0 oy
142 göst.
Aile kategorisinde (502 puan) tarafından
Ben Konya'ya geldim ailemin yanına 3 çocuğumla.Hastaya bakma sebebiyle.Neyse dün akşam balkondayim eşimle konusuyorum gece 1 falan.Karsi apartmanda bağırış cagrismalar başladı.Yıktılar ortalığı.İsiklari bir açıp bir kapattılar,başka odalara gidip durdular ve küçük bir kız çocuğu ağlayıp durdu.icimi yakanda o çocuk oldu.Bende aglayacaktım neredeyse.Elim ayağım titredi resmen.Polisi arasam dedim eşimde bekarken bir olay yaşamış böyle adam eşimi bicaklayacakmıs neredeyse.Ara istersen dedi ama bilgilerini alırlar deyincede tereddüt ettim .Ama elim ayağım titredi çok korktum.Ya adam öldürürse kadını veya çocuğunu.Anlık herşey Allah korusun.Apartmanda 16 daire var ve kimsede kapılarını çalıp sen ne yapıyorsun demedi.Cogu ışıkta yanıyordu .Zaten yaz günü pencereler açık hep O sebeple zaten duydum herşeyi.Mutfak tarafı benim baktığım taraftaydi .Bekledim orda baya kadın iyimi gorurmuyum acaba diye.Kadini gördüm ışığı yaktı sonra .Bir nebze içim rahatladı.Çocuğunuda susturdu belli .İçim yandı anlatamam çok değişikti.Hem yardım etmek istedim hemde malum herkes gibi evlatlarım için korktum ya adam bulurda birşey yaparsa diye.Esimi yatırtmadım korkudan konuştum hep onunla.O kadar kötü oldum ki demekki diyorum insan kavga edince gözü görmeyince o yavrucaklar ortada böyle ziyan oluyor Allah'ım kimsenin huzurunu bozmasın .Affetsinde elimden gelecek olan vardı belki yapmadım affetsin rabbim :( 

Bır arada kadın bağırırken anan arkamdan konusmasaydi,seni adam gbi yetistirseydi,işte o..u anan falan diye bağırıyordu.Ah bu aileler yüzünden ziyan oluyor evliliklerin çoğu.

3 Cevaplar

0 oy
(48,683 puan) tarafından
kadinin dedikleri de tam kavga sebebi hakli da olsa cenesini tutsun annesine oyle şeyler denir mi adami tahrik ediyor polis vermiyor bilgileri
(502 puan) tarafından
Şu kişi sikayetci oldu diyormuş sanırım.Esimde öyle bir aile kavgasında şikayetçi olmuş.Adam öğrenmiş elinde bıçakla eşim kurtulmus sonra .Neyse prosoduru çok bilmiyorum.Ama adam da haklı olabilir kadında.Ama ikiside birbirine aşiri bagiriyordu.Olan arada çocuğa oldu
(48,683 puan) tarafından
soylenmiyor diye biliyorum tembihlerdin benim usttekiler cok ediyor agiz kavgasi ergen oglu vuruyor duvarlara falan dinliyorum ileri giderse aramwk icin
-Reklam-
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Ne desem bilmiyorum ki şikayet etsen başına bela etmesen içine dert susan dilsiz şeytanlar gibi olduk 
(502 puan) tarafından
Vallahi öyle olduk .Vicdansız oldum resmen .Çok kötüyüm hala .Benim başıma böyle bir olayın gelmeyeceği ne malum .. çoğu şey başımıza susmaktan geliyor ama işte ... :((
(1,798 puan) tarafından
Aynen ;(((
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Valla cnm devir öyle bı devir ki malesef bişey yapamıyorum korkuyosun
(502 puan) tarafından
Kesinlikle öyleymiş yaşayarak şahit oldum, çok acı

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 894 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,545 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 285 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 819 göst.
0 oy
14 cevap 244 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (838 puan) tarafından soruldu

379,895 soru

11,372,408 cevap

34,855 kullanıcı

...