0 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde (5,377 puan) tarafından
Hazırlanan var mı bide soru bankası önerisi olan çalışmaya zamanm olmaz sanmıyom zaten o kafa kalmadı artık bende sadece soru çözsem arada diyorum 

14 Cevaplar

0 oy
(33 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben hazırlanıyorum canım. Konu anlatımı olarak benim hocam aldım soru bankası da şimdilik pegem ve yargı aldım. Senin meslek neydi 
(5,377 puan) tarafından
Benmkide 3 aylık aşırı gazlı sürekli kucak istyo annemle zor bakıyoz inan ya kpss de çok zor ama o kadar okuduk tekrar deniyim diyorum 2 yıllık fln bşy okusam başka bi bölüm dedim onu da okusam nolcak
(33 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla 4 yıllık mezunuysan iki yıllık geçerliliği yok.
(5,377 puan) tarafından
Hımm anladım canm Allah yardımcımz olsun ne diyim :)
(975 puan) tarafından
Eylülün annesi, meslektaşız, nerelisin canım? Ben devlet memuru olduğum halde tayin yapamadığım için Kpssye tekrar gireceğim
(33 puan) tarafından
İstanbul da oturuyorum ben. Gecen sene mezun oldum 10 ay kadar çalıştım sonrasında bebek olduğu için bıraktım. Kpss ye hazırlanıyorum. Sen kaç puan aldın geçen sene. Hangi okul mezunusun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pegem,yargi iyi canim. Deneme de çöz eksiklerini yanlışlarına göre tamamlarsin. Allah yardımcın olsun 
(5,377 puan) tarafından
Saol canm hepimizin sen hangi bölüm mezunusn
tarafından
Ben sınıf öğretmeniyim canim atandim şükür meslekte 6.yılım
(5,377 puan) tarafından
Ne güzel ya inşallah bize de nasip olur bi gün :)
tarafından
Insallah canim insallah
0 oy
tarafından

ben hem kpss hem de dgsye giricem araştırma içindeyim hayırlısı :ermm:

0 oy
tarafından
Ben daha baslayamad malesef ama baslicam inşallah. Geçen seneden benim hocam var hep konu anlatımlı falan ama bı sene pek kirmtaptan gitmicem telefona yükledim benim hocanın vidyolarini izleyip not Alaçam öyle caliscam cnm 
0 oy
tarafından
Ben daha baslayamadim malesef ama baslicam inşallah. Geçen seneden benim hocam var hep konu anlatımlı falan ama bı sene pek kirmtaptan gitmicem telefona yükledim benim hocanın vidyolarini izleyip not Alaçam öyle caliscam cnm 
0 oy
tarafından
Ben daha baslayamadim malesef ama baslicam inşallah. Geçen seneden benim hocam var hep konu anlatımlı falan ama bı sene pek kitptan gitmicem telefona yükledim benim hocanın vidyolarini izleyip not Alaçam öyle caliscam cnm 
0 oy
tarafından
Ya ben girdim puanım var aslında bu sınavda tercih etmek istiyorum ama bebgim küçük bana ihtiyaci var o yüzden yanacak puanım galiba 

