+1 oy
861 göst.
Aile kategorisinde (4,437 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar esimin memlekete gtcez. Halanin evinde kalcaz . Nalet bir huyu var sapur supur cops diye dudagindan opuo ccklari kizimi bikackere opmustu  bebekkken sok olmustum. Simdi kizim 6 yas zaten oyle opse ogurur kusar midesi bulanir. O korur kendini yanasmaz Daha  ama oglum 14 aylik cops diye opecek eminim. Esime opmese bari diyorum yapacak bise yok sevmesi oyle  dio . 

mal sen desene benim demem batar kadina da sen uyar yani halasini benim uyarmam ayri gozune batar. Esimin uyarmasi ayri bisey.
. Hala hasta haftaya ameliyat olacak bi bobregi alinacak  idrar yollari enfeksiyonu falan agir derecedeymis bi ilac tedavi oldu igne migne vuctta ilthap cok diye amelyat etmediler. Bi kür daha tedavi oldu igne antbiyotik falan. Hayir oglumda saglam degil zaten zirt birt hastalik ustalikla ugrasioz mikrop kapmasin hemde igrenc zaten . Operse ne diyim bidaha yeltenmesin en azindan ilk opmesini yakalayinca ikinci kere opmemesi icin uyariyim. 

33 Cevaplar

0 oy
(5,914 puan) tarafından
Kimin uyardığının önemi yok buna izin vermeyin ya gerekirse kalbini kır kızından oğlundan önemli değil 
-Reklam-
0 oy
(3,983 puan) tarafından
Gerekirse kır. Ya da halacım öyle öpmüyoruz de cocuga söyler gibi yap. 

Bı gıdeydın de geleydın :D
(4,437 puan) tarafından
He yaa aynn gun yaklastikca stres sario. Allahtan kaynanam yok  kaynanam degil yakin degiliz senede. Birkac gun. Ama ayni evde o bile en tazla iko gun cekilio sonra ben bomba gibi doluyorum. Bin km yol gidioz iki gunde kalinmaz dio esim gitmisken dort bes gun kalalim diyor. Bekarken cenazeden cenazeye gden adam evlenince memleket i kesildi basima. Copsuz uzum almiskm seni aileme sokmusum daha ne :))
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Hasta olmasını geçin benim cocugumu ben dudağından opmem ne hakla öper.Hic kocamı bile konusturmam kırılırsa kırılsın derim öpme lütfen hala bidaha istemiyorum derim.Cocuklarim konusunda sinirlarim keskindir kimseye taviz vermem.oyle yapmanızı tavsiye ederim mahremiyet eğitimini de yerle bir eden bı hareket bu asla izin vermeyin
0 oy
(246 puan) tarafından
Bak canım bebek öyle ağızdan opulurse yanlış bişey olmadığını bilir normallestirir aklında.bu tarz şeyler yanlış eşini bırak senin derhal uyarman gerekiyor.nasio izin verebiliyorsun anlamiyorum ben ilk yaptiginda atlarım yani.sen izin verirsen kadında öper durur her gittiğinde.bastan tepkini koyman gerekiyordu.
(4,437 puan) tarafından
İste tepki vermistim canim 2017. Dogumlu kizim  o zaman zaten tpki verdim ilk optgunde bian noldugunu anlayamadim dondum kaldim da ikinciye yeltenince tepki verdim esim ters bakti taryismistik. Sinra zaten o seneden sonra bidaha gdemedik pandemi mandemi. Simdi kiz buyudu kiz zaten kendi opturtmez. Simdi oglan teglikede iste ohlan 14 aylik busefer onu opmeye yeltenecek   Opmeden uyarmam lazim
(246 puan) tarafından
Uyar canim kendini korumayı sınırları bizlerden öğrenecek.inanin biri öyle yapsa çıldırirdim ben eşim falan da umrumda olmazdı.
0 oy
(691 puan) tarafından
Dudağından öpmesine asla izin vermem kim olursa olsun isterse konuşmasın benle
0 oy
tarafından
Bence buyuk kizina soyle gitmeden . Kızım dudaktan opmek cok yanlis orasi özel yer . Asla kimseye ne kendine ne kardesine dokundurma diye . Eger birisi size oyle bir sey yapmaya kalkarsa çığlık at ve bana kosarak gel soyle desen . Kizini tembihlesen .orda cocugu öperse kızın yaygarayi koparirsa ya da sessizce gelip sikayet etse sen de kadinin yaninda Kızım hala yanlislikla yapmistir oyle bir sey yapılmaz.  Falan desen ciddi bir sekilde . Bence yapmaz bi daha
(4,437 puan) tarafından
Devasaa mantikli. Kizim sana soylim gelinim sen isit olur :) en cok bu fikri tuttum aynn. Boyle yapim
tarafından
Sevindim.  İnanıyorum ise yarayacak . Ama lutfen oyle bir durum olursa coo net ve gulmeden soyle . Boyle bir seyi sokakta tanimadigimiz biri yapsa sapık deriz . Ailelerin bu tür seyler yapmasi normallestirilmemeli. Esinin kizmasina aldiris wtmemen gereken bi durum bence. Yapan da susan da rezil olsun biz neden onlar yerine geriliyoruz ki demi
(4,437 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
(24 puan) tarafından
Ya gitmem yada kibarca uyarmam ....bunun kibarligi olmaz !!!
(4,437 puan) tarafından
Keske gitmeme luxum olsa .  Malasef  kinyok. Bekarken cenazeden cenazeye gden adam evlenince mmleket akraba sevdalisi oldu sanki cok merakmisiz gibi  kendi evimiz olsa acsak kapiyi gitsek falan hadi neyse gdelim de. Elalemin evinde yatili misfir olarak
Hic cekilmio valla heleki boyle durumlar olunca
0 oy
(3,775 puan) tarafından
Dudak ne yaa tohbe yanakları varken hle kucuck bebelere zilli yada başka bişey olarak sevmeleri sinir oluyorumm
(4,437 puan) tarafından
Ay sorma yani hala tuvalet kagidi yerine taharet bezi kullanan nuhu nebiden kalan aliskanliklarinolan biri yani en fazla nekadar hijyenik olabilir yanaktan opse bile sevmiyorum istemiyorum da iste
(3,775 puan) tarafından
Şöyle direk el ayak diye bı hastalık var bulasir
0 oy
tarafından

