0 oy
211 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar bay oldu burada bir şeyler yazmadın öyle içimi dökmek istedim bu durum beni çok üzüyor yani böyle çevremdeki insanlar ya da akrabalarım tanıdıklarım böyle bir şey yaptıkları zaman bir yere gittikleri zaman ya da bir şey aldıkları zaman bir yere gittikleri zaman ya da bir şey yaptıkları zaman lafın kısası niye bu beni yani huzursuz ediyor ya da neden merak ediyorum ya da kim ne yaptı kim ne etti kimin hayatı bu neden benim bu kadar ilgilendiriyor bu durum gerçekten beni çok üzüyor çok huzursuz ediyor huzurumu bozuyor gün içindeki yani rahatımı bozuyor huzurumu bozuyor yani üzülüyorum yani millet ne almış ne etmiş bundan bana ne ama bir türlü beynimde bitmiyor buraya gittin ne yaptın nasıl oldun kiminle konuştu hani hep böyle neden bu durumda yani nasıl düzeleceğim bilmiyorum

3 Cevaplar

+3 oy
(1,016 puan) tarafından
Bu durumun adı merak olmuyor haset oluyor.Kucukken başkalarıyla çok kıyaslanan insanlarda daha sık görülür manevi bir hastalık aslında.Bol bol dua edeceksiniz.Hasetten ve kıskançlıktan Allah'a sığınırım.Kalbimi ve nefsimi hasetten arindir Allah'ım diyerek...
tarafından
Bu durum beni çok üzüyor ne yapcam bilmiyorum  nasıl duzelcem fikir verirmisinzj
(1,016 puan) tarafından
Yani manevi yönden yapmanız gerekeni söyledim çok rahatsız oluyorsanız psikolojik destek alın.
(49,820 puan) tarafından
vermis ya fikir dua et diyor duayi soyluyor
-Reklam-
+1 oy
(3,241 puan) tarafından

Can sıkıntısı ve vakit boşluğundan başka birşey değil.

0 oy
(10,664 puan) tarafından
Evde uğraşacağın meşgalen falan yok sanırım 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 209 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Pinkfloyd (777 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 190 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,563 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 366 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,923 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 163 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Cananadiguzel (319 puan) tarafından soruldu

396,871 soru

11,870,269 cevap

35,981 kullanıcı

...