0 oy
397 göst.
Aile kategorisinde (200 puan) tarafından
Kızlar benim erkek kardeşim 4 ay önce evlendi bende geçenlerde oraya gitmiştim yemek yiyorduk babamda televizyondan müziğin sesini çok açmıştı kardeşimde mesaiye kalmıştı bende baba müziğin sesini biraz kıs kardeşim zile basarsa duymayiz dedim babam da televizyonu komple kapattı dönüp yengeme böyle daha iyi dimi kızım dedi ben sadece kismasini istedim kötü birşey demedim ve bu duruma çok üzüldüm kardeşimin  eşi beni hiç sevmedi kardeşimle kuzenimin ilişkisi vardı önceden benimde kız kardeşim ablam yok kuzenimi kardeşim gibi severim onunda ablası kız kardeşi yok birbirimize abla kardeş olduk bende 3 yaş Küçük kardeşimle ilişkisi yokken de çok seviyordum aramız iyiydi bir duydum ilişkileri var hatta hiç istemedim ayrılırlar kuzenimle aram açılır diye neyse bu kardeşimin eşi de hep benim için kuzenim yüzünden on yargılı düşünceleri varmış benimde aklımdan geçmiyor birşey bende hep niye beni sevmiyor diye düşündüm meğer kuzenime olan sevgim yüzünden ama gerçekten bir gün konusunu açmadım yada kuzenimden bahsetmedim çünkü bana yapılmasını istemem bende başkasına yapmam geçmiş geçmişte kalmış birşey ki kardeşimin kiminle birlikte olduğu onun kararı beni ilgilendirmez neyse işte evlendiler evin içine geldi annem evini ayırmak istiyor ama kardeşim borç yüzünden istemiyor ben annemlere gidince odasından çıkmıyor annemde hep öyle diyor sana özel değil diyor bu en son gidişimde kardeşim işten geldi 19 aylık oğlum var ve hamileyim oğlumda dayisina aşırı düşkün çok seviyor ona doğru koştu dayı dayı diye erkek kardeşimde işten yeni geldiği için odasına geçti oglumuda götürdü yengem çıkardı kapının önüne koyup kapıyı kilitledi oğlum kapının önünde ağlamaya başladı dayı dayı diye annem de içeriye almasıni istedi oğlum epilepsi hastası ateşi vardı nöbet geçirir diye korktu annem strese girmesin al dedi almadı içeriye kardeşim için sadece benim diyor ben  38 haftalık hamileyim bu hamileligimde karpuzu çok sevdim bunu oda biliyor oturuyorduk ben annem yengem oğlum kalkıp kendine bir tabak karpuz doğrayıp çatalıni alıp geldi ve ben bu duruma da üzüldüm yani belki abartıyor olabilirim ama oğlum yine yengemin elinde karpuz görünce peşinden gitti bende gel ben sana verecem dedim oğlum da çok sever karpuzu ve ben neden anneme babama kızgınım diyorum ki onlar bana değer vermiyor değer verse bizim bir tane kızımız var dese yengem bana değer verir sever sayardi benden 5 yaş küçük kendisi asla karışmam etmem o kadar laf sokar asla cevap vermem ben hep susarim oğluma kızar bağırır asla sesimi etmem ama yinede sevmez beni artık oraya gitmek istemiyorum annemi geldiğimden beri hiç aramadım babama çok kızgınım gerçekten annemin evine gitmek istemiyorum artık 

