0 oy
1,116 göst.
Aile kategorisinde (165 puan) tarafından
Kızlar kaynanamlarla altlı üstlü oturuyoruz ama yemekler bir maalesef. 1 yaşında küçük çocuğum var. Eşim hep bahane üretiyo asla ayrılmak istemiyo ailesinden sürekli zamanı var diyip duruyor ama ben çok yoruldum. Çocuk , 2 evin işi, yemek vs artık yapamıyorum çünkü bebeğim gece de uyumuyor. Gece yatmadan yatmaya çıkıyoruz eve boşuna evi temizleyip duruyorum. Eşimde rahatına düskündür aslında. Elbiseleri vs alıp aşağıya inelim zaten evimizde kaldığımız yok hep buradayiz diycem eşime. Ya batıp ya cikicaz artık 

28 Cevaplar

0 oy
(415 puan) tarafından
Bzde altlı üstlüyüz ama o şekilde degıl. Ben kayınvalıdemın evini temizlemedm hiç o da yaptırmaz zaten bna. Bnde kndı evımde ona yptrmam. Bazen bnde yeriz bazen asagıda onlarda yeriz. 2.5yasında kızım var ama o da bna hep cocugunla ilgilen der. Eşim bıle dememztr hiç asagıyıda temızle dıye. Herkesin evi kendine ya. Eşinle konusman lazım bu durumu senı hizmetçi sanıyolar heralde. Kayınvalıdemın evıbe dogalgaz döşendi onun temzlıgını ble yapalım dedgm halde kızlarnı cagırdı onlar yptı yani. 
(165 puan) tarafından
Ah ah görümcem gelir git yardım et der ama ben sabahtan akşama kadar iş yapayım görümcem otursun yardım et demez. Diyorum ya kaynanamda suç yok ki eşimde suç. Onlar ayrılabilirsiniz dedikçe daha çok yapışıyor
(415 puan) tarafından
Bncede szn eşinizde kabahat birde bastan nasıl alıstırırsan oyle gıder bacım bn hep mesafemı korurum yani kimse mecbur degıl kı temızlemeye brde cocuk var yani
(165 puan) tarafından
Aynen öyle insanlık yapayım dedim resmen üstüme yapıştı ya.
-Reklam-
0 oy
(985 puan) tarafından
Bizde altli ustluyuz hemde benim evim cati kati kucuk ben ona ragmen 4.ayda ayirdim iyikide ayirmisim.simdi cocuk oldu kaynanam evine salincak kurmus ona birakinca salliycakmis yapma dedigim halde kurmus vermiyorum cocugu cok mecbur kalmadikca.bende iniyorum sevdiriyorum bi saat geri cikariyorum.salincak kurma gece isterse napicam ben dedim sizde inin burda yatin diyo.ben tamam desem esimde ister ama istemiyorum senin evin ayri benim evim ayri dedim.maalesef bastan tavir koymazsan sonradan ayirmak cok zor olur allah yardim etsin.sen esine aşılamaya calis basbasa kalalim cekirdek ailemizle oturalim film gecesi yapalim tatilinde uyu sen ben istedigin zaman hazirlarim kahvaltini falan suyuna giderek yapman lazim.biz kaynanayi istemedikce kocalar daha fena tutuyolar inada biniyo
(165 puan) tarafından
Ya aslında kaynanam baştan sinyali vermiş ben anlamadım. İlk evlendigimiz zaman dedi ki burda yeriz içeriz yatmadan yatmaya gidersiniz bende dedim ki o zaman yan odada yatardik daha niye yukariyi tamamen yaptık. Öyle bir otorite kurmuş ki pazar günü izin günü ya cumartesinden diyor su yapilcak bu yapilcak bilmem ne. Eşim diyor rahat bırak beni. Yine de gidip yapıyor işte
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Saçmalıyorsun ben buna mecbur degılım sımdıye kadar yaptıgım yeter evımde yıyıp ıcıp yatmak rahatıma bakmak ıstıyorum kucucuk cocukla ıkı eve hızmetcılık mı yapıcam hayatım boyunca de inme evınden saf mısın asla cıkmazsın evıne bıdaha
(165 puan) tarafından
