0 oy
844 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben ne kadar temizlesemde evi hep pis hissediyorum 

2 cocugm var onların temizlikleri ne dikkat ederim günlük duş aldiririm her hafta tırnaklarını keserim tuvaletten çıkarken ellerini yıkaması için tembihlerim hep büyük oglumu ayriyetten kendimde günlük duş alırım 

Hergun yemeğimi yaparım öncesinde tencereyi sudan gecirip yapacagm yemek malzemelerinde yıkarım

Günlük ev supurirum camaşir asarım bulasik makinaya doldururum hep

Eksi yönüm şu viledayi 3 günde 1 yaparım

Nevresimleri haftada bir degstririm 

Haftada bir koltuk yatak altlarını süpürür silerim 

Banyo WC hergun yıkarım

Ama yinede bana yeterli gelmiyor

Çünkü cam kapı silemiyorum çocuklarım küçük  ve beni yoruyolar günlük işlerde bile çok yoruluyorum sizce pis bir ev hanımıyım?

Yani evde yerde bi kırıntı görsem hemen supurirum o odayı komple 

Koltuğa bişey çalsın oğlum hemen silerim

26 Cevaplar

0 oy
(1,155 puan) tarafından
Birilerine karşı ispat çabası içinde olduğunuzu düşündüm 
-Reklam-
0 oy
(9,311 puan) tarafından
Bence yeterli fazlası bağımlılık takıntı haline gelince rahaaltsiz edici oluyor 
0 oy
tarafından
Hafta da bir mi ben her sabah her akşam koltuk altlarını süpürüp siliyorum eşim gene memnun değil. Hafta da bı yapsam resmen üşütür adam :Dd temiz değilsin anlattıklarına göre  .
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ben de kendimi biraz anlatayım beni de Övün ha ne olur;)))))
0 oy
tarafından
Günlük Kapı veya cam silen hiç görmedim ne zaman kafam eserse o zamn yaparım hiç yapmadığım günde olur mesala bi gün önce tip temel yapmışımdır, kafama göre çok halsizim yapamam o gün ayrıntılı 
0 oy
(3,511 puan) tarafından
Yani gunluk ve haftalik olarak çocuklu bir aile için olmasi gereken ama böyle bir hisse kapildiginiza göre yaptığınız işi mi begenmiyorsunuz üstün körü iş yapmak gibi mi.Mesela ben yemek yapacağım zaman dolaptan çıkardığım tencereyi sudan geçirme ihtiyacı duymam zaten bir güzel yikamisimdir öyle kaldırmışimdir (gunluk kullandıklarım)

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 661 göst.
7 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 450 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde 3434 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 368 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Layla (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 485 göst.