0 oy
402 göst.
Aile kategorisinde (2,623 puan) tarafından

:( kizlar esim çok zor biri özellikle tartıştığımız zaman öyle bir kusuyor ki haklıyken haksız duruma girmişim ve onun gönlünü almaya çalışır halde buluyorum kendimi eşleri böyle olanlar çözüm buldunuz mu esim bide yurt dışında heryerden engelliyor nazlı aşırı derecede 

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bi cocukla evlendiginin farkindasindir umarim keza bunlari yetiskin bi birey yapmaz hatta narsist bi ergen galiba senin kocan 
(2,623 puan) tarafından
Narsist ne demek canım esim aşırı kıskanç mesleğide zor bir meslek kıyamıyorum ama diyorum sonra o.sana nasıl kıyiyor acıma
tarafından
Narsist anca kendini dusunen bencil insana denir hatasi varsa bile karsisindakinde hata gorur piskolojik baskiyla karsisindakini ezer
(2,623 puan) tarafından
Aynen öyle biri
tarafından
Sende ustune dusme ozaman valla degersizlestirmis senide iyce bugun bu kocalar kafayimi yemis napmis ya
(15,828 puan) tarafından
Yazacaktım sen yazmissinn bildiğin çocuk
-Reklam-
+1 oy
(4,875 puan) tarafından

Engeli açınca bir güzel sen engel at bak sonra yapabiliyorsa yapsın :)

Ergenliği atamamis birine ancak bunu yapabilirsin

(2,623 puan) tarafından
Yapıyorum canım sonra diyor psikolojisi bozulacak zaten uzakta diyorum kıyamıyorum dahada kızıyor engelleyince
(2,545 puan) tarafından
Açma engeli hak ediyor. O düşünsün eşim çocugum napıyor bir sey olsa haber alamıcam der insan.
(2,623 puan) tarafından
Acımasız biri kendi yapınca normal ben yapınca anormal
0 oy
tarafından
Canım.benim eşimde bazen öyle bı saçmalıyor ki ne diyecegimi şaşırıyorum bı an sok oluyorum konuşamıyorum evlenmek le hatamı yaptım diye düşünüyorum bazen 
(2,623 puan) tarafından
Ay aynı düşünceleri yaşıyoruz resmen ya bende çok.diyorum hatamiydi evliligim eşimle diyorum
tarafından
Canım oğlum olamasa vallah a çekilecek dert değil emin ol
0 oy
(683 puan) tarafından
Kıyamadkca onlar kıyıyor bize. Malesef o kdr çok alıştırmışız ki kendimizi hafife almaya   biz kendimize değer vermezken onlar neden versin. Kendi adıma söylüyorm. Sınırlarımı çizmeyi bilememişim hep adım atan üzülen ben olmuşum sonuç değer 0. En son çok ağladım anlattım üzüldüğüm şeyleri hakkını helal et bundan sonra çk farklı olck görceksn dedi yine hemen eridi içim inandım inşallah dediği gbi olur bekliyorm 
(2,623 puan) tarafından
Aynen değer 0 canim doğru dedin her hatalarında sustuk alttan aldık alıştılar
(683 puan) tarafından
Ufak ufak tepkini koy beklentini belirt. Kendiliğinden anlamalarını beklersek çok bekleriz.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Erkek adama da naz ne yakışır

S....arm onun nazına 

Sen bi araştır kuzum yurtdışinda bi adam karısini neden engeller saçmalık

Mahkemeye çıksan resmen boşanma sebebi

Allah akil fikir versin kuzum
(2,623 puan) tarafından
Yoruldum boyle böyle kendinden soğutuyor
0 oy
tarafından
Engellemk mı tartısma sonrası ?? 16 17 yasnda bı ergenle evlı degılsn demı canm
(2,623 puan) tarafından
Evet heryerden engelliyor çok değişik huyu var yaşında 40
tarafından
Degısık bı tıpmıs . Allah yardımcın olsun ınsallah canım ne diyim  bılemedm
0 oy
tarafından
Kendini suçsuzken suclu duruma kendin düşürdüğün için bu durumdasın bırak o sana içindeki ni kusuyorsa sende ona kusacaksin her daim sende üste çıkmaya çalış hakliysan karşısından konuşmasını bil suçunu anlamsi için de konuşma özür dileme gönül alma o engel koymadan sen engel koy bu dedigimi yaparsan emin ol faydasını görürsün umursamayacaksin
(2,623 puan) tarafından
4 senedir o.engel atınca bende atıyorum ama günlerce arayip sormaz ama sorsan aşırı kıskanç aşırı seven biri
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Bende eşimle küsüm bu gün boşverrr nereye kadar konuşmayacak o bir küsüyosa sen iki küs o alttan alsın alıştırmışsın sanırım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 402 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 733 göst.
2 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Nazzzzzz___ (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 467 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mel_ek (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 329 göst.