Bu zamana kadar yaptım şimdi kalp kırıp ayrılmak istemiyorum ama nasıl kalp kırmadan yapacağım onu da bilemiyorum eşim bu konuda çok katı surekli oyalıyor
(1,573 puan) tarafından
İlk esımın kalbını kırarım o zaman ne bu ya böyle evlılık mı olur ınsanlık mı olur tamam sımdıye kadar esının hatrına katlandın senın hıc mı hatrına yok çek restini yeterse yeter de inme ne olursa olsun dur evınde
(165 puan) tarafından
Aynen öyle telefonu elime alıp buraya giriyorum ona bile kaynanam karışıyor ne sürekli telefonla oynuyorsun diye oda günde maksimum 2 saat giriyorumdur cocuk uyuturken veya dinlenirken
(1,573 puan) tarafından
Sanane diyemiyor musun neden bu kadar tavız veriyorsun kendınden sende Allah'ın yarattığı bır kulsun oda bu nedır ya
(165 puan) tarafından
Sanane demiyorum ama sen benden daha çok oynuyorsun ayrıca ben istediğim şeye bakarım niye karışıyorsun diyorum banane bana bişey yok diyor yine aynı cildiricam sonunda yani ne varsa evde savurucam
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Sizin durumunuzu yaşayan bı kaç aile tanıyorum hiç güzelce ayrılan görmedim.Bi olay patlak verir sonra kavga dövüş kendi evinize geçersiniz.Genelde de kocaların ayrilmayacagini anlayan kadınlar bı olay cikariverir çünkü çözümü bunda bulur.Kocaniz hata yapıyor güzellikle isteğinize kulak vermiyor yarın öbür gün patlayacak bı krizin ortasında kalacak muhtemelen 
(165 puan) tarafından
Aynen öyle çünkü gerçekten ben çok taviz verdim kendimden ama artık kaldıramıyorum. Telefona bakmama bile karışıyor, kocamla dışarı çıkacakken karışıyor ya her şeye karisiyor ben böyle biri değilim ki alttan alıyorum diye bunlara katlanmak zorunda değilim yani. Eşime de anlatıyorum kalp kırmadan ayrılmak istiyorum ben söylersem kirilirlar sen söyle diyorum ben söyleyemem diyor
0 oy
(7,396 puan) tarafından

Bizdede aynı durum vardı ben kavga çıkardım baya büyük deli rolünü oynadım:D ve çıkmadım üst kata eşim bir iki küstü ama kazanan ben oldum 8-)

(165 puan) tarafından
Rol yapmama gerek yok çünkü bu gidişle zaten deliricem yani :D Sabrım gerçekten bitti çünkü
0 oy
(14,044 puan) tarafından
Bizimde öyleydi net bir şekilde istemiyorum dedim eşime ve bitti bu olay. Senin eşin neyin zamanından bahsediyor ne için zaman istiyor 
(165 puan) tarafından
Ben bir bilsem. Kaç defa dedim ısrarla kavga ediyoruz yine aynı yani ya ben evi terk edip gideceğim ya delireceğim.
0 oy
(931 puan) tarafından
Kocana izdirap cektir hareketlerinle surat yap isleri yap ama izdirap et ona anlasin
(165 puan) tarafından
Ne gibi
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Inme assagi ne mecburiyetin var ya  esinde istedigi kadar kavga cikarsin ben kendi evime cocuguma anca yetiyorum de zamnla zamanla esinde alisacak
(165 puan) tarafından
Öyle yapmaya basladim canım

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,040 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Damlayaz (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 259 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde hayallhanem (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 334 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu