0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (7,954 puan) tarafından

Sürekli üstünde oturuyo kaldırsam ağlama krizine giriyor içine oyuncak felan atmak istiyo lazimliga yaptıgida yok oyun etti iyice 24 aylık :(

11 Cevaplar

+1 oy
(4,178 puan) tarafından
Lazimligi temizlemesi dert bide bu yonu var. En guzelinklozet aparatiyla klozete alistirmak. Sifona bas temizlensin. Bide amac olarak sadece vc yapilir bilecek. Baska bi ise yaramaz orasi diye 
(4,178 puan) tarafından
Kuzenim hepten bana sey demisti lazimlik al salona bi koseye koy git gel oturaun yapsin. Cik sacma geldi o fikir bana zort birt cis mi temizlicem iki damla iki damla. Salonda  tuvaletin ne isi var falan sacma yani. Vc vc de oldugunu anlamasi lazim . Bide meslea  cck sey dusunuo klozeti annem babamda kullanio dio korkmuo. Amalazimlik sadece kendi kullanio diye guvensizlik yasiyor korkuyor
(7,954 puan) tarafından
Kaç aylıkken alıştı bide klozetemi normal tuvaletemi
(4,178 puan) tarafından
Klozet. Onun ustune a101 den bi aparat almistim 3 tl di ozaman:) ocak dogumlu kizim. Kis diye yazi bekledim mayis haziran gibi 28 yada 29 aylikti iste
(7,954 puan) tarafından
Şimdi onlar bile pahalı :d
(173 puan) tarafından
Klozet olsa bende böyle yapcam ama bizim evde yok malesf. Bende lazimligi oyuncak edecek diye kaygiliyim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Daha kucuk degıl mı :(

(7,954 puan) tarafından
Yok kız ne küçüğü burda 20 aylıktan veren var ben diyorumki geçmi kaldım acaba girdiğim her ortamda herkes ver ver diyor gına geldi
0 oy
(12,650 puan) tarafından
Oyuncak sanıyor demek canım senden daha az bilgim post çıksın