8 Cevaplar

+1 oy
(3,101 puan) tarafından
Sana bisi diyim mi zaten yaranamamissin.bir daha cocuguna kizsin onu bir guzel yol cek git evden.bari hakli trip yapsinlar.eger sucun yokken kardesin de ona bir dur diyemiyorsa sayma sevme birak.onu ben bir yolarim varya benm hasta cocuguma bagirip cagiracak.yolarim hadi simdi git odana derim inceldigi yerden kopsun.
(200 puan) tarafından
Bunu yapacağım kesinlikle bunu yapacağım çocuğuma kızdığı zaman çocuğumu alıp Kimse benim çocuğuma kizamaz yeter diyecem çıkıp gidecem bu çok iyi bir fikir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gitme canım kendini strese sokma boşver ne halt yerlerse yesinler annen seni görmeye gelir dışarda bulusursunuz sen cocugunla yeni doğacak bebeğinle uğraş  bunlara kafa yorduguna değmez 
(200 puan) tarafından
2 gün orda kaldım hastane işlerim vardı 2 gün boyunca sürekli sancım vardı orda evime geldim sancı felan yok artık öyle strese sokuyorlar beni
tarafından
Stres hamileliğin en büyük düşmanı canım kendini üzme inan onlar ne yaparsa yapsın senin sağlığından değerli değil
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Abin yengene bir höst de mi demiyo tüm bunlsr olurken alsın karısını çıksın evden bu dert çekilmez böyle Rabb'im soysuz insan çıkartmasın kimsenin karşısına inşallah oğluma kızıyo demişsin bide sen sesini çıkartmıyor musun tüm bunlar olurken yerin dibine sokar çıkartırım öyle yengeyi de karısına ses çıkartmayan öyle abiyi de yok mu ağzın kuzum konuşsana çocuğunu ezdirmesene 
(200 puan) tarafından
En ufak birşeye ortalığı çok karıştıryor kardeşime numaramı sildiriyor bende o yüzden sesimi çıkarmıyorum içim parçalaniyor oğluma kızınca çünkü benim oğlum hasta Ama ses etmiyorum Annemle babamla kardeşimle kötü olmasınlar diye
(6,165 puan) tarafından
Daha kötülüğü mu kalmış kuzum bunun evladın o senin ne anne tanırım ne baba ne kardeş öyle durumda
(200 puan) tarafından
Gitmicem bir daha gittiğim zaman da tavrımı belli edecem yengemin annesi bile oğluma kızıyor oğlum koşup yanıma gelip ağlıyor
(868 puan) tarafından
Hadlerini bildir bence sen ses etmedikçe bu kızma dövmeye kadr gider . Terbiyesiz, merhametsizler ya nasıl bir çocuğa karşı bu kadr kötü olabiliyorlar . Bence evlatların önceliğin olsun kim olursa olsun kimse evladıma kizamaz kimsenin haddi deqil yani . Boşver gitme bence evinde otur. Gelin belliki yılan
(40 puan) tarafından
Ay şı yorumu okudum da ,yani o bağırmaların çocukta açtığı yaraları bir bilsen ,annem babam kızamaz nerde kaldı gelin ve yengesi ,sen ses ettiğinde evde huzursuzluk çıkar diyorsun ama o zman gitme ailen gelsin sana ne demek yaa çocuğa bağırmalrı
0 oy
(40 puan) tarafından
Herseyi geçtim çocuğuma bağırsa biri asla sessiz kalmam ,çok zor bir babaya sahip olduğum için bana pek kırıcı gelmedi baban ,sen o evin kızısın gidip gelmen gelini rahatsız ediyor odasına geçiyorsa sen de muhatap olma, hee  eğer ailen de artık sana el muamelesi yapıyorsa sen de ona göre mesafeni koy
(200 puan) tarafından
Benim babamın düşüncesi kız evlenince bitiyor
(40 puan) tarafından
Ee tamam ,evinde huzurluysan yapış evine çocuklarına ,hiç üzülmeye değmez evet annen babandır kesinlikle üzme ara sor ama değer görmezsem değer vermem bu kadar basit
(200 puan) tarafından
Gitmeyince de hergun arayıp gel gel diyorlar gidince de Davranış şekillerine anlam veremiyorum ama artık gitmem zaten doğumum yakın doğum yapacağım
(40 puan) tarafından
Sonrada iki çocukla zor oluyor dersin ,anan babandır ara sor git ama daha seviyeli, asla çocuğuna kızmalarına izin verme asla
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Niye haddini bildirmiypsun o gelininize en başta abin sonra diğerleri hepsi suçlu bu durum da terbiyesiz hadsiz, abin de küçük çocuğu ne diye kapıda ağlatıyor kesinlikle tavrını koy ve o eve gitme babanda niye tersliyor canım seni, sinirini koy cevabını ver o kadına bi daha sesini çıkaramasın senin çocuklarına  
0 oy
(8,084 puan) tarafından
Kız titre ve kendine gel görümce olan sensin ben olsam şimdiye çoktan ağzına etmiştim benim çocuğuma bağıracak gelinin üstelik epilepsisi var abin olacak hazı da karı köylü herhalde ağzının ortasına çakamadığına göreee 

Annenlere de ben bir daha o eve gelmem çıkartın artık şunları gelirsem olay büyür daha da arada kalırsınız de önce bir uyar sonuçta annen ile birlikteler hep 
0 oy
(711 puan) tarafından
Hatalı olan sizsiniz. 
0 oy
(2,131 puan) tarafından
O kadar sinir oldum ki yenge diyon bide senden küçük kıza ne yengesi Allah aşkına. Ben demezdim bide o kızı gebertirim o ne ya benim oğlumda 19 aylık direk kendimi koydum senin yerine çok çok sinirlendim ya ailende yeni gelin huzuru bozulmasın diye ses etmiyodur illaki zaten iyi insanlara nerde borum bo.k insan var o denk gelir 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 521 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 732 göst.
2 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Nazzzzzz___ (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 456 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mel_ek (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 402 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,592 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...