0 oy
688 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından

imagehakkinizi helal edin kaç kez post attım bunun üzerine  eşim sürücü kursunda ki personell kızla konuşmuş bunu yazmış ona iki gündür annemdeyim eşimi terk ettim iki tane çocugum var hiç bı yere sigamiyorum ailem arkamda ama gidersin abartma diyorlar ben gitmek istemiyorum eşimin kadına yazdığı şeyi hazmedemiyorum ama sığınacak kimsemde yok çocuklarim olmasa başımın cagresine bakardım siz olsaniz evinize donermiydiniz yarın gelip Alaçam diyip yalvarıyor 

21 Cevaplar

+3 oy
(78 puan) tarafından
Aslında ben böyle durumlarda evi terk etmekten yana değilim . Evde durup ağzına s.cmaktn yanayım. Ha kesin bırakacaksan git ama affetme ihtimalin varsa evi terk etme canım  ev senin eşyalar senin çocuklar senin gidecek biri varsa o gidecek .Bu sefer buna alışacak gitti ama gelir diyecek. Soruna gelecek olursak çocukların var boşanmak kolay ama devamını getirmek zor . Gerçekten pişmansa bir daha yapmayacaksa git evine inancı varsa Kuran 'a el bastır daha yapmasın öyle saçmalıklar :))
-Reklam-
0 oy
(120 puan) tarafından
Sürücü kursunla alakani keseceksin şimdi msj atmış sürücü kursunla alakasını kesmiş ekran resmi atmis
(5,344 puan) tarafından
Çocukla boşanmak çok zor helede gelirin yoksa. Ama geri döneceksin burnu sürsün maddi manevi sömür. Her aradığında açma. Bi süre yalnız kalcam de. Hemen barışma. Ah sevgili olsak hemen tekmeyi koyarizda çocuk olunca böyle bide babasına düşkunse daha zor
(173 puan) tarafından
Babamlar arkamda gibi göster ne olursa olsun ailenede söyle adam olsun diye arkamda durun evime geri donecem ama siz gönderiyor gibi olmasın de
(173 puan) tarafından
Ailen arkanda bilirse gidecek yeri var diyip ayağını denk alir
(5,344 puan) tarafından
Arkadasa katılıyorum ailende sert dursun ona karşı. Çünkü gene yapar
(48,690 puan) tarafından
doğru diyor kizlar ailende donucem ama belli etmeyin de
0 oy
(41 puan) tarafından
İşin zor kuzum bekara adam boşamak kolay iki çocuğun var Rabb'im hakkında hayırlısı ni versin 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Buradaki muhabbette eşin hatalı evet ama kızda gülmek yerine nasıl bir lakayt cevap bu dememiş filörte devam etmiş resmen bilemedim canım.
0 oy
tarafından
Donerken surundurmek gerek..
0 oy
(812 puan) tarafından
Eşim asla kmseyle Boyle konusmaz yaparsa evi terk etmwm ama hayatı ona zindan ederim ayy düşüncesi bıle cok kotu
0 oy
(712 puan) tarafından
Evi terk edecek kadar önemli bir mesaj goremedim
(8,933 puan) tarafından
Anlamaz bosver o yüzden yorulmaya gerek yok herkes kendi dünyasında mutlu olsun
(712 puan) tarafından
Şuan benim postum olmamasina rağmen beni durduk yere eleştiren insanlar mutsuz olsun ins bu size yeter. Dahada milletin eski postlarından yola çıkarak gördüğünüzde  yorum yapmazsınız
(8,933 puan) tarafından
Ayy duanla doğdukda bedduanla yasayalim:))))
(4,216 puan) tarafından
Beddua edip de eline ne geçiyor gerçekten ruh sağlığın iyi deil seni aklimda tutup da postlarda laf sokmam merak etmem merak etme hadi hayırlı işler bol güneşler
(463 puan) tarafından
Kendi vicdanını bastırmak için başkalarına da beddua ediyor
0 oy
(674 puan) tarafından
Eve döneceksin anladığım kadarıyla en azından iyice süründür ailen de hemen yumusamasın o kaybetme korkusunu yaşatın belki ders olur 
0 oy
tarafından
Hayır dönmezdim ben kendi şahsi fikrim
0 oy
(13,089 puan) tarafından
Hemen donme bence bu kadar kolay olmamalı ve önüne gelene yav.şamaması gerektigi öğrenecek kadar burnu sürtmeli
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Can ata ata dönmeyin hatta biraz daha uzatın.Burnu surtulsun sonra dönün.Aldatmamis sonuçta biraz yavsamis.Dersini alsın bidaha zor yapar.Gerekirse ehliyet almasin parası yansın yine de oraya tekrar gitmesin ilişiğini kessin.Olculu bı uzatma yapın pesinizde deli gibi dolanırken dönün vazgeçmek üzereyken dönerseniz yine kıymeti olmaz.
0 oy
(710 puan) tarafından
Bence abartmıyorsun. Sakın geri adım atma. Ciddiyetini görsün, evde senin yokluğunu çocukların yokluğunu hissetsin. O bulaşıklar yığılsın, çamaşırlar biriksin, giyecek çorap kalmasın, her akşam dışarı para vermekten bıksın, eve gelince kapısını açan olmasın, salonda çocukların cıvıltısı olmasın, yatağa yattığında senin kokun olmasın. O zaman anlar el alemin kadınlarıyla cıvık cıvık konuşmanın bir halt olmadığını. Dik dur, yumuşama, Allahın izniyle kazan. Kimse önmeli değil ailem önemli kıvamına gelsin. 
0 oy
(5,493 puan) tarafından
Boşan demesi bizim için kolay canım ama ondan sonrası sıkıntı birde çocuk var yere göğe sığamazsın yağa da bağırsaklar bala da batırsalar o evden çıktıktan sonra eskisi gibi olmuyo burnu iyice bı sürtsün evine dön derim Allah yardımcın olsun evine geçim düzen mutluluk huzur sağlık ömür versin 
0 oy
(48,690 puan) tarafından
cani batsın ne bu samimiyet sana dedi sandim hemen dönme sürünsün 
0 oy
(106 puan) tarafından
Eşinin ağzını payını verip kazada hayırdır yazaydın 
0 oy
(13,028 puan) tarafından
Eve dönsen ruhen insan eve sığamaZ 

Evde mecbur yemek yapacaksın kıyafetlerini yıkayacaksın zamanı gelince senden kadınlık bekleyecek Çok zor bir durum 
0 oy
(5,909 puan) tarafından
Ah canım giderken düşünmedin mi sahip çıkacak kimsen yoksa. Sonra ne yaparım demedinmi? Gitmek cok kolay ama zor olan gittiğin yerde kalabilmek. Şimdi geri dönersen sen ona bunu yaptın diye kızdığın zaman o zaman niye affetsin niye geldin diyecek. Geri dönerek bunu kabullenmiş olucaksın. Keşke hiç gitmeseydin 
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum ama bu asla hazmedemiycegim bi durum ama sığamıyorum diyorsan eve dönünce ağzına s.c
0 oy
(1,715 puan) tarafından

Eşim böyle bir konuşma içine girmez ha olduki şeytana uydu girdi diyelim o zaman kendini kapıda bulur ben evimi terk etmem onu dışarı atarım gitsin köprü altlarinda kalsın :Dbelki bir müslüman tinerci bıçağı takar :devil:

0 oy
(321 puan) tarafından
Başı yada devamı varmı konuşmanın yoksa bu kadarmi.  Birde eşin herkese boylemi konusuyor 

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 645 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 985 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,521 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 486 göst.