Bende tutacaktır kizı hasta oldu kaldı
(12,650 puan) tarafından
Sağ olasın ♥️
Uy.uz geçmedi
El ayak hastalığı dendi
Boğazı yara dolu hiç beslenmıyor her gece acılda serum yiyor
Dişi de çıkıyor iki tane
Dün gece gaz sıkışması olmuş lavman yapıldı sabah özele gittim boğazındaki yara viral enfeksiyon dedi sprey ağrı kesici yazdı şaştım kaldım hangi doğru
(7,954 puan) tarafından
Ohaa :( Allah şifa versin miniğe üzüldüm ne haldedir Allah bilir dilsiz yavrum... Hangisine dayansın bende şaşırdım :(
(12,650 puan) tarafından
Dün gece 8 saati geçti su bile içmedi götürdük serum taktılar kan aldı lavman yapıldı hala el ayak hastalığı dendı
Özeldeki beş gün içinde toparlar viral enfeksiyon dedı bilemiyorum
Başladı yine ağlamaya ağrı kesici verdik 3 kaynım görümcem kaynanam kayınbabam oyalamaya çalışıyor hep beraber
(7,954 puan) tarafından
Ay iyibari aile desteği çok önemli yanlız olsaydın daha zor olurdu.. Allah şifa versin miniğe çok geçmiş olsun balım umarim tez zamanda iyileşir
(12,650 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️♥️
0 oy
tarafından
Bence ara vermelisin hazır değil çünkü 32 aylık yeni yeni söylüyor çok zordu çok 
(7,954 puan) tarafından
Ya bunu millete anlatamıyorum ki girdiğim her ortamda ver ver diyolar
tarafından
Sen milleti ne yapacak çocuğun anası sensin onun hakkında en iyi kararı sen verirsin çok erken çocuk daha iki yaşında emin ol hazır olunca bir ayda öğreniyor kendin diyon lazimligi oyun etti diye annesi daha bilmiyor her çocuk bir olmaz biraz daha bekle
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Hiç sevmedi benim oğlum lazimligi
(7,954 puan) tarafından
Hadi ya benimkide çok sevdi ya ayrılmak istemiyor hep üstünde olmak istiyor içini fln çıkarmak istiyor o yaptığı yere fln dokunuyor oyuncak atmak istiyor cildiricam az kaldı bende
0 oy
tarafından
Bızimkini zorla oturtuyorum lazımlığa oturmak istemiyor lazımlık dışında her yere yapıyor sağolsun ☹️
tarafından
Dün göreydin bizi banyoda tualet vakası yaşadık ağlıyor korktu fln tımarhane gibiydi eşim evde yoktu temizledim 5 dk sonra geldi kızım insaflıymış diyor dua et banyoya yapmış diyor bugünde eve yaptı götünde geziyorum
Senınki de yapyor mu öyle şeyler
(7,954 puan) tarafından
Benimkide hep altına kaçırıyor ve lazimligi oyuncak etti bilsem almazdım yarında doğum günüvar kutlucaz oyuzden geri bez baglicam mecbur :d
tarafından
Ahahah gece bez bağlamayı bıraktık biz yapmıyor artık alışacaklar ınsallah yorumlarda direk tualete alıştırın yazmışlar da denedim korkuyor benımki çığlık atıyor yapmıyor oraya
(7,954 puan) tarafından
Benimkide yapmaz belkide keşke ilk lazimlik almasaydim pişman oldum ;D para çöp oldu bide klozet aparatı Alcam şimdi bizimki gece beziji çok dolduruyor bende korkuyom alisamicak diye
tarafından
Alışır anca canım
0 oy
(5,909 puan) tarafından
Bende bunun için hiç lazımlık almadım direk tuvalete alıştırdım çünkü küçükler bizi gözlemleyip bizim gibi davranıyorlar. Bazıları mahrem aman öyle şey mi olur diye tepki veriyor ama ben wc ye gittiğimde kapıyı açık bıraktım sonra hadi beraber gidelim çişimizi yapalım dedim sende benim gibi yap dedim o şekilde alıştırdım. Lazımlık tamamen meziyet bence Bi de lazımlıktan wc ye alıştırması var ikinci emek. Gereksiz birşey bence 
(7,954 puan) tarafından
Ya evet bende hep böyle düşünmustum ama burda herkes lazimlikla basliyor diye aldım ama pişman oldum. Biz klozeti kullanmıyoruz diğer tuvalettende korkar diye düşündüm bosunada para vermiş oldum üzüldüm
(5,909 puan) tarafından
Benim de eski evimde klozet yoktu normal tuvalete alıştırdım cnm bacakları yetmiyordu tam bende tuvalete doğru ama düz fayansın üstüne yaptırarak başladım önce. Ama 3 yaşındaydı bizimki. Dediğimi anlıyordu yani. Senin bebiş daha küçükmüş belki erken olabilir onun için bilemiyorum anlayamadığı için oyun zannediyor da olabilir
(7,954 puan) tarafından
Evet olabilir ama girdiğim her ortamda artık ver şöyle böyle diyolar yok kış gelmeden alışsın bende bıktım yahu.. önceden memeden kes diye laf ediyolardi onu kestim 1 ay oldu emzigide kestim şimdi bide bu çıktı başıma çok kolay zannediyolar herşeyi. 3 yaşında konusuyormuydu
(5,909 puan) tarafından
Milletin dediğine hiç aldırış etme ama kış gelmeden öğretirsen senin için evet kolaylık olur. Kışın da öğretebilirsin ama mesela iki pijama çorap filan zor olur yazın Bi şort hemen çıkar öğret yapsın giydir daha pratik olur. Altına kaçırınca yada damlayınca değişmesi daha kolay oluyor o açıdan yazın daha iyi.

Bizimki az çok konusuyodu anne çiş diyordu kakasına puff diyordu o şekilde anlatıyordu tuvalet ihtiyacını. Dediklerimi de anlıyordu mesela oğlum terliğini giy pijamanı indir gibi.
0 oy
(106 puan) tarafından
Ilk once klozetiniz varmi varsa Canim 101 de filan  geliyor klozet üstü uygunds ondan al 1 tane klozete gotur lazimlikda var bizde canı isterse yapiyor ama çoğunlukla lazimlikta oyun yapıyor oyuncak atıyor oğlum onun için hep klozete götürmeye çalışıyorum alışın diye 21 aylik oğlum 
(7,954 puan) tarafından
Var cnim klozet benimkide aynı sen gibi işte oyun yapıyor
(106 puan) tarafından
Klozete götürünce yapiyor tuvaletini ama baya bi uzun  uğraş bizi bekliyor erkenden alışması daha iyi bez fiyatları alıp başını gidiyor aadeti resmen altın değerinde  1bez bir bezdir
(3,084 puan) tarafından
Ne zaman gelcek acaba klozet aparati a101e
0 oy
(36 puan) tarafından
Hic lazimlik kullanmadım sadece klozetim cocuga büyük geldi üstüne cocuk kapağı aldim maşallah 2 haftada öğrendi 
(7,954 puan) tarafından
Bende aldığıma pişman oldum
0 oy
tarafından
27 aylık sadece tuvaleti gelince oturuyor 
(7,954 puan) tarafından
Maşallah bizimki öyle değil
0 oy
tarafından
Valla 27 aylık aynı durum sandalye niyetine kullanıyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 217 göst.
26 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde tugbabirol28 (1,684 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 249 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 663 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,180 göst.
28 Kasım 2020 Aile kategorisinde Smyyee (808 puan) tarafından soruldu

380,075 soru

11,377,721 cevap

34,864 kullanıcı