Ben kesinlikle izin vermezdim ha siz biraz başta müsamaha gostermissiniz eğer kırmak istemiyosan k validen de ya da k babana onlar söylesin 

Kız eski postmus ya ben yeni gördüm yazdım :D
(4,437 puan) tarafından
Kiz kaynana kayinpeder falan yok. Esimin bi yengesi bi amcasi var. Yengeye hala diyorlar. Baska kimsesi yok yakin. Beni falan onlar istediler .  Gelince kayseriye onlarda kaliyoruz salmio birakmio bizi. Oysa otelde kalsak mis gbi rahat. Ev ev ustune zor oluo. Bilac gun bile olsa  zor dayaniorum valla allah birlik yasayana kolaylik versin
tarafından
Ayyy evettt ben 1 buçuk sene oturdum gerçekten çok zor Allah kolaylık versin dediğin gibi
0 oy
(1,662 puan) tarafından
İlk cocugunuzu öptüğünde uyarsaydiniz keşke sevmesi öyle diye birşey var mı çocuk bunu normallestirirse ne olacak ilerde Allah korusun kendini koruması gerek . Eğer çocuğunuzu bu tarz şeylerden koruyamiyorsaniz o ortama gitmeyin derim .
(4,437 puan) tarafından
Uyarmistim iste ozaman esimle papaz olmustuk yok ters kinusmusum yik bilmemne. O ne oyle igrenc yani illaki uyarcam falan demistim. Sonrai gttgimizde kizim buyumustu zaten kendi opturtmedi. Simdi oglanda opse yine uyacaktim da. En azindan. Kirmayim esimle de oapaz olmiyim diye .sukurki kalkismadi.
0 oy
(310 puan) tarafından
Yani  kırmadan değil bilakis kırarak söyleyeceksin başka türlü anlamazlar asla optirmem çocuğumun dudağından babası bile opemez ben bile opemem kimin haddine düşmüş 
0 oy
(12 puan) tarafından
Öyle öpenin ağzıyla götünün yerini değiştirir Bi güzel söverim.. Bu ne sapkınlıktır yaw.. Net iyi değil kafası böylelerinin. 
0 oy
tarafından
halam sen hastasin benim oglan da yeni iyilesti, daha virusu gecmemistir aman sana bisi olur opme de

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 384 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 196 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde selinocalan (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
31 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 539 göst.