0 oy
794 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından
Benim kullandığım iç çamaşırları 2 defa giymeyle bile hep camaşır suyu dökmüş gibi oluyor. Böyle bir sey başına gelen var mı kizlar. Günlük hatta bazen günde 2 defa çamaşır değiştiririm ama bu sorun hep oluyor rahatsız oluyorum bundan başına gelen var mı. Soru için kusura bakmayın lütfen 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
 Günlük ped kullanmıyorsan akıntıdan dolayı iç  çamaşır kullanılamaz hale geliyor çok yıpranıyor 
tarafından
Bende sık tualete gidiyorum tualettende ıslak
Çıkıyorum peçeteyi koyunca parçalanıyor denemiştim onu ahaha
(1,790 puan) tarafından
Tuvalet peçetesi değil mutfak rulo peçete koyun o parçalanmas :))
tarafından
Tualet peçetesi kullanmıyorum zaten o kalın havlu kağıttan koydum ama ıslak çıkıyorum dedım ya dayanmıyor ahaha
(3,181 puan) tarafından
Senin çok geliyor o zaman kader
tarafından
Zaman zaman değişiyor ama tualete de çok sık girip yıkadığım için suyu da emiyor günlük ped çok işime yarıyor
-Reklam-
0 oy
(1,573 puan) tarafından
günlük ped kullan tatlım 
tarafından
Ona çamaşır mı dayanır canım yaz aylarında neyse kışın hiç uğraşamam devamlı değiştirmeye birde temizlenmiyor çamaşır arkadaşın dediği gbı lekeli kalıyor
(317 puan) tarafından
Bende zararlı diye biliyorum canım doktor demişti akıntı için gitmiştim bende günlük ped kullanma demistu iç camasirini değiştirmek gerekiyormuş ped kullaninca çamaşırı değiştirmiyoruz ya bakteriler birikip daha çok akıntı olmasını sağlıyorumuş
tarafından
Hamıleyken bende duydum ama dediğim gbı iste
tarafından
En iyisi kısa da etek giyersin hava alır ahahha
(6,220 puan) tarafından
Pedi sağlıklı bulmuyorsan eğer kendine bez kestirebilirsin canım
Ben regl dışında öyle yapıyorum tahriş de etmiyor
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Sürekli günlük ped kullanıyorum hiç sorun yaşamadım 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Günlük ped  kullanmak istemiyorsan onun yerine pamuklu bez koy ufak iki katlı kes her defasında yıkayıp değiştirirsin çok pratik oluyor sürekli ic çamaşırı değiştirmek zorunda kalmazsın 
tarafından
Kız ne pedegogu:)
(13,887 puan) tarafından
Ayyy ssjjsjsjs yanlış yazmışım farkına varmadan☺️☺️
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Pamuk çamaşır değil mi ?hic böyle sorun yaşamadım. Acaba deterjaniniz falan mı dokunuyor size? 
0 oy
(178 puan) tarafından
Yıkanabilir pedler var ondan kullanabilirsin
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Bana da ektim gösterdi ilk defa gördüm siyah çamaşırın ortası çamaşır suyu lekesi gibiydi garip geldi bilemiyorum 
0 oy
(5,980 puan) tarafından
Bu normal. Bazı kişilerde daha çok oluyor. Akıntı asidik değerde ve iç çamaşırnda leke yapıyor 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Doktora gittin mi bunun icin
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Bir yazı okumuştum bununla ilgili bu aslında sağlıklı bişey kadın hormonun salgıladığı bir sıvı ile ilgili 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Günlük ped kullanabilirsin
0 oy
(310 puan) tarafından
Canım akintin varsa ondan oluyomus benimde oyleydi bana akıntıdan olduğu soylenmisti ne kadar doğrudur bilmiyorum ama 
0 oy
tarafından
Günlük ped kullanıyorum, günde 2 3 kere değiştir neyi zararlı pardon? Sadece kilot giyip ped kullanmazsam da günde 3 kere kilot değiştiririm ıslaklık rahatsız eder insanı. Hem enfeksiyon olursun ıslak ıslak, ped emiyor hiç değilse 
0 oy
tarafından
Aynı sorunu defalarca yaşadım 
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Bisey olmaz o akintinin sağlıklı oldugunu gosterir. Goruntu gıcık ama salla ya
0 oy
(4,176 puan) tarafından

Bazen benimde oyle olur demekki akintin asitli. Beyazlatir bazen  renklileri hatta siyahlari turunculastiriuor:)  

0 oy
(40 puan) tarafından
akıntı her gün olan bir şey değildir. her gün akıntın olması normal değil. doktora görün, iltihap kapmışsın. akıntı kesici krem verir.
0 oy
(1,250 puan) tarafından
O akıntının asitli olmasından kaynaklanıyor anneminde öyle 
0 oy
(984 puan) tarafından
Şimddiiii bilimsel Bi açıklık getireyim. Vajinadaki sıvılar asidik olduğu için koyu renkli iç çamaşırlarımızda dediğin gibi çamaşır suyu lekesi gibi leke oluyır. Bu utanılacak sıkılacak bir durum değil. Hatta bazen açık renklerde de olabilir. Bu doğal çünkü o sıvılar istemsizce geliyor. Bu arada günlük ped kullanmana gerek yok bence daha da zarar verirsin kendine. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 328 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (804 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 149 göst.
28 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sinem_A (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde asllyd (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 212 göst.
29 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı

...