0 oy
1,171 göst.
Aile kategorisinde (808 puan) tarafından
İyi aksamlar kizlar bıktım usandım artık kaynanamın nazını niyazini çekmekten her dediği oluyo aldı kocaminda benimde ipleri eline zaten benim siz hakkım yok durduk yere afra tafta yapiyo anlamıyorum niye yapiyo yine bu akşam zehir etti laf saydı çay koymuştum doldurdum çayları lavaboya gitti geldi afra tafta bizde konuşuyorduk eşimle anlamadık ne oldu çayi içmedi icecekmisin dedim yok içsem icerim tersliyo bende kaldiracaktim dedim ne terliyosun hiç ses yok sebep yok ortada eşim biseler diyo annesine konusmuyo meğer o geldiğinde benle sohbet ediyodu ondan anlamıyorum zaten ayrı yatıyoruz yüzünü gördüğüm yok bı kelime laf dedi onu bile kıskandı yordu beni bu evlilikte kaynanamda ondan korkumdan bişey almak istesem alamıyorum laf edecek zehir edecek diye bebeğime indirimden bez alalım dedim eşime tamam dedi internetten sipariş verdim korkumuzdan benim adımı yazmıyorum esim sipariş vermiş gibi yapıyoruz bezi bile alıyorum çocuğuma hayatımda şuan hiç birşeye ben karar veremiyorum ya eşim ne diyorsa o yada kaynanam kafayı yiyecem artık kızım büyüyüp beni böyle ezik görüşünde istemiyorum ama cesaretimde yok ağlamaktan başka yaptigim hiç bişe yok 

12 Cevaplar

+2 oy
(211 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yaaa bu kötü kaynanalari bir poşete koyup ağzını kapatıp denize atasim var... İlk başda kendi ksynanami
(1,012 puan) tarafından
Üstüne de kireç dökmek lazım :-)
(808 puan) tarafından
Kızı gelmiş bide bana diya benim annem iyi benim kaynanam daha kotu yok yumurta ona haslamadim diye bana etmedigi kalmadi falan bende diyemedim seninkide bana bir karpuz kabuğuna etmedigi kalmadi hemde hamile halimle
tarafından
Benimkini de at içine sana zahmet :)
(775 puan) tarafından
Ayağına taş bağla geri gelmesin o denizden napar ne eder çıkar gelir yine o yüzden garantiye al isi
-Reklam-
+1 oy
(833 puan) tarafından
Kaynanayı napmalı kaynar kazana atmaĺi yandim Allag dedikce altina odun atmali ,:)
(808 puan) tarafından
Biliyorum öyle davranmak isterdim kocam kizip bagiriyo sesimi kesip baş sallamam gerekiyo sadece
(833 puan) tarafından
Yav bu anakuzusu erkekler gotlerine guvenmiyorsa evlenmesinler boyle insanlardan nfret ediyorum
(808 puan) tarafından
Bende çok diyorum yaktim kendi kendimi en çok kendime kiziyorum
(833 puan) tarafından
Deme kuzum oyle buda senin sınavın kaderin .iyi düşünmeye bak hic bişeye aldiriş etme kimsenin hayati dort dortluk degil ki.üzmecanini hersey olacağına varir .boyle uzulup kendimize yapariz düşun düşun nereye kadar kii.
(775 puan) tarafından
Kaynanan la birlik mi oturuyorsun
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Nie bukadar uzuyosun kendini anladim kadariyla birlik yasiyosunuz sen orda hizmetci degilsin seninde soz hakkin olcak sende o evde bir bireysin boyle yaparak ezdirme kendini gerekirse kavga ciksin ama kendini yipratma olan sana olur baskasina degil keske ayrilsaniz kaynanandan kuru ekmek ye ama kafan rahat etsin huzurun olsun 
(808 puan) tarafından
Kuru ekmeğim olsun kendi evim olsun diyorum ama yok eşim ayrılmaz ama hergun dusunuyorum ömrüm böyle nasıl gececek
(2,009 puan) tarafından
Esin ana kuzusuysa yaninda kalsaydi evlenmeseydi keske senide bu duruma sokmazdi baski yap gerekirse kavga ciksin ama evi ayir boyle gitmez
0 oy
(2,011 puan) tarafından
of of valla benim esimde bir iki senedir anasiyla küstü doğum yaptım baristilar 2 ay önce anasiyla barisinca adam bana  düşman oluyo anasiyla gülerek konusu yi bana gelince hemen kaslarını cariye hep annesiyle sohbet muhabbet eder güler bende konuştuğum zaman hemen surat biz de dun disardan yemek istedik soylemedik gizli yedik duysa bir dünya laf
(808 puan) tarafından
Evin ayriysa bu bile güzel ben kpss girecem diye sınav sabahı etmediği kalmadi kadın evde olurmus
0 oy
tarafından
