0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde (16,292 puan) tarafından

Vallahi hamilelikle alakası var mı bilmiyorum ama şu kavuna binlerce kez şükürler olsun ya. Normalde de çok severim ama bu sene ayrı bir canım çekiyor. 38 haftalık oldum. Ayıptır söylemesi gece tuvalete kalkmaya üşeniyorum ama gece bu kavun için tatlı uykumu bölüp 2 dilim yemeden tekrar uykuya dalamiyorum. Son ay aserenlerdenim sanırım :D

image

Çiçekli donumda güzeldir ha serin efil efil:D

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi ben kavunu ısınamıyorum galiba tadı pek hoşuma gitmiyor sjsjjs bu sene düzgün karpuz yemedim ya içim içimi yiyor 
tarafından
Neden böyle oldu ki acaba hep sulu tad yok birsey yok evde şimdi karpuz var allahtan küçük aldık kızım tek yiyor
(16,292 puan) tarafından
Sıcaklardan canım havalar çok sıcak tatlanmiyor meyveler. Normalde Eylül sonuna kadar kavun acur tarlası devam eder ama daha agustosun ortasindayiz şimdiden kurudular bile yaprakları
tarafından
Yaa Rabbım yardımcıları olsun zor yaa
(2,487 puan) tarafından
Evet ya birkaç senedir eski mis gibi tatlı karpuzların tadı yok. Daha dün ağzıma tadı kokusu geldi eski karpuzun.ama yok, tatlı olsa bile aynısı değil ya. Çok üzülüyorum.traktörle satarlardı eskiden yerli çok güzeldi
tarafından
Amcam durmadan alirdi ye ye doyamazdi insan kıpkırmızı asiti tatlı cok guzellerdi biz kaçtane aldık hepsini direk çöpe attık en sonunda pes ettik hamile değilim ama canım çok istiyor karpuz tatlı az sulu :(
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Afiyet olsun bacim
(16,292 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Ben günde 2 kg meyve tüketen biri olarak hiçbirine hayır demem :D
(16,292 puan) tarafından
Diğer meyvelerle öyle eskisi gibi haşır neşir değilim ama kavun bir başka benim için bu sene. Bugün bu 2. kavun. Her gün 2 kavun bitiririz
tarafından
Ben karışık hepsini yerim sabah kahvaktidan önce büyük bir porsiyon güne öyle başlarım gün içinde de defalarca gider :)
(16,292 puan) tarafından
Yok ben kavun için öyle..kahvaltı için doğrarim. Dograrken 2 dilim gömerim sonra kahvaltıda da yerim sonra öğlen ve akşam gece uyanirsam gece öyle işte :D
0 oy
(1,328 puan) tarafından

Yaz meyveleri en sevdiğim. Küçük kavunlardan al içine de dondurma koy oh mis :D

(16,292 puan) tarafından
Kavun almıyoruz kuzum kendi tarlamizdan :D
0 oy
(13,900 puan) tarafından

Afiyet olsun canm ben hamileyken günde 5 porsiyon meyve yerdim :D

(16,292 puan) tarafından
Allah gözümüzü doyursun ne zor bu hamilelik :D
0 oy
(13,857 puan) tarafından
Afiyet olsun ben karpuz asigiyim
0 oy
(6,240 puan) tarafından
Off şu kavunun bir tadı var böyle tadından boğazını yakiyor yaa mis gibi bayılıyorum 

Afiyet bal olsun emoşumm
(16,292 puan) tarafından
O tadı yok işte bu sene ya. O kadar kavun yedim daha böyle kavuna denk gelmedim bu sene. Havalar o kadar sıcak ki kavunlar acurlar vs yaprakları hep yandı.

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 387 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Emine S (16,292 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 422 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde DENIZ AKYOL (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 304 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,292 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,175 göst.