0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (913 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Ben nie böyle oldum yaaa((  artık durum bu(( önceden böyle deyildim. Doğumdan sonra hep tatlı  şeyler tüketmek istiyorum. 4ay oldu bu arada. Ama kilom eski kilom 58kilo yani kilolu da deyilim çok

10 Cevaplar

0 oy
(27,307 puan) tarafından

Eeeeee sarelleee:D afiyet olsun 

(913 puan) tarafından
Evet sarelle)))) napicam ben?((((((
tarafından
Ben dondurma  sandim  :-))
-Reklam-
0 oy
(948 puan) tarafından
Kuzum kan şekerin düşüncede insanın canı şeker ceker
(913 puan) tarafından
Artık neyim düşüyor bilmiyorum ama durumum bu)))
(948 puan) tarafından
Afiyet şifa olsun inşallah ☺️
0 oy
(299 puan) tarafından
Aynı kriz bende var hamile iken bile bu kadar yemiyordum sürekli tatlı birşey ler yemek istiyor canım
(913 puan) tarafından
Hamileylen tatlı şeyler tüketemiyordum hiç
(299 puan) tarafından
Ben hamile iken ekşi turşu tatlı hepsini istiyordum eşimden sen kız doğuracaksın neden hepsinden yemek istiyorsun diye bana sitem ediyordu
0 oy
tarafından

E o kadar kan kaybettin bu normal enerji alman gerekiyor yoksa tansiyon un duser

(913 puan) tarafından
Süt veriyorum ondan ola bilir mi?
tarafından
Tabiki enerjiye ihtiyacin var vucut tatli sekerli seyler ile karsilamaya çalışıyor
0 oy
tarafından
Fazla yeme kız zararlı ....
(913 puan) tarafından
Haklısınız
0 oy
(436 puan) tarafından
Bende öyle yaaa :(( 3 ay oldu doğum yapalı.Bugun babam kızım kilo almışsın dikkat et dedi.Ki hiiç  karışmaz böyle şeylere 
(913 puan) tarafından
Tuhaf olan o ki almıyorum kilo. Doğurduğun gün kilolarım hepsi gitmişti. 9kilo almıştım
0 oy
(774 puan) tarafından
Benim her zaman varr:)
0 oy
(202 puan) tarafından
Bende oyleydim zamanla düzeliyor ama kilo kalıyor ona göre yanı en azından bende kaldı 58le hamile kaldım şu 69 kiloykm:((
(202 puan) tarafından
Oğlum 11 aylık olmak üzere:))
(913 puan) tarafından
Dikkat etmem gerek
0 oy
tarafından
Bn 49 kiloyum kendimi bildim bileli hic alamiyorum ama almakta istiyorum dogumdan sonra bnmde cnm cekiyo tatlı.  Ya kendim yapiyorum yada aliyorum suan nutella kutusu bitmek üzere:)
(913 puan) tarafından
Reçellere dalıyorum bazen))
0 oy
tarafından
Valla bende tatlı sevmezdim son 3 yıldır yemezdim bile. Doğumdan bu yana yiyorum tıka basa catlayana kadar 
(913 puan) tarafından
Reçel fln bırakmadım tatlı oldumu evde gece uyuyamıyorum))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 231 göst.
+1 oy
16 cevap 377 göst.
11 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 191 göst.
19 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esma yaren (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
6 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cileklikurabiyem (37 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...