0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar küpelerim vardı ilki sürekli düştüğü için değiştirip baget beyaz altın aldım oda evde kayboldu asla bulamadım bugün kaynanam kızıma böyle teneke gibi boncuklu birsey takmıştı birde küpemin tekini sorduk 2300 yapıyor eşimde güya 500 /600 koyucakms bana orda küpe bakicakmsn dedi bakiyim mi sıkışıcaksak almiyim dedim işte oda fazla acilamam dedi bak yine ne beğenirsen adamda işte çıkardı neye elimi atıyorsam eşim o pahalı ben açılmayalm dedikçe sen pahalıya bakıyorsun taşlı bakma düşüyor başka bakıyorum onlarda kız çocuk küpesi falan eşim böyle tepemde oğlum bir yandan durmuyor adamda abi sen bir dur bakalim hangisini beğenicek hevesini kaçırdın daha bakmadan dedi hakikatende öyle oldu yani hiç beğenemedim beğendiklerimde 4000 yani 2000 daha eklemem gerekiyormus 8nayar bak diyr o kadar küçük ve imitasyon gibi duruyordu bende yok içime sinmedi almak istemiyorum dedim. Almadık çarşıda gezerken takiciya girdm kendime beğendiğim bir kule aldım 100 tl eşimde ona vereceğine üstüne ben yine bişeyler koyup alicaktm diyor bende sinirlendm artık sevmediğim şeyi alicagima beğendiğim bişey alır imitasyon takarım dedim ama moralim bozuldu bişey alicagim zaman şunu bozdur bunu bozdur al diyor oda alyans tektaş ve beş taşım var neden bişeyler almak için birşeylerden vazgeçmek zorundaym bir yerdede sanki çok birşeyim varmış gibi kaç tane yüzüğün var işte be im bir tane alyansm var işte üstünde Servet yaşıyorsun der herkeste sanıyor ki güle oynaya alıyor siz olsanız alırmsnz.

Oğluma isimli künye yapmıştı onu birde küpemin tekini bozdurup almak istiyorum ama kararsızım söz olsanız alırmsnz 

1 cevap

0 oy
(48,904 puan) tarafından
niye bozduruyorsun ki tekken git kuyumcuları gez illa beğendiğin uygun olur acele etme al esinden verecegi farkida onu götürme 
tarafından
Valla asla rahat bırakmaz öyle cins bir huyu var ben zaten almak istemiyorum onu yerine lazere gitmek istiyorumda ters yapıyor şuan olmaz diye
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 465 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 452 göst.
0 oy
4 cevap 337 göst.
11 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Elifmelek35 (788 puan) tarafından soruldu

382,964 soru

11,463,596 cevap

35,057 kullanıcı

...