Kaynanann burnunu arşa değecek duruma siz getirmişsnz kusura bakmasn kocamın anasıdr eyvallah ama ben kapıyı kapayinca kimse benim evime karışamaz benim dengesiz kaynanamda aynı bişey alınca laf eder eşimde o bilir ne yapacağını der indirim vs. Bişey olunca eşimin ailesi ve abisigil asla para gitsin istemez ama ben asla oğlumdan kismam işte onun var ya dedi bende olsun benim hoşuma gitti alıyorum derim eşim niye bunu aldın demezken başkalarına ot yemek düşer 
(808 puan) tarafından
Eşimde korkuyo artık huzursuzluktan biktik bide aynı evdeyiz kapını kapatim işine bakamiyosun burnundan getiriyo
tarafından
Sende onu korkut karşı gel herşeye tamam derseniz kadın sizi kullanır cnm ayrı eve çıkma durumunuz yokmu birde bir tek kaynanan mi var yoksa birileri daha varmı
(808 puan) tarafından
Kaynanam var sadece ben birşey diyince kocamla da tartışıyoruz ikisiyle kavga etmek beni çok yoruyo
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun insallah
(808 puan) tarafından
Nolur bana dua edin kimin duasi kabul olur bilemeyiz sabır taşına döndüm sabrede ede
(4,237 puan) tarafından
Ederim kuzum cok uzuldum inan keske elimden bisey gelseydi dua etmekten baska bisey gelmiyor zaten baska
(808 puan) tarafından
Allah razı olsun
(4,237 puan) tarafından
Senden de canim benim uzme kendini Allah a dua et
(808 puan) tarafından
Bı dua ediyorum bı kızımla ikimize ait bir dünya hayal ediyorum
0 oy
tarafından
Eşin bunları görüyor ve susuyosa o evlilikten bişey olmaz sende böyle kendini yediginle kalırsın canım kocandan ayrı yatmak nedir hem öyle saçmalık mi olur canım kaynanamla aynı evde bı yasasan senin bı özel mahrem alanın olmalı ikinizinde birbirinize ihtiyacı var yani her konuda nie kendinize bu haksızlığı yaptiriyosunuz anlamıyorum 
tarafından
Katılıyorum kadın resmen aralarına girmeye başarmış
tarafından
Hepizin eşi illaki gece uyanıp rahatsız olmuştur ama gidip ayrı yatmak nedir çocuk çok hasta olur ne. Biliyim bisy olur bir iki gün yatar ama geri gelir soylemeyle değil yani isteyerek gelir hayret bişey kadının istediği zaten bu neden eline veriyor eşin
(808 puan) tarafından
Hiç bizden yana olmadi ki eşimle inanın hiç yalnız kalamiyoruz ki konuşalım derdimi anlatsana anlamaz o ayri ama konuşacak vaktimiz de ortamımizda yok
tarafından
Esinde suç o artık evli olduğunun farkına varması gerek
(808 puan) tarafından
Bende biliyorum çok konuştum baktim birşey olmuyor dediğimde kaliyorum
0 oy
tarafından
Benimkide öle cnm para gitmesen ister bnd alışveriş yapan bı insan değilim bise alsam yinede çekinirim ama bazen çok saçma konuşur bikere tarak aldim die tutumsuz demişti bna ama bn öle bişe dedi zaman genelde cvbini veririm snd ver susma bişe istedin zamanda al konuşsun o sn duyma bn öle yapiom duymuom genelde
(808 puan) tarafından
Para benim param esimin bile değil zaten bende ona göre tutumsuzum bir buçuk senedir evliyim henüz bişey almadim kemdime
0 oy
(87 puan) tarafından
Niye ayrı yatıyorsunuz ben onu anlamadım. 
(808 puan) tarafından
Doğum yaptım kendi gitti başka odaya
(87 puan) tarafından
Salma canım geçerli Bi sebebi yoksa. Aynı evde niye kaynananın agzına laf veriyorsun. Aynı benim kayınbabam böyle eşimle iki gülelim konuşalım kıskanır surat eder. Kötü olalım mutlu olur. Allah bildigi gibi yapsın bunları insan evladını kıskanır mı hiç
0 oy
(64 puan) tarafından
Canım sen kocan yokken cevabını ver kocana da mesaj at böyle dedim ama çok üzüldüm ya de yalandan akşam Güler yüzle takıl evde yada onun yaptığı hareketleri bi tanıdığın yapmış gibi anlat ayıpla sonra da de anne sen öyle olsan ben kavga ederim vs de yavaş yavaş işle canım
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Silkelen bı kendine gel annen baban seni ezil orda diye mi buyuttu akkini kullan korkma kopacaksa kopsun kıyamet 
0 oy
tarafından
Valla iyi sabır var sende ama bu bi yerde patlar diyeyim. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 990 göst.
0 oy
4 cevap 394 göst.
31 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Esmaa11 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 513 göst.
3 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 311 göst.
19 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...