0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (736 puan) tarafından
Kizlar esim babasiyla beraber xalisiyor birtanede gorumcem var oldum olasi esimle itisirmis bosandi geldi kayin babam maadini verdi ev almisti onu kiraya verdi baska yerden ev tuttu falan 1 yildirda araba aldirma derdine dusmustu.gorumcemde ahlaksiz vocuklarina bakmayan kotunun kotusu bisey  .herpislik var gecenlerde babasi dovmustu simdi baristi 70 milyar dis yaptiriyo oda yetmedi simdi 800 milyarlik araba istiyorum diyomus esime atiyomus resimleri bizde araba alcaktik iki yildir esim biriktiriyodu kayin babamda alacam edecem dedi esimde surmeyi bilmiyo akli badinda degil cikar cikar gider bebelerin basinda durmaz diyo ne yapalim cocugum atalimmi fiyip duruyolar  esimde ben essekgibi caliscam oda gelcek az biseyde degilistedigi araba diyo kaynanam alacan allah alacan diyo sinir oldum yemin ederim kizi hapis etseler yeri daha cok kotu yola surukluyolar ya .

5 Cevaplar

0 oy
(1,573 puan) tarafından
Esının yerınde olsam ya o ya ben derım bakalım ısten gucten esın elını cekınce ne halt yiyecekler 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ana baba evlat ayrımcılığı yapıyor kızlarının ağzına ağzına gülmusler bes belli kızlarıda utanmaz arlanmaz olmuş Allah sabır versin çok zor bir durum 
(177 puan) tarafından
Ankaradan katiliyorum canim sevgiler
(8,385 puan) tarafından
Angaraaa kız o bildiğimiz hangi ara Ankara oldu :))
tarafından
Kankaa zenginler ankara der bilmiyorsun gelmiş ne diyorsun sjsjjs kiz bende ankaradan arkama bakmadan kaçtım sjsjsj
(177 puan) tarafından
Kız çok zenginiz biz mamak bizim okadar zenginiz.. şaka bi yana neden kaçtın ankaradan cok merak ettim
tarafından
Ahahh bak kanka bi zengin arkadasin oldu ben gene fakir kaldim:)
Ay valla hiç sevemedim ısınamadım yokuslari tam işkence dışarı çıkmak bile istemiyordum yağmur yağar ev su basardi sözde en üst kat çok çektim ordan soğudum
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Eşim işten elini ayağını çeksin bir süre en iyi çözüm 
0 oy
(11,399 puan) tarafından
Esin babasıyla ortak çalışıyor peki gelir nasıl yarı yarıya mi yoksa yeme içme her şey bir mi

Eğer her şey birse tavır yapmakta haklısınız ama yok ikisi çalışıyor kazancı bölüşüyorlar kendi payından yapıyor k.peder diyorsan o zaman ne kadar da kizsaniz o k.pederin bileceği iş bence çok da umursamayin
(11,399 puan) tarafından
Yani canım iş burda k.peder ve kaynananda bitiyor ne yazikki bir çok ailede her ne kadar evlat ayrımı yapmıyoruz deseler de hep biri on planda oluyor
(736 puan) tarafından
Esim kazandiklariyla aldi evini  barkini simdi diyolarki o ne olursa olsun bacin abi diye birgun yuzune bakmadi ne abisi yok oyle bacim dedi ama genede ayni devam ediyo
(11,399 puan) tarafından
Bu dünyanın öteki dünyası da var kuzum bosverin mal yüzünden ne huzurunuz kaçsın ne derdiniz olsun benim huzurum olsun da inan şuan sahip olduğum hiç bisi olmasın gözümde yok
(736 puan) tarafından
Cocuklarimizin hakki canim neden verelim baskasina ama esimde gordu neyin ne oldugunu
(11,399 puan) tarafından
Herkesin imtihani baksa elbette kimse hakkı yensin istenmez ama işte burda anne baba çok onemli
0 oy
(177 puan) tarafından
Arabanin parasini kim verecek ben onu anlamayamad. Eşinden mi istiyorlar ? Yani kayinpederin alacaksa ne dicen be bacım benim kayinpedermde altindaki arabayi kaynima verdi kendine yenisini aldi arabanin sigortasini vergisini hatta trafik cezalarini bile kayinpedri odüyor ama kaynim kullaniyor bi bisi demiyorz yani ne diyek 
(736 puan) tarafından
Canim para ortak ama gorumcem babasinin parasina goz dikmis bana bakacak kral gibi bende abimle denkim diyo ama evlat olarak babasinin kazandigi her parada esimin payi var yani paraninyarisi senin yarisi benim diyolar esimde kabul etmiyo benim hakkim daha cok senden diyo kayinbabam sadece dukkanda oturuyo butun is esimde  kolay kazanmiyorum ben o parayi diyo anlamiyolar senden para istemiyoruz babanin parasi diyolar
(177 puan) tarafından
Ayiptir sormasi iş nedir
(736 puan) tarafından
Beyaz esya
(177 puan) tarafından
Anladim canim ozaman haklisin gorümcend3 totosunu kaldirip calissin ozaman bi zahmet oturdugu yerden ne yüzle bisiler istiyor bu kadin nasil bi kadin arsiz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 222 göst.
28 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Gizemlianne (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 229 göst.
1 Şubat 2023 Aile kategorisinde Meleksss (4,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 465 göst.