(7,978 puan) tarafından
Yukarıya sabitledim canım bakabilirsim
(13,878 puan) tarafından
Sonradan gördüm akıl işi değilmiş
0 oy
(264 puan) tarafından
Valla bence en güzeli geri çekilme ama eşi iyi bilen için yıllarca korunan var onunla şimdi o bir korunma yöntemi değil diyenler var ona bakarsanız diğer yöntemlerle de hamile kalan bir dünya insan var hiç birinin garantisi yok tüpleri bağlatıp hamile kalanları da gördük... Geri çekilme de hiö değilse adet döngüsü şaşmıyor yan etkisi yok :) tabiki dediğim gibi erkeğin bunu iyi becermesi lazım ben memnunum halimden:) 
(8,235 puan) tarafından
Bende 10 senedir sadece geri çekilme ile korunuyorum
(264 puan) tarafından
Aynen ablam da öyle yengem de öyle
(388 puan) tarafından
Bizde prezervatif kullanıyoruz ama korkuyorum ne yalan söyleyeyim. Sanki heran patlak çıkacak gibi benimde aklıma geri çekilme geldi benim çevremde cogu kadın geri çekilme ile korunduklarini söylüyorlar ama ben korkuyorum ya onda da bişey olsa diye
(560 puan) tarafından
İçine bosalmasa bile zevk suyu ile bile hamile kaliniyormus. Ya da 1. Bosalmayi dışarı yaptı sonra devam etmek istese içinde kalanların da hamile bırakma olasılığı var.  Her türlü sıkıntı yani :/ Allah yoluna korunma bu yöntem. Ya tutarsa gibi :
(8,235 puan) tarafından
Canım 10 yıldır daha birşey olmadı olsada sorun değil 2 çocuğumda büyük :))
0 oy
(9,134 puan) tarafından
Neden cikartiyon ne gibi yan etkileri var ki? Ben en garantisi en az yan etkisi olan o sanıyordum 
(7,978 puan) tarafından
Yukarıya sabitledim canım hiç memnun değilim ve korkuyorum ilerleyen yaşlarda meme kanserine neden olur diye çünkü ben takmaya giderjen doktor memende eline gelen bir şeyler oluyor mu diye sormuştu
0 oy
(451 puan) tarafından
spirali denemden kötü djye onyargida bulunmak anlamsiz cunku herkeste farkli etkileri oluyor. bazksi cok memnun 10 yil kprunuyor
(7,978 puan) tarafından
Onu da kullandım 14 ay aşırı kanama yapıyordu
0 oy
(8,235 puan) tarafından
Ben 10 senedir geri çekilme ile koruyorum gayete memnunun 2 çocuğumda istoyerek oldu ama her erkek bunu beceremez erkeğin ifadesine bağlı geri çekilme 
(7,978 puan) tarafından
Eşime güvenmem yapar aslında ama yinede korkarım ben
0 oy
(15,874 puan) tarafından
Neden memnun değilsin dostum. 
(7,978 puan) tarafından
Yukarıya sabitledim ☺️
(15,874 puan) tarafından
Okudum malesef. Okumaz.olaydim. napacaz biz böyle ya ☹️
0 oy
(1,058 puan) tarafından
Niye ki kız ..Adet filan mı oluyosun sürekli 
(1,058 puan) tarafından
Dur yorumları okudum smdi bana da tekrar yazma ..Cnm hepsinin yan etkileri var ben hap kullanıyorum 3 ay oldu adet olmadım
(7,978 puan) tarafından
Yok en son 25 Mart'ta oldum 2 aydır hala olmadım geciktiriyor azaltıyor
(1,058 puan) tarafından
Korkuyo insan ga

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 471 göst.
28 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde Zumrut (2 puan) tarafından soruldu
0 oy