0 oy
624 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar daha demin post atmıştım resimli eşim sürücü kıza yürümüstü msjda canını yerim die msj atmış birbirlerine gülmüşlerdi ben şimdi anneme geldim.kalmaya eşim yalvardı yanlış anladın die ama onu affedemem  güvenemem ona bidah bütün guvencimi onurumu gururumu kırdı eve dönmek onun yüzünü dahi görmek istemiyorum iki tane çocuğum.var çok küçükler kime sıgıncam blmiyom

7 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Bacım Bi dur bu kaçıncı post bekle daaa
-Reklam-
0 oy
(13,869 puan) tarafından
Bana bu tepkin fazla geldi. Yani ayrilmayi gerektirecek bir durum değil. Tabi herkesin kendi hayati. 
(6,356 puan) tarafından
Yoo niye dert olsun lafımı söyler cekilirim tatlım.
(3,519 puan) tarafından
Kukuli seni az cok biliyorum şu sitede nadir kaliteli insanlardan birisin zihniyetini de az cok biliyorum burada uzun yillardir takilan biri olarak o yuzden nefesini tuketme canim takma yorumlari kafaya seni anlayan anladi.
(13,869 puan) tarafından
Semantin sağol canim. Kadina öyle gaz verip git boşan derler. Kadin boşanip çaresiz kalinca da sen bizim lafimizla mi boşandin derler. Daha önce burda çok denk geldim. Kadini gaza getiriyorlar oda gidip ya şikayet ediyor ya evi terk ediyor. Kadin pişman olunca bizim lafimizla mi yaptin diyorlar. Şahsen bir komşum benimle dertleşiyor olsa ona da ayni şeyi söylerdim. Böyle bir mesajla yuva yikma derdim. Bunu söylemem bazilarina dert oldu. Bu laf yüzünden geniş ilan edildim. Hem diyelimki genişim acaba bu onlara niye dert oluyor onu anlamıyorum.
(3,519 puan) tarafından
Boşver canim burasi buyuk kocaman bir stres topu
(984 puan) tarafından
Dert falan olduğu yok. Genişsin dedim konu bitti. Ben de kadına git ille de boşan demedim zaten. Ben olsam ben de giderim o evden. Evden gitmek demek boşanmak demek değil diyorum ve konuyu kapatıyorum.
0 oy
tarafından
Bu yenilir yutulur değil bence bunun devamı gelir bir erkek başka hir kadına ne demek yerim
0 oy
(8,322 puan) tarafından
Annene gitmişsin zaten sığınacak en güzel yer ailenin yanı canım 
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Ailenin bu konu hakkında düşüncesi ne ?

Orda sana ve çocuklara karşı uzun süreli kalmada davranışları nasıl olacak ?

Çocukların yaşı kaç annen baksa çocuklara çalışabilme imkanın olur mu en azından maddi açıdan kimseye muhtaç olmadan yaşamak için

Birkaç gün kal hem eşini hem aileni gözetleme yap öyle karar ver burnu sürünsün hem onun da 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Öncelikle gitmekle çok iyi yaptınız.Sonrasinda Siz bilirsiniz tabi yine ama ayrılma kararı alinacak bı durum degil.Suan çok sinirlisiniz mantıklı dusunemiyorsunuz.Sen farklı mi olurdun dersen tam da sizin gibi olurdum ama benim de şu an sizin gibi dışardan bakan mantıklı gözlerin fikrine ihtiyacım olurdu.Bekleyin bı sakinlesin.Burnunu surtturun köpek gibi pişman edin dönün evinize bidaha asla yapmaz o zmn böyle birşeyi.Ama şimdi değil.Kalin biraz annenizde çektirin sürünsün 
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Gitmekle iyi yapmışsın gözü korksun ama bosanilacak kadarda abartı bir durum değil biraz süründür kendine gelsin yeter 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 70 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.
0 oy
3 cevap 362 göst.
0 oy
23 cevap 1,192 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu

380,039 soru