0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Nasıl kızlar bu 3.test dün yapamadım dısardayım adet düzensizliğğ var bende nezaman görürüm yumurtlama yaa 

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

15 temmuz yaptıklarım üstteki öğlen 2 de alttaki 8de akşam 

image

(2,208 puan) tarafından
Çatlama olmuş canım 3 günü mutlaka değerlendirin bugünü ihmal etme
tarafından
Tmm kuzum üst üste 3 gün mü
(2,208 puan) tarafından
Normalde yumurtlamanın ilk gününden itibaren 3 gün sonra 1 gün ara 4. Gün tekrar. Bunun sebebi ne bende tam bilmiyorum ama benim testi aldığım sayfa öyle öneriyodu bizde öyle değerlendirmiştik. Ara vermeden 3 güv evet. Erkeğin spermlerde sorun olduğu zaman da gün aşırı öneriliyor yani birgün arayla onun sebebide spermlerin dinlenip hareketlenmesi gibi bişeydi
tarafından
Tmm canım benim cok tesekkür ederim bakalım yarın test ne durumda olcak eğer yumurta catladıysa bukadar cabuk olurmu bilmiyorum yaa 4.testte görmek ve adetin 15.günü olmuş oluyor hayırlısı olsun
(2,208 puan) tarafından
Evet canım zaten o aralıklarda oluyo yarın test yapmana gerek yok artık çatlaman oldu çünkü testini boşa harcama. Bu ay olmasa sonraki ay tekrar testler lazım olcak çünkü.
-Reklam-
0 oy
(2,208 puan) tarafından
Yumurtlamışsın canım değerlendirin 
tarafından
Ama kopkoyu değilki canım
(2,208 puan) tarafından
Bugünden önce ki testin nasıl canım bunun gibi mi çünki kop koyu çok nadir oluyor şuan yumurtlama görünüyo yani önceki testine göre değerlendirmen lazım
tarafından
Canım koydum yukarı bakar mısın
0 oy
tarafından

image

bak canım en üstteki İlk gün yaptığım en alttaki bugün ayın 11 de başladım dün sadece yapmadım 
(2,208 puan) tarafından
Tamam canım işte yumurtlaman olmuş bunlar soluk duruyo çünkü yarın bida yap sen test tekrar soluklaşınca çatlama olmuş oluyor o günü de mutlaka değerlendirmen lazım. Şuan 3 gün ara vermeden değerlendirmeniz lazım. 4. Gün ara verin 5. Gün tekrar değerlendirmeniz lazım. Eşinde sperm zayıflığı falan var mı bilginiz var mı
tarafından
Bilgim yok canım bugün ilişki olamıcak gibi canım eşim yok sorun olurmu yaa yarın yapıcam tabi test ama
(2,208 puan) tarafından
Olamıyorsa yapcak bişey yok ama önemli olan çatlama günü diyorlar zaten o günü mutlaka değerlendirin.
tarafından
Kuzum bak şimdi yeni testi koycam emin olamadım üstteki öğlen 2 de yaptığım alttaki 8de yaptım saat
0 oy
tarafından
bunları bugün yaptım 15 temmuz 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 226 göst.
4 Aralık 2021 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
0 oy
2 cevap 231 göst.
0 oy
1 cevap 75 göst.
6 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bebisbirisi (96 puan) tarafından soruldu

386,451 soru

11,553,760 cevap

35,234 kullanıcı

...