0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Of yaa cijasm glmiyo hic. Uyuyamiyorm da 7buckta kalktk esimle. O gtti bn kaldm. Aslnda dunde cpk yorldm. Kardesm dedgm gbi askere gtti iki.gundur gelen gden.cok. dun bana geldi herkez annemler yk die. Kemiklerme kadar agrm var uyku yok :(:(:( sizde neler var :D 

6 Cevaplar

0 oy
(661 puan) tarafından

Esimi gonderdm bnde evden ckicam smdi dr a gidicem 

tarafından
İnsallah. Aldn mi canm
(661 puan) tarafından
Şukur aldm :)dr cok iyidi , lafi agzima tıkmadi dinledi gayet duzgn cevapladi :) arada cıkıyo insan evladı
tarafından
:)))  amaan huysuzu ozeldede var devlettede bosvern
(661 puan) tarafından
Orasi oyle cnm  kendi dr umdan baska dr a gitmek istemiyorm , ama bu dr da cok iyi  valla isimi hallettm ya sukur olsun :)
tarafından
Oyle oyle :):):)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Mecbr ytaktan cktm:( bugun okullu olduk yne kahwalti beslenme derkn smdi de serwse incez

tarafından
Ayyy haftann 6 gnu yorucu mesai var yani
tarafından
Aynen wala yaa of ne guzl alsmstk kesintsz uykuya:(:(
tarafından
Olsun olsun :D
0 oy
(4,666 puan) tarafından

Ayni canim 6 bucuktan bu ysna uyanigim ve yatakdan cikasim gelmiyo 

tarafından
Nolck bzm bu himbilligimiz :D
0 oy
tarafından

6.10 da kalktım yatmadım malûm  okul iş

tarafından
Kolay gelsinnnnn
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından

bende tembellik yapanlardanm esim izinli kahvalti bile hazrlayamadm dogru düzgün geceden beni ictigim su cikiyo smdide yatyrm ev dunden kalma burturlu kalkp yapamyrm

tarafından
Esin yardm wtsin kuzum yorma kendni. Benmde oyleydi ama aksam teyzmler annemler hep beraber topladk herkez gdnce esimle hallettik
tarafından
kahvaltı olaynda yardm etti ama isleri var dsari ckmasi gerekiyodu gtti yoksa ediyo Allah razı olsun onada uzulyrm iste yorulyo bide evde rahat edemiyo  ins gecer su gunler
tarafından
İnsallah yaaa. Gene bi dedgimi iki etmez kendi kendine ben istemeden ediyo yardm
tarafından
masallah ne guzel cnm
0 oy
tarafından

Dünden beri yataklardayim grip bas ağrısı gözlerimin üstü düşecek her yerim ağrıyo yata yatada sıkıldım klksamda kafamı tutamıyorum bi ağırlık :(

tarafından
Aldım canım ama bi faydası olmadı :/
tarafından
Hadi yaa.. gecms olsun
tarafından
Sağol canım doğuma kadar düzelir inşallah ya 12gun kaldı surda tabi Allah nasip ederse bklim :/
tarafından
Bzm burlsrda zeyrn yagina karabiler braz limon tip sirtna surerler gzelcde uyudnmu sabah ilik sula dus snra biseyin kalmz. İstersn dne
tarafından
Yaa ilk defa duydum deniyecm cnm geçsin de allah razı olsun Rabbim gönlüne göre versin güzelim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,270 göst.
0 oy
11 cevap 722 göst.

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...