Ben karakok yayınından çalıştım hep 86 aldim
(1,004 puan) tarafından
Siz bu son merkezi alımlara başvurmasını Z mi? Puanınız baya iyi maşallah. Hangi bölüm mezunu sunuş? Benim bebeğim 39 günlük hala başlamadim ama çok zor geliyor gözüme calismak
tarafından
Kaç tane teklif geldi adliyeden ve SGK dan
İletişim fakutlesi mezunuyum ben canım reklamcilik halkla ilişkiler grafik tasarım üzerinde eğitim aldım daha onxe de kaymakamlık da çalıştım 5 ay gebelik yüzünden çıktım
Şuan oğlum 11 aylık ise girerim her türlü ama onu birkamam bana çok düşkün bu sene yine gircem inşallah böyle bir puan alırım o zaman iki yıl daha geçerli olck tercih ederim
Gözüne zor gelmesin tarihe ve mat çalış Türkçe de hep test çözüp pekistime gerek açıkçası o sene sınav çok zordu hamile girdim bir de sınava
(1,004 puan) tarafından
Evet bende düşünüyorum da bebeğimi sadece nenesine bırakabilirim başka güvenemem bırakamam kimseye. Valla. İnşallah sen yine iyi bir puan alırsın bu sene. Yavrun büyümüş artık. Benim. Matla aram yok geçen yıl calistim problemlere gelince matı bırakıp ilerleyemiyorum.en fazla 13felan yapıyorum yanlış 3,4 tane çıkıyor. Sadece tarihim iyidir. Oda 77 almıştım 2018de. İmkansız bu sene 85 almak. Hele bu kdr geç olmuşken
tarafından
İmkansız deil bence bende mattan 17 net yaptım ileri duzeu mat zaten çok da bişi bilmiyodm ama diğerlerinde çok iyi yslrim bu sene kolay olur insallaj
0 oy
(16 puan) tarafından
Önlisans ta var demi seneye kpss lisans olduğuna gore
tarafından
Önlisans da var canım ...
(16 puan) tarafından
Ya herşey torpil.olmus artık vlha geçenlerde arkdsm 62 puanla onlisanstan atanmış yiyecek içecek adına bir yere ben 78 almstm herşey torpil artk grskte bsye yaramio
tarafından
Bnm lisanstan puanım 86 bana referans gerek yok yani torpil puanın iyi okursa iş alirsn
0 oy
tarafından
Ben yargı aldim canim 
0 oy
(1,004 puan) tarafından
Canım o zaman deneme çöz  en fazla olan eksiklerini bulursun ona göre kısacık da olsa o konuya bakarsın. Bebeğin kaç aylık? Ben de girmeyi düşünüyorum fakat bebeğm daha 39 günlük. Başlayamadm hala 
(5,377 puan) tarafından
3 aylık benmkide ama çok gazlı zor bi bebek ya hayrlısı senn bölüm ne canm
(1,004 puan) tarafından
Amin amin. Benim bebeğim çok gazlı değildi ona rağmen ev işi vs yapmazdım çok. Bugün ilk defa gazını çıkartamadi. Öğleden beri ağladı ikindi  sürekli ne zormuş gazlı bebek yeminle iflahim kesildi bugün. Allah yardımcın olsun gazlı bebek inanılmaz zormuş ya. Bölümüm sosyoloji canım.
0 oy
tarafından
Ben de gircem sınava. Benim hocamdan video dinlemilştim ve dersaneye gitmiştim 2018 de onun notlarından calısıcam ama bakamadım daha hiç. Yargı ve pegem soruları iyi oluyor. 
0 oy
tarafından
Ay ben de giricem de hiç çalışmadım ya kitap da almadım 2018 de denemiştim en son okurken. Zaten şansım yok inşaat mühendisi ataması çok az oluyo ama yine de girerim 85-90 üzeri alırsam belki atanırım doğuya falan 
(1,004 puan) tarafından
İffet zaten Türkiye'de ya doktor ya PDR Co olacaksın valla. Yoksa başka atanamiyorsun. Benim de sosyoloji. 2018de çalıştım ve 77 aldım. Ve benim de 85 civari alırsam ancak atanirim. Bu puanları almakta kolay değil belki evli ve cocukluyken
tarafından
Zor 85 falan da bakalım rızkın nerden geleceği belli olmaz
(1,004 puan) tarafından
Aynen ya nasip deyip yola koyulacağız o zaman hayırlısıyla Rabbim bizlere de hayırlı iş kapısı açar
tarafından
İnşallah ya mühendisleri özel sektörde ameleden çok çalıştırıp daha az para veriyolar bildiğim demirci ustası abiler var bazı mühendislerden çok alıyolar en güzeli devlet inşallah olur
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Kpss değilde müşavirlik sınavına girmem lazım iki velet var biri 3.5 diğeri 1 yaşında artık ciddi ciddi başlamam lazım ama nasıl yapacam bilemiyorum ama yapmam lazım onu bir tek biliyorum
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Ben öylesine gircem herhalde alana bakmiycam bile b ye gircem yargı ve bnm hocam var gecen sene hamileligim cok kötü geçti üstüne 4 5 ay da rahatsizlandim oturamadim bile yattim hep sadece bnm hocam videolarını izledim soru cozemedim 76 mi ne almistim tam hatrlamiyorm.

bu sene cikardigim notlarim duruyo onlari okurum takildigim yerde yine videoya bakarim bol soru cozmeye çalışacam bakalım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 95 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hayatsarti2 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
4 Şubat 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Canan can (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seda-